ZALOGUJ SIĘ

Polecam książkę do nauki języka angielskiego.

13 lat temu
Czasem ktoś pyta z jakich dodatkowych materiałów korzystamy podczas nauki Języka Angielskiego. Kiedy rozpoczynamy naukę to czasem mamy pewne wątpliwości i nasuwają się nam pytania. Ja bardzo długo nie korzystałam z dodatkowych pomocy podczas nauki na eTutor który jest świetnym portalem do nauki języka nie tylko angielskiego, ponieważ możemy tworzyć także listy słówek które są dodawane do powtórek w innym języku. A co najciekawsze, dwa języki które mamy w powtórkach wcale nie mieszają się z sobą. Jeśli ktoś będzie zainteresowany mogę wytłumaczyć jak uczyć się dwóch języków na eTutor. Ja tworzę listy słówek dodatkowo w języku hiszpańskim. Wracając do podręcznika. Z własnego doświadczenia polecam, zwłaszcza wszystkim początkującym, książkę która jest dostępna na całym świecie, również w Polsce. Przejrzysta, kolorowa, zawierająca skondensowane świetnie wytłumaczone, najważniejsze i najpotrzebniejsze zagadnienia gramatyczne. Oto link gdzie można o książce poczytać:
http://angielski.crib.pl/Essential+Grammar+in+Use+-+3rd+Edition+-+Raymond+Murphy+-+Cambridge+University+Press-podr%C4%99cznik-do-hiszpanksiego.html
Książka jest wydawnictwa Cambridge i jest świetnym dodatkiem, uzupełnieniem, gramatyki na eTutor.

Pozdrawiam wszystkich nie tracących zapału do nauki języków:)
E
efogt
quantum137 - Seria 'English in Use' to jedna z lepszych pozycji na rynku do ogólnego angielskiego.
Dodatkowo porusza wiele jego aspektów:
gramatyka, słownictwo, wymowa, idiomy, kolokacje itp.

Dobra książka nie jest zła ;)
- 13 lat temu
efogt - Dzięki Rafał:) - 13 lat temu
quantum137 - Nie ma za co.
Jak będziesz potrzebowała namiary na dobre książki daj znać Estero.
- 13 lat temu
efogt - Dobrze. Dziękuję:) - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Ja mam tę książkę w granatowej okładce i od wielu lat uważam, że to jedna z lepszych pozycji na rynku do nauki angielskiego. +
Jokasta
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu
efogt - Taka jest prawda Joasiu:) Ta książka to dobry wybór:) Naprawdę pomaga....+ - 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
dania57 - jest jeszcze w zielonej okładce - 13 lat temu
Jokasta - Tej w zielonej nie znałam! - 13 lat temu
lamia_wroc - uwielbiałam tą książkę przed maturą - tam jest wszystko + jasno wyjaśnione - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja mam swietne tablice jezyka ang zeskanowalam super tablice z czasami taka piekna lopatplogia juz chyba prosciej nie mozna wytlumaczyc ale jest problem bo nie umiem skana przetransportowac na tutora czekam na pomoc syna widujemy sie w weekendy .moze byc szybciej jesli ktos mi pomoze.Pozdrawiam serdecznie Mira
ipon
Ewa_G1967 - Jestem zainteresowana tymi tablicami. - 13 lat temu
Wampirka - Chyba się nie da wrzucić tak po prostu na tutora. Ewentualnie na jakiś inny portal (np na chomika) i tu podać linka...
No chyba że administracja sama umieści te materiały w serwisie...
- 13 lat temu
yathe - prościej będzie na e-maila... - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie da sie umiescic no i jest jeszcze jeden problem prawa autorskie jest wyrazna informacja zastrzegajaca wszelkie prawa autorskie.Podam wiec tylko namiaryTYTUL Tablice jezyk angielski .Wydanie polecane przez nauczycieli.Autor Jacek Paciorek,Malgorzata Dagmara Wyrwińska wydawca:GREG Krakow.
Ksiegarnia internetowa:www.greg.pl tel 012 644-98-90.Tablice zawieraja sporo ciekawego materialu wiec warto je miec w calosci.Sorry,ze tylko tyle moglam zrobic
ipon
Wampirka - Dziękuję za namiary. Jak będę w pobliżu jakiejś dobrej księgarni, to sobie je przejrzę :) - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki