ZALOGUJ SIĘ

Kolejna, dzisiejsza zmiana w etutorze.

6 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
Witam wszystkich.

Czy dzisiejsza zmiana w etutorze była już wcześniej zapowiadana? Nigdzie nie mogę znaleźć dyskusji użytkowników na ten temat. Mam na myśli zmianę (moim zdaniem niezbyt wygodną) polegającą na tym, że teraz dwukrotne naciśnięcie na dane słowo nie wyświetla już okienka ze słownikiem diki, a przekierowuje na inną podstronę, co zmusza do ponownego wykonania danej powtórki. Rozumiem, że jest teraz więcej przykładowych zdań, ale mogłoby się to wyświetlać w dodatkowym okienku...
M
Marduk

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Witam,

Również jestem zaskoczony tą zmianą. Mam nadzieję, że ta zmiana będzie cofnięta. Uważam się powinno ułatwiać korzystanie z serwisu a nie utrudniać.

Pozdrawiam.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Cześć,

Już to pisałem w innym temacie, pomimo wielkiego mojego wręcz fanatyzmu do tej metody nauki i tej strony, mam ciągłe wrażenie, że zmiany są tylko po to aby nam utrudnić korzystanie z tej strony a nie ułatwić. Proszę o instrukcję, jak mam zrobić aby z tego nowego słownika wrócić w to samo miejsce, z którego klikałem dwukrotnie na danym wyrazie, a nie wracać ćwiczenie wstecz? Wpisując dany wyraz ręcznie do słownika wszytko jest w porządku, tzn. w starej formie z możliwością zamknięcia dodatkowej strony i wtedy jesteśmy w tym samym miejscu co byliśmy.

Pozdrawiam,
Dominik
dstawarz
6 lat temuzmieniany: 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzień dobry. Pragniemy poinformować, że wspomniana zmiana wyświetlania słów po podwójnym kliknięciu jest wynikiem drobnego błędu. Nasi programiści już pracują nad usunięciem usterki, postaramy się przywrócić poprzedni widok najszybciej, jak to możliwe.

Za niedogodności z tym związane serdecznie przepraszamy. Dziękujemy za cierpliwość.

Pozdrawiamy!
piotrek0515
Pracownik eTutor
6 lat temuzmieniany: 6 lat temu
Marduk - Dziękuję za szybkie naprawienie błędu. Pozdrawiam! - 6 lat temu zmieniany: 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziś zauważyłem pozytywną zmianę funkcjonalności, więc też należy Was pochwalić, a nie tylko ganić. Raporty miesięczne w końcu mają dla mnie jakąś wartość, są przejrzyste i czytelne. Brawo
dstawarz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.