ZALOGUJ SIĘ

Czy istnieje opcja szybkich powtórek, której używałam kilka miesięcy temu?

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
R
renatagora

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Niestety opcja ta została usunięta nie wiedzieć czemu, również jej używałem i uważałem ją za bardzo użyteczną.
C
crh100

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie ma. Wszystko co użyteczne w Etutorze zostaje usunięte przez (za przeproszeniem) organ decyzyjny :-)
piotr.grela
7 lat temuzmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Funkcja "Szybkie Powtórki" w ostatnich kilkunastu miesiącach cieszyła bardzo małą popularnością, stanowiąc jedynie 0,5% wszystkich wykonanych powtórek na naszej Platformie. W związku z tym musieliśmy podjąć tę trudną decyzję i ostatecznie wycofać tę funkcję z naszego Serwisu. Więcej informacji znajdą Państwo pod tym adresem:

https://www.etutor.pl/blog/95-Wycofanie_funkcjonalnosci_Szybkie_Powtorki.html

Pozdrawiamy.
dawidturek
crh100 - Funkcja cieszyła się małą popularnością bo była po prostu w mało widocznym miejscu i wiele osób zapewne nie miało o niej pojęcia, mimo wszystko byli ludzie którzy nadal z niej korzystali (w tym ja) więc nie rozumiem powodu usunięcia tej funkcji, zapewne nie było ani jednej osoby której ta funkcja by przeszkadzała (bo niby dlaczego, służyła tym którym udało się ją odszukać) czyli nie zatrzymaliście/ zyskaliście ani jednego klienta za sprawą usunięcia tej funkcji a podejrzewam że mogliście stracić potencjalnie "paru" klientów którym ta funkcja służyła. - 7 lat temu
crh100 - Zamiast używać argumentu że "Funkcja "Szybkie Powtórki" w ostatnich kilkunastu miesiącach cieszyła bardzo małą popularnością, stanowiąc jedynie 0,5% wszystkich wykonanych powtórek na naszej Platformie" moglibyście ulokować ją w bardziej dostępnym miejsc, również dla tych mniej zaawansowanych użytkowników internetu, ewentualnie umożliwić korzystanie z niej osobą w wykupionym abonamentem a zapewne używalność funkcji byłaby znacznie większa (sam uważałem ją za jedną z lepszych na platformie i jej brak zniechęca mnie do dalszego korzystania z tejże platformy). - 7 lat temu
mlesniewska1 - Argumenty o małej popularności usuwanych funkcjonalności są faktycznie mało przekonujące. Faktem jest, że wprowadzanie zupełnie nowych mechanizmów jest zazwyczaj kosztowne i musi być poprzedzone dogłębną analizą ekonomiczną. Ale jeśli coś już jest zaimplementowane, to zazwyczaj koszt utrzymania tego w systemie informatycznym jest niewielki, a w niektórych przypadkach wręcz zerowy. Stąd też tego typu usuwanie, jeśli tylko nie powoduje kolizji z innymi mechanizmami, jest co najmniej mocno niezrozumiałe. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Funkcja szybkie powtórki była doskonała funkcją, przynajmniej dla mnie, do puszczenia sobie w tle całej listy słówek. W zamian nie dostaliśmy żadnej funkcji która umożliwiała by odsłuchanie całej listy słówek bez klikania na poszczególne słowa po kolei (znowu otrzymaliśmy coś co można było zrobić jednym kliknięciem trzeba się "przeklikać" przez listę np. 300 słówek - świetna zabawa;) ). Pisałem na maila w tej sprawie dostałem standardową formułkę że sprawa została przesłana dalej.
J
Jamz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki