ZALOGUJ SIĘ

Statystyki / ranking - ranking też dla normalnych użytkowników, nie kont edukacyjnych i no-life-ów

zmodyfikowany: 6 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
Witajcie.
W statystykach widoczne jest:
Najlepszych 40 / tydzień
Najlepszych 40 / miesiąc
Najlepszych 40 / generalnie

Nie wiem jak was, ale mnie motywowałby awans z np 453 miejsca na miejsce 342 w rankingu.
Proponowałbym "rozszerzyć" te bardzo ubogie statystyki/ranking na np najlepszych 1000 użytkowników - co wy na to?
Pozdrawiam - RC.
tangogo57

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Może niekoniecznie musi być pokazywana pełna lista użytkowników. Ale zgadzam się, że przydatne by było zobaczenie na którym miejscu się jest (zamiast tych kropek co są obecnie).
B
Barbara.m

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

tangogo57 ma racje, takie wspolzawodnictwo motywowalo by bardziej do nauki.

Zastanawia mnie jak ktos robi dziennie 1000-3000 powtorek...
Wypowiedziec slowo, czesto zdanie przykladowe tez zajmuje czasu...

Teraz zrobienie 200 jest dla mnie wyczynem...
piotr.grela
6 lat temuzmieniany: 6 lat temu
Barbara.m - I dlatego ja nie konkuruję o bycie w pierwszej 40-ce :-) Taką ilość powtórek zrobiłam chyba raz - jak po przerwie w abonamencie miałam ogromne zaległości w powtórkach, w większości były one łatwe a ja akurat miałam niemal cały dzień na uzupełnianiu materiału :-) - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Piotr, Barbara, dzięki.

Często czuję się jako ten gorszy, bo dla mnie wykonanie stu powtórek, jest dużym trudem. Trud warty podjęcia. Poza tym często korzystam z kontaktu z nauczycielami eTutor, bo powtórki wyłapują moje braki, a ja wyłapuję błędy w zdaniach wymowie, gramatyce itd. Jest to zajęcie zabierając czas ale przynosi owoce w nauce. Niestety nie potrafię wykonać tyłu powtórek co Piotr, czy Barbara.

Tak, lepsze ujęcie rezultatów będzie motywowało do pracy.
abmmichal
6 lat temuzmieniany: 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

też o tym pomyślałam widząc dziś kropki przy moim nicku. Fajnie byłoby wiedzieć, którą pozycję zajmuję i czy chociaż zbliżam się do pierwszej 40.
J
Joanna_J1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

aby poprawić sobie dobre samopoczucie zacząłem rozwiązywać krzyżówki (niewiele osób się tym zajmuje) ... i wskoczyłem do pierwszej 40-tki na krótkiej liście :-)
popieram rozszerzenie do 1000 osób zatem bo chętnie zaistniałbym na innych listach ;-)
w innych programach widzę np. pierwszą dziesiątkę, następnie 10 osób przed i 10 za mną (wyświetlenie 1000 wierszy też nie ma sensu),
ewentualnie pierwsza setka lub tak jak obecnie czterdziestka oraz dodatkowo info gdzie jesteśmy
to działa bardzo motywująco
ekofun

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki