ZALOGUJ SIĘ

Marzy mi się nauka języka WŁOSKIEGO... Było by super gdyby Włoski był na platformie e Tutora...

6 lat temuostatnia aktywność: 2 lata temu
Mam nadzieję, że Włoski za niedługo będzie na e Tutorze, bo e Tutor jest najlepszy!!! :) ;)









Pozdrawiam
GabrysiaSidorek
jerzy_pozoga - Hi Gabrysia- ja tobie dałem PLUS+ za aktywność w Nauce na tym naszym Et. A ktoś inny minusa- nasze zdania są podzielone. Mam pytanie do ciebie- dlaczego język Włoski? Co takiego jest tam Fajnego?
...........
Ja, będąc małym chłopakiem słuchałem piosenek Petula Clark z "Downtown", to była moja pierwsza nauczycielka, pięknie śpiewała, byłem zakochany. I tak już mi zostało, dzisiaj uczę się gramatyki i jestem zagubiony w tym gąszczu.
Pozdrawiam.
- 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

a mi francuski :)
K
kmarkowski1
GabrysiaSidorek - Francuski też jest spoko ;-) - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

a mi gramatyka Indian Maja! A ja mógłbym sobie tak dziergać różne tam wyszywanki na drutach spiczastych. A potem ten super supełkowaty obraz , pełny wdzięku , w kolorach tęczowych powiesić na ścianie ! A potem patrzeć z podziwem na moje dzieło i zastanowić się nad skomplikowaną gramatyką Majów , tkwiąc i błędnym wzrokiem omieść w całości.
............
ps. No, ja też mam marzenia. Aktualnie jestem na poszukiwaniu sponsora czasu do wynajęcia.
Serdecznie pozdrawiam.
jerzy_pozoga

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Włoski, hiszpański, francuski, koreański, japoński... wymieniłem tylko te języki, które pamiętam z życzeń użytkowników. Może tak zdecydujcie się na jeden?! Szanse na to będą wprawdzie nadal małe, ale i tak kilka razy większe niż na każdy osobno z wymienionych. To oczywiście żart.

Rozumiem i popieram stanowisko eTutor, że chcą się skupić na dwóch językach. Im więcej języków, tym jest to dla nich trudniejsze do realizacji, bardzo prawdopodobne, że odbyłoby się to ze szkodą dla obecnych dwóch, jak również byłoby to mniej opłacalne.

Także lepiej pogódźcie się z myślą, że [włoskiego] [koreańskiego] [...] nie ma i NIE BĘDZIE na eTutor. Przynajmniej w dającej się przewidzieć przyszłości...
K
KBPL
Barbara.m - zapomnialeś jeszcze o rosyjskim ;-) - 6 lat temu
mniszka - Ja wciąż czekam na starocerkiewnosłowiański. - 6 lat temu
patryk.galazka - ja chętnie poznam każdy - 2 lata temu
patryk.galazka - Można zrobić takie głosowanie. Włoski, francuski, koreański, japoński, rosyjski, hindu. Ja za rosyjskim. - 2 lata temu zmieniany: 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki