ZALOGUJ SIĘ

Word formation - czy na etutor znajde gdzies zasady wordbuilding word formation i zadania w tym zakresie?

7 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
N
Nikulec1554

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Hi Nikulec1554, przesyłam tobie poradę aby następnym razem skorzystał z wyszukiwarki Etutora jakim jest znaczek na ekranie.
A w odpowiedzi link- https://www.etutor.pl/forum/questions#/slownik-angielskiego?q=word%20formation&popupmode=etutor
Pozdro
jerzy_pozoga
darkobo - @jerzy_pozoga - podany przez Ciebie link prowadzi do tłumaczenia zwrotu "word formation", a chyba nie o to chodziło pytającemu.
Wyszukiwarka forumowa nie znajduje nic w tym temacie (poza aktualnym wątkiem).

@Nikulec1554 - temat wydaje się bardzo szeroki, sorki, ja się nie natknąłem albo sobie nie przypominam, ale pewnie są jakieś lekcje.
- 7 lat temu
jerzy_pozoga - Hi , przyznam się iż nie wiem co tak naprawde ma na uwadze Nikulec. Wypada więc aby rozjaśnił swoje pytanie wraz z przykładem a dotyczącej owej sprawy. Tu na Et oraz w zakładce GRAMATYKA jest dużo tematów do nauki i jestem pełen wiary iż tam znajdzie coś dla siebie. PASS. - 7 lat temu
Nikulec1554 - Gdyby chodziło mi o znaczenie zwrotu word formation nie zadalabym tutaj pytania bo wiem do czego służy słownik.

Tematów jest dużo ale samego słowotwórstwa i zasad jakimi się ono kieruje brak... stad moje pytanie czy ktoś ma jakies dobre porady w tym zakresie.
- 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.