ZALOGUJ SIĘ

Język rosyjski - zapytanie o plany wprowadzenia na platformie

6 lat temuostatnia aktywność: rok temu
Witam. Chciałem się dowiedzieć czy jest na chwilę obecną w planach wprowadzenie na platformie etutor nauki języka rosyjskiego?
M
Marcin_1988

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

T
tlstar
6 lat temuzmieniany: 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jezyk rosyjski jest obok czeskiego i angielskiego, bardzo jak dla mnie przyjemny do nauki. Tez bym byl za. Pare razy, nawet w liceum probowalem sie uczyc niemieckiego i nie moge, odrzuca mnie ten jezyk.
piotr.grela

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jeśli temat nie upadł to ja bym się dołączył do dołączenia języka rosyjskiego
P
piozabor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Aktualnie na platformie dostępne są kursy angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego. Nie wykluczamy, że w przyszłości pojawią się inne języki, ale na ten moment skupiamy się na udoskonalaniu istniejących kursów.

Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych i naszego bloga — jeśli na platformie pojawią się nowości, będziemy o nich informować :)
adrianna.wu
Pracownik eTutor
Marcin_1988 - Nie ma to jak odkopać dinozaura... - 2 lata temu
piotr.grela - Chciałem przeczytać wszystkie powieści Dostojewskiego w oryginale, bo te angielskie przekłady nie są za bardzo akuratne.
Znacie jakis czytnik, gdzie mogę wgrać i czytać powieści rosyjskie?
- 2 lata temu
piotr.grela - Собака генерала Жигалова

Чехов А.П.
— Гм!.. Хорошо...— говорит Очумелов строго, кашляя и шевеля бровями. — Хорошо... Чья собака? Я этого так не оставлю. Я покажу вам, как собак распускать! Пора обратить внимание на подобных господ, не желающих подчиняться постановлениям! Как оштрафуют его, мерзавца, так он узнает у меня, что значит собака и прочий бродячий скот! Я ему покажу Кузькину мать!.. Елдырин,— обращается надзиратель к городовому,— узнай, чья это собака, и составляй протокол! А собаку истребить надо. Немедля! Она наверное бешеная... Чья это собака, спрашиваю?
- rok temu
piotr.grela - — Это, кажись, генерала Жигалова! — кричит кто-то из толпы.



— Генерала Жигалова? Гм!.. Сними-ка, Елдырин, с меня пальто... Ужас как жарко! Должно полагать, перед дождем... Одного только я не понимаю: как она могла тебя укусить? — обращается Очумелов к Хрюкину.— Нешто она достанет до пальца? Она маленькая, а ты ведь вон какой здоровила! Ты, должно быть, расковырял палец гвоздиком, а потом и пришла в твою голову идея, чтоб сорвать. Ты ведь... известный народ! Знаю вас, чертей!..
- rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki