ZALOGUJ SIĘ

co znaczy flover shop, shop asistant?

12 lat temu
M
mstanczuk

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Już był taki wątek :) https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/83991-co_znaczy_flover_shop_i_shop_asistant_.html

w etutor masz też rozbudowany słownik ;) warto z niego korzystać

Pozdrawiam
lukaszgd

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

flower shop - 'kwiatowy sklep', czyli kwiaciarnia
shop assistant - 'sklepowy pomocnik', czyli ekspedient, ekspedientka

@lukaszgd, problem z tym, że ludzie zadają pytania bezpośrednio spod zadania, oni nie wchodzą do pytań, nie szukają czy był taki wątek, oni się uczą i coś im nie pasuje, a na dole jest forma do zadania pytania, więc korzystają
Bilberry
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
lukaszgd - No ok :) ale ja bym nawet jakbym na końcu zadania czegoś nie wiedział to bym otworzył etutor w nowej karcie i poszukał :) - 12 lat temu
Bilberry - @lukaszgd: i słusznie byś zrobił, ale tacy już są ludzie, na grupach dyskusyjnych wciąż przypominają, że zanim zapytasz, poszukaj, ale to wołanie na puszczy - 12 lat temu
paulina2701 - Takie pytania często zadają nowi użytkownicy, którzy pewnie jeszcze nie rozpracowali wszystkich możliwości, które daje im etutor, więc bądźmy wyrozumiali... :) - 12 lat temu
Bilberry - no właśnie, wyrozumiałość i cierpliwość, my też zadawaliśmy takie pytania na początku, mi np. dużo czasu zajęło zanim się zorientowałem, że
he's
to może być
he is
he has
- 12 lat temu
Jokasta - po edycji-mstanczuk- shop assistant- zwróć uwagę na pisownię, pozdrawiam - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
efogt - Ale Ty Joasia masz wprawne oko:)Ja to czytałam i nie zwróciłam uwagi na tą pisownię:) Pewnie dlatego też często robię dokładnie takie same byki:) Pozdrawiam. - 12 lat temu
Jokasta - Jestem strasznie wyczulona na ''byki'' zwłaszcza w języku polskim. Uważam, że lepiej jest je poprawić żeby ktoś sobie nie utrwalił przypadkiem takiego błędu ;) - 12 lat temu
quantum137 - Wielki + koleżanko, tam brakuje ''tylko'' literki, nic nowego ... - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.