ZALOGUJ SIĘ

Nie naliczone wyzwanie, pomimo spełnienia warunków.

6 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
Witam,
rzuciłem wyzwanie na naukę 7 dni z rzędu, ale skończyło się na tym, że tylko skasowało mi 50 pktów, ale po zaliczeniu wyzwania nie doliczyło dodatkowych 50. Nawet nie oddało zabranych.

Pozdr.
G
Grzembol701

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Witam,

warunkiem żeby naliczyło monety za wyzwanie jest wykonanie przynajmniej 10 powtórek, lub zdobycie punktów za ukończenie lekcji w dniu w którym skończyło się wyzwanie.

Pozdrawiam.
?
Gość
Grzembol701 - Szkoda tylko, że nie było żadnych informacji. - 6 lat temu
tlstar - - 6 lat temu zmieniany: 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Po przejściu z okna "Monety i nagrody" do pomocy (górny prawy róg ekranu) jest wyjaśnione, że:

"Aby otrzymać monety za rzucone wyzwanie, należy spełnić określone warunki:

Logować się na platformę przez wszystkie 7 dni trwania Wyzwania
Podczas trwania Wyzwania nie można używać "Powrotu do przeszłości" w celu załatania Day Streak
Ostatniego dnia Wyzwania należy otrzymać monety za wykonane lekcje lub powtórki"

Pozdrawiam.
B
Barbara.m
6 lat temuzmieniany: 6 lat temu
tlstar - Niby jest wyjaśnione. Ale nie jest opisane ile minimum tych lekcji i powtórek należy wykonać ostatniego dnia. - 6 lat temu
Barbara.m - Chodzi o zdobycie jakichkolwiek monet danego dnia (za wykonane powtórki lub wykonaną lekcję - czyli 10 powtórek lub 1 lekcja). - 6 lat temu zmieniany: 6 lat temu
pkomarek1 - Już dawno mówiłem, żeby dodać przy wyzwaniu wiersz z krótkim opisem lub linkiem na takowyż opis - miejsca jest pod dostatkiem... Wtedy nie byłoby takich rozczarowań... - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wg. mnie warunki czy zasady powinny być w tym samym miejscu, a nie w Pomocy.
G
Grzembol701
tlstar - Fakt. Hasło "Pomoc" kojarzy się przecież zupełnie z czymś innym, a nie z doprecyzowaniem (zresztą niepełnym) warunków do spełnienia. - 6 lat temu
Barbara.m - Zgadzam się, że lepiej aby to było opisane na stronie głównej. Albo, żeby chodziaż był dopisek, że szczegóły są w pomocy. - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie opinie w tej kwestii. Postaramy się znaleźć rozwiązanie, które ułatwi korzystanie z Wyzwania i zapoznanie się z warunkami jego zaliczenia. Z niegodności z tym związane przepraszamy.
piotrek0515
Pracownik eTutor
pkomarek1 - I po co tu odkrywać koła na nowo - przecież pod istniejący tekst w Wyzwaniu "Postaw 50 monet i spróbuj je podwoić, ucząc się przez 7 dni z rzędu" wystarczy dodać następny wiersz z tekstem w stylu "Więcej szczegółów znajdziesz tutaj" z przekierowaniem na ww. wspominany tekst w Pomocy lub inny szczegółowy opis. - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.