ZALOGUJ SIĘ

Łączna liczba lekcji na portalu (A1-C2)

6 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
Jako, że zaczynam przygodę z eTutor (nowy user dzięki Black Friday) ;) sprawdziłem jaką liczbą lekcji dysponuje portal.
Każdy z 6 poziomów zawiera 50 tematów ale wybrane tematy zawierają od 1 do 6 lekcji a więc:

poziom A1 - 155
poziom A2 - 131
poziom B1 - 134
poziom B2 - 113
poziom C1 - 148
poziom C2 - 149

Łącznie 830 lekcji - wow :)
Wiem, że na portalu były wcześniej zmiany na poziomie A1 i A2, więc liczba w/w lekcji odpowiada stanowi już po aktualizacji.
Ciekawe czy pozmienia się coś po przebudowaniu poziomu B1.

Nie wiem jakie macie ustalone własne tempo ale wykonalne jest zrobienie poziomu A1 i A2 przez np. 2 m-ce?
Jestem "wyżej" ale zacznę od początku, coby wpaść w rytm i zapoznać się z portalem w lajtowy sposób :)
Później pewnie zwolnię tempo.

P.S. W Business English jest 40 tematów co daje 150 lekcji :)
P.S.2 Powyższe wyliczenia zawdzięczam Excelowi więc powinno się zgadzać.
N
Nitokris
aleksandra.rosiek - Dzień dobry, chciałabym dla pewności doprecyzować, że kurs Business English to odrębny kurs, na który obowiązuje osobny abonament, natomiast w skład kursu eTutor angielski wchodzi jeszcze dodatkowo moduł "W podróży" :-). Pozdrawiam. - 6 lat temu zmieniany: 6 lat temu
Nitokris - Tak, zgadza się. Portal znam już od pewnego czasu, ale przy okazji Black Friday to grzech było nie skorzystać :)
Czyli razem z modułem "W podróży" mamy do dyspozycji 900 lekcji !! :D
A że Business English to dodatkowy kurs to oczywiście wiem... może kiedyś, nie mówie nie ;)
- 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Witamy w gronie użytkowników :)

Wszystko zależy co kryje się pod terminem "zrobienie". Jeżeli same przerobienie lekcji bez dodawania słówek do powtórek, to wówczas tak. Jeżeli jednak planujesz dodawać słówka i zwroty do powtarzania (co polecam) to daj sobie na spokojnie pół roku.

Ewentualnie możesz zacząć od nowej wersji poziomu B1, która zostanie wydana na początku grudnia i przeplatać sobie w wolnej chwili lekcjami z poziomu A1 a później A2.

System powtórek jest dobry, ale potrafi się szybko "przytkać" poprzez dodanie zbyt wielu słówek. Lepiej przerabiać tematy trochę wolniej, co nie spowoduje nadmiernego obciążenia po pierwszym lub drugim miesiącu.
?
Gość
Nitokris - Zrobienie albo przerobienie... czyli ogarnięcie na blaszke, nie żeby tylko odfajkować.
Tak żeby w nocy o północy wiedzieć i nie się zastanawiać ;)
Wolę wszystko robić po kolei i nie skakać od tematu 5 do 45.
Hmm, to na początku grudnia ma być już uzupełniony poziom B1? Wydawało mi się, że dopiero wtedy zaczną się prace, ale może coś źle zrozumiałem.

A co do systemu powtórek... to jak nie dodam słownictwa z danej lekcji to się już nigdy nie pojawią?
- 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dopiero co zaczalem. Ja przerabiam jedna lekcje np: jedna lekcje A-1 Etutor i symultanicznie jedna lekcje A-1 Diki angielski, i wykonuje powtorki i testy i mieszcze sie w przedziale 2 godzin, i mi sie zdaje ze to wystarczy, kurs Angielski Diki uwazam za dobry kurs konwersacyjny, ale oczywiscie kluczem do sukcesu jest systematyka. W tym 2018 roku zalozylem sobie ze przerobie eTutor Angielski A1-C2, DikiAngieski wszystkie lekcje, Anglielski w Podrozy i Business English plus dodam wszystkie Listy Slowek i bede je przerabial, dodatkowo w 2019 kwietniu zamierzam pojechac do UK tak wiec mam 15 miesiecy czasu no i juz przerobilem 24 lekcje A-1 etutor i 24 lekcje Diki Angielski.
M
masa60
tlstar - Bardzo ambitny plan. Czy aby jednak nie za bardzo? Mimo wszystko życzę powodzenia. Proponuję tylko nie dodawać do powtórek WSZYSTKICH list jak leci, a jedynie te elementy, których naprawdę się nie zna. W przeciwnym razie system powtórek zwyczajnie szybko się "zatka" i codziennie będzie może po kilkaset (jeśli nawet nie po kilka tysięcy) powtórek, których po prostu fizycznie nie da się zrobić. A poszczególne elementy będą się pojawiać w bardzo odległych terminach. List we wszystkich kursach jest łącznie chyba gdzieś niespełna 1500 (bez Business..), a jeśli każda ma średnio po 15-20 elementów to łącznie jest z pewnością sporo ponad 25 tys elementów (!!). - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki