ZALOGUJ SIĘ

Grafika, jako dodatkowy element oprócz notatek- sugestia.

7 lat temuostatnia aktywność: 9 miesięcy temu
W Diki i eTutor do podstawowych słów dołączona jest grafika, która bardzo ułatwia zapamiętywanie nowych rekordów.

Obecnie w dodawanych u mnie słówkach grafika pojawia się dość rzadko.

Aby wspomóc zapamiętywanie, w przeglądarce mam drugie okienko, gdzie za pomocą google graphic próbuje znaleźć grafikę, która łatwo kojarzy się z nowym słówkiem.

CZY MOGĘ PROSIĆ TEAM ETUTOR, O ROZSZERZENIE FUNKCJONALNOŚCI SERWISU, ABY RÓWNOLEGLE DO MOŻLIWOŚCI DODAWANIA NOTATEK, DODAĆ MOŻLIWOŚĆ WYŚWIETLENIA GRAFIKI (POPRZEZ PODANIE LINKU URL, LUB TEŻ WKLEJENIE BITMAPY).

Druga opcja to dać wszystkim użytkownikom możliwość dodawania grafiki do konkretnych rekordów słownika. Gdy dana grafika zbierze odpowiednia liczbę głosów, to na stałe stawałaby się integralna grafiką, już bez możliwości edycji. Tym sposobem po zapewnieniu gui, aktywni użytkownicy odwalaliby tą robotę udoskonalając słownik a elementy graficzne.
kktm

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Druga opcja będzie trudna do zrealizowania. Musiałyby to być grafiki na licencji CC0, żeby eTutor mógł je tak po prostu dodać do ogólnego słownika.

Natomiast pierwszy pomysł jest bardzo dobry - mnie też brakuje możliwości dodania zdjęcia do słówek.
futbolowa

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Drodzy Użytkownicy.
Sukcesywnie dodajemy obrazki do kolejnych słówek w słowniku Diki. Generalnie, część obrazków jest nasza, ponieważ została przez nas wykupiona i jest częścią Diki. Wtedy są one pobierane do powtórek.
Natomiast część słówek dodaje się bez obrazków, ponieważ są to obrazki z Google - możemy je wyświetlać w słowniku, ale jednocześnie nie mogą one stanowić części kursu/powtórek. Przy czym oczywiście, jak wcześniej wspomniałem, cały czas rozbudowywujemy bazę obrazków i dodajemy nowe do kolejnych słówek w naszym Słowniku.
Pozdrawiamy.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podbijam zapytanie - dodawanie WŁASNYCH obrazków byłoby genialnym rozwiązaniem. Ta opcja jest w innych, konkurencyjnych aplikacjach do nauki języka, więc znacznie by to "podkręciło" eTutura :) Czy rozwazają Pańwtwo dodanie takiej opcji do apki? Przy czym podkreślam - nie chodzi mi o obrazki defaultowe, tylko swoje.
Pozdrawiam!
Ania
A
Ankh182
adrianna.wu - W najbliższym czasie nie planujemy wprowadzenia takiej funkcji. - 9 miesięcy temu
piotr.grela - Zgadzam się z Anią dobry pomysł... - 9 miesięcy temu zmieniany: 9 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki