ZALOGUJ SIĘ

Nowy kurs - eTutor Travel English

zmodyfikowany: 6 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
Po kilku miesiącach intensywnych prac możemy Wam zdradzić, że już wkrótce na platformie pojawi się zupełnie nowy kurs angielskiego: eTutor Travel English!

Kurs Travel English kierujemy głównie do osób początkujących, ponieważ pozwala szybko przygotować się do podróży tym, którzy dopiero zaczynają naukę angielskiego z kursem eTutor angielski. Jest to możliwe, ponieważ Travel English nie zawiera reguł gramatycznych - zamiast tego uczy gotowych do użycia zdań i fraz, które są niezbędne na przykład na wakacjach. Z aplikacją mobilną wszystkie zwroty macie zawsze przy sobie i możecie z nich korzystać będąc już na miejscu.

Kurs Travel English porusza takie tematy jak rezerwowanie wyjazdu, środki transportu, pobyt w kurortach, zwiedzanie, sytuacje kryzysowe na wyjeździe i wiele innych. Z tematów można korzystać w dowolnej kolejności - według tego, czego akurat potrzebujecie. Znajdziecie tu dialogi, z którymi przećwiczycie poznane zwroty, wiele praktycznych informacji dotyczących podróżowania, a także serię komiksów z wakacyjnymi przygodami Julii i Roberta. Dzięki temu podczas wyjazdu poczujecie się pewnie, a sama nauka będzie przyjemnością.

Kurs Travel English stanowi świetne uzupełnienie kursu eTutor angielski. Z eTutorem angielskim skupiacie się na nauce gramatyki pozwalającej swobodnie formułować zdania, a Travel English szybko zaopatrzy Was w gotowe zwroty i informacje, które są niezbędne w podróży.

Nowy, obszerny kurs Travel English zastąpi dotychczasowy moduł “W podróży” i będzie osobno płatnym produktem. Przygotowaliśmy też niespodziankę - jeśli w momencie udostępnienia kursu Travel English będziecie mieć opłacony kurs eTutor angielski, to do końca tego abonamentu otrzymacie kurs Travel English za darmo! Warto więc pomyśleć nad przedłużeniem kursu - w sam raz na wakacje ;)

Kurs eTutor Travel English to:
- 24 tematy,
- ponad 100 lekcji ,
- prawie 200 dialogów i słuchanek,
- setki słów, zwrotów i zdań przydatnych w podróży,
- 23 komiksy z przygodami Roberta i Julii,
- kilkadziesiąt notatek z praktycznymi informacjami,
- pewność siebie i brak stresu na wakacjach!
karol.k
Pracownik eTutor
abmmichal - Panie Karolu, dziękuję - trochę próbuje mnie Pan pocieszyć. Może nie będzie tak niedogodnie. Rzeczywiście niespodziewanie duże poruszenie wywołuje Pana informacja. Jeśli ten nowy kurs będzie łatwiejszy, to niezbyt mi się przyda.??? Zobaczymy. A miałem do Pani Oli napisać, iż ten nie nadzwyczajny travel moduł jest tak przydatny dla mnie. Dobrze byłoby byście Państwo utrzymali tę starą wersję z miesiąc. Trochę jednak Pani Oli i zespołowi ufam iż wiecie Państwo co robicie. Jak mawia sławny duszpasterz alleluja i do przodu. - 6 lat temu
adakem - Mój kurs kończy się we wrześniu. Czy jeśli teraz przedłużę go do września 2019, to kurs Travel English będę miał za darmo do września 2019? - 6 lat temu
karol.k - Zgadza się :) - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Jednak szkoda, że stary moduł zniknie. Nie powinien. Mnie ten moduł służy przede wszystkim do ćwiczenia mówienia, słownictwo jest na dalszym planie. Zmartwiłem się.
abmmichal
karol.k - Rozumiemy obawę związaną ze zmianą, ale w nowym kursie położyliśmy duży nacisk właśnie na komunikację werbalną: dialogi, zestawy gotowych fraz i ćwiczenia :) - 6 lat temu
kotagus - Kiedy dokładnie zniknie? Liczę, że przerobię jeszcze trochę rozdziałów zanim zniknie... - 6 lat temu
karol.k - Planujemy w przyszłym tygodniu w okolicach środy :) - 6 lat temu
dania57 - ale niestety płatny.... - 6 lat temu
karol.k - Docelowo tak, ale jeśli masz obecnie opłacony kurs eTutor angielski, to dostaniesz ten kurs gratis do końca tego abonamentu. Czyli jeśli Twój kurs eTutor angielski jest ważny do końca października, to nowy kurs będzie dla Ciebie darmowy również do końca października. Jeśli Twój kurs kończy się wkrótce, to też nie ma powodów do obaw, bo w przyszłym tygodniu będziemy mieć niespodziankę ;) - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

"(...) jeśli w momencie udostępnienia kursu Travel English będziecie mieć opłacony kurs eTutor angielski, to do końca tego abonamentu otrzymacie kurs Travel English za darmo!"
Wiem, że to trochę głupie pytanie, ale czy osoby, które mają wykupiony kurs Business English też się załapią na ten gratis, czy jedynie osoby które mają wykupiony kurs ogólny?
A
aldu1
kktm - Good point! - 6 lat temu
karol.k - Ten gratis dotyczy eTutora angielskiego. Ale zaraz po premierze kursu szykujemy niespodziankę ;) - 6 lat temu
aldu1 - Dziękuję za informację. - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jeśli zrobiłam kilka lekcji z tego kursu to te lekcje zostaną zaznaczone jako nie zrobione? Czy powtórki zostaną?
C
Caroly18
karol.k - W powtórkach wszystko zostaje bez zmian. Lekcje zostaną wymienione na zupełnie nowe, więc nie będziemy ich oznaczać jako zaznaczone - warto będzie zobaczyć, co przygotowaliśmy ;) - 6 lat temu
Caroly18 - ok, dzięki :)
- 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki