ZALOGUJ SIĘ

Zmiany w poziomie A1 zmieniły moje postępy ze 100% na 70%.

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Co zrobić żeby odzyskać 100 %. Zaznaczam że wchodzę w lekcje w których postępy zmniejszyły się, ale to nic nie pomaga. Trzeba by chyba robić je od nowa.
F
felicjawiktor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Poczytaj na forum. Jest dużo na ten temat. Kurs A1 został znacznie zmodyfikowany i rozszerzony, i niestety wykonanie lekcji znacznie spadło. Żeby mieć znowu 100% trzeba przerobić dodane nowe lekcje.
G
gosia369
SmallM - A starych nie dotykać, bo też znikną. - 7 lat temu
KateWBriget - No... ja wreszcie wróciłam na 80% wykonania A1... przy 91% z B2 :D - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

jestem teraz na poziomie B1 więc raczej nie zaryzykuję już zmieniania bo faktycznie jeszcze coś poznika
F
felicjawiktor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zaakceptowana przez pracownika eTutor
Ja uważam że warto jest przejrzeć cały kurs A1 i uzupełnić dodane ćwiczenia i inne elementy. Zawsze jest okazja coś się nauczyć lub sobie przypomnieć niektóre wiadomości. Przy okazji warto też zrobić testy od nowa no i przy nowych lekcjach zarobić pewną ilość monet które się też przydadzą.
No ale to jest moje zdanie i każdy może uważać inaczej.

Pozdrawiam
?
Gość
SmallM - Pewnie, że tak i pewnie tak zrobię, ale na pewno nie teraz na świeżo, gdzie większość lekcji robiłam dopiero co. Za jakiś czas jako przypomnienie - czemu nie? - 7 lat temu
Barbara.m - Oczywiście, że warto zrobić nowe ćwiczenia. Problem w tym, że nie wiadomo co jest nowe :-( Co wchodzę w coś oznaczonego jako niewykonane to widzę, że już to robiłam. Brakuje mi motywacji, żeby robić ponownie podstawowe rzeczy i odszukiwać tego co jest nowe. Przerobiłam kilka lekcji, które po zmianach były oznaczone na poziomie 0% - 4% i monet nie dostałam. Gdybym po zrobieniu lekcji, która obecnie jest pokazywana na zrobioną na poziomie raptem kilku procent dostała choć te monety - to bym może i je robiła. A tak przerobiłam ponownie ćwiczenia z kilku lekcji i daję sobie z tym spokój. - 7 lat temu
Gość - Nie za wszystkie lekcje otrzymuję monety, ale za niektóre tak. Nie wiem dokładnie od czego to zależy. Zacząłem przerabiać od pierwszej lekcji i aktualnie mam skończoną siódmą. Dokładnie nie pamiętam ile dostałem monet, coś około 60. Będę przerabiał dalej aż skończę cały kurs A1. W międzyczasie mam zamiar kontynuować aktualny poziom, czyli C1. - 7 lat temu
SmallM - Fajnie Basiu, że o tym wspomniałaś, bo już się boję odzywać (mam jakiegoś fana, który uwielbia dawać mi minusy nawet za zadanie pytania :P), ale zgodzę się z Tobą w 100%. Po prostu mam wrażenie, że cały kurs został zrobiony na nowo, a przynajmniej pozmieniane kolejności itd, natomiast oznaczenia zostały przypisane do numerków, stąd wcale nie jest jednoznaczne, że to co mamy zaznaczone jako zrobione, tak naprawdę robiliśmy i odwrotnie. Nawet w którymś wątku pracownik eTutora napisał wprost, że jakaś lekcja została przesunięta do innej sekcji. Ja po prostu kończę to, czego mi brakowało, uzupełniłam to co było zaznaczone jako niezrobione, omijam sekcje ze zdaniami i powoli zbliżam się do końca. - 7 lat temu
SmallM - 100% na pewno mieć nie będę, bo nie przełamię się do lekcji z nauką zdań na pamięć, nie ma bata... w lekcji 43/2 jest ich aż 10 ;). - 7 lat temu
SmallM - Nie wiem czemu dodało się 2 razy... - 7 lat temu zmieniany: 7 lat temu
Barbara.m - No więc ja właśnie przerabiam dalej a z A1 poprzeglądam tylko listy słówek, może wpadnie coś ciekawego :-) Jeśli przy jakiejś okazji (np. przeglądając pytania na forum) wpadnę na coś z A1 to zrobię ćwiczenie czy dwa jednak całego kursu po kolei przerabiać nie będę. A monety wpadają tak przypadkowo, że mocno mnie to drażni. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki