ZALOGUJ SIĘ

Dlaczego przy nazwach tematów lekcji nie ma obok na zielono informacji czy przerobiony jest czy nie?

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Do tej pory jak w lekcji nie przerobiłam wszystkich tematów to obok na zielono miałam zaznaczone przerobione a teraz nic nie ma....
P
piechotek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

Jest zaznaczone cienkim zielonym paskiem na dolnej krawędzi ramki z nazwą lekcji. Jeżeli lekcja jest w całości przerobiona, linia pokrywa całą długość krawędzi, jeżeli częściowo - to w długości odpowiadającej procentowemu udziału przerobienia lekcji.
Niestety, nie ma tutaj możliwości załączenia obrazku, żebym ci to pokazał na zrzucie ekranowym
pkomarek1
7 lat temuzmieniany: 7 lat temu
piechotek - wiem o co ci chodzi:) Mi ułatwiał jeszcze zielony pasek który pojawiał się obok tematu lekcji ale niestety już go nie ma. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie, autorowi chodzi chyba o to, że przy poszczególnych ćwiczeniach w lekcji nie ma oznaczenia czy zostały one wykonane czy nie. A teraz ich nie ma :-(((

Właśnie też miałam o tym pisać. Wchodzę w częściowo wykonaną lekcję, chcę wykonać następne ćwiczenie i muszę zgadywać które ćwiczenie wykonałam a które nie. Coś się chyba popsuło :-(((
B
Barbara.m

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

No, w takich sytuacjach przydała by się możliwość załączania do postów obrazków - od razu by było jasne, o co pytającemu chodzi...

W podlekcjach też działa taki sam pasek na dolnej grawędzi (patrzę teraz na lekcję B2-6, gdzie pierwszą podlekcję "Lekcja 1 - U dentysty" nie mam przerobioną w całości i zielony pasek wypełnia tylko jakieś 85-90% krawędzi. Podlekcja "2 - Leczenie" jest wykonana w całości i pasek jest na całej długości krawędzi).

Natomiast w samej niekompletnej lekcji 1 już przy poszczególnych punktach rzeczywiście brakuje wskaźnika stopnia wykonania. Taka sytuacja była parę dni temu i potem wróciło wszystko do normy, więc widocznie znowu coś etutor zmienia i przy tej okazji coś im się schrzaniło, gdyż nie sądzę, żeby znowu likwidowali coś, o przywrócenie czego niedawno tak walczyliśmy...
pkomarek1
7 lat temuzmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dokładnie tak jak piszesz. Ja paski na dole na liście tematów i w podsekcjach też mam. Ale brakuje wskaźnika wykonania poszczególnych ćwiczeń co jak dla mnie jest jeszcze ważniejsze niż te paski na dole. Ominęła mnie ta "przyjemność" kilka dni temu :-) Też mi się wydaje, że to chwilowy błąd. Nie wyobrażam sobie, żeby miało nie być tej informacji na stałe. No nic. Na razie odłożyłam lekcje i zajęłam się słówkami. Bez wskaźnika wchodzenie w lekcje mija się z celem.
B
Barbara.m

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Widzę, że już naprawione :-) Super!
B
Barbara.m

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Na podstawie Waszych informacji nasi programiści dokonali poprawki w kodzie strony modułu lekcji, dzięki której wskaźniki wykonania poszczególnych ćwiczeń wróciły na swoje miejsce. Dziękujemy za wszelkie informacje i przepraszamy za zaistniałą niedogodność.

Pozdrawiamy.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki