ZALOGUJ SIĘ

Dodawanie notatki w słowniku Diki

7 lat temuostatnia aktywność: 3 lata temu
Cześć, chciałbym zapytać w jaki sposób można dodać notkę bezpośrednio w słowniku Diki. Wcześniej taka opcja była dostępna przy każdym słówku/wyrażeniu.
J
johnisher100

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 7

Opcja została zlikwidowana :-(
Więcej na ten temat jest tutaj:

https://www.etutor.pl/forum/thread/782727-Dlaczego_w_slowniku_Diki_nie_ma_teraz_linku_do_edycji_notatek_do_slowe.html?unread

EDIT z 17.01.2017: dzisiaj pojawiła się w innych wątku fantastyczna wiadomość o przywróceniu funkcjonalności :-)
B
Barbara.m
7 lat temuzmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

kolejna przydatna opcja usunięta wraz z szybkimi powtórkami, niestety serwis zaliczył krok w tył moim zdaniem.
C
crh100
halkins - Te i inne zmiany to nie jest krok w tył.
To jest "podróż wehikułem czasu, co najmniej do średniowiecza"
- 7 lat temu zmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Drodzy Użytkownicy, ta funkcjonalność zostanie najprawdopodobniej przywrócona jutro, 18 stycznia. Więcej informacji znajduje się w wątku:
https://www.etutor.pl/forum/thread/782727-Dlaczego_w_slowniku_Diki_nie_ma_teraz_linku_do_edycji_notatek_do_slowe.html?unread

Prosimy o chwilę cierpliwości i dziękujemy za wyrozumiałość.

Pozdrawiamy.
aleksandra.rosiek
7 lat temuzmieniany: 7 lat temu
mlesniewska1 - póki co to na razie jest to tylko zapowiedź przywrócenia tej funkcjonalności, a nie konkretne działanie:-( - 7 lat temu
mniszka - U mnie też nie działa. - 7 lat temu
futbolowa - Do jutra ma się pojawić :) - 7 lat temu
aleksandra.rosiek - Potwierdzam, że zgodnie z obietnicą, możliwość dodawania notatek w słowniku Diki została przywrócona. Pozdrawiamy serdecznie. - 7 lat temu
Marg0 - rzeczywiście funkcja działa :) - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Działa :-) Funkcja notatek wyróżnia na plus Etutor od platformy Supermemo.
piotr.grela

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

czy ta funkcja ponownie została dezaktywowana? brak mozliwosci dodawania notatek bezposrednio w słowniku mega utrudnia naukę!!!
avayorica

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie pamiętam czy taka funkcja była z poziomu słownika ale w powtórkach jest możliwe dodawania notatek.
piotr.grela
3 lata temuzmieniany: 3 lata temu
avayorica - Jak widac z wczesniejszych postow w tym temacie, taka funkcja byla. Dodawanie notatek bezposrednio w powtorkach jest bezuzyteczne w momencie gdy do swiezo dodanego słówka chce sie od razu dac wpis, bo to slowko gubi sie w innych slowkach do powtorzenia i trzeaby je wszystkie najpierw przerobic. - 3 lata temu
piotr.grela - Pojawi się słówko w powtórkach to będę się martwił a tak niech sobie czeka w kilku tysięcznej poczekalni :-)

Ja dodaje słówka do powtórek "na żywo" podczas czytania książki czy ogladania filmów, vlogów.
Dodawanie opisu, komentarzy do haseł za bardzo by mi przeszkadzało i rozpraszało.
- 3 lata temu zmieniany: 3 lata temu
avayorica - No wlasnie ja tez dodaje przy czytaniu, a preferowalabym dodawanie do słówka zdania z ksiazki, w ktorym to slowko zostalo uzyte. Jako ze problem braku tej funkcji zostal wyjasniony to juz wszystko ok ;) - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

U mnie wszystko po staremu - można dodawać notatki z poziomu słownika. Przy każdym słowie jest + a obok ikonka ołówka i tu trzeba kliknąć.
N
netis7
piotr.grela - Tak racja. Korzystając z Diki.pl z poziomu przeglądarki można dodawać notatki ale korzystając z aplikacji Diki już nie. - 3 lata temu zmieniany: 3 lata temu
avayorica - O wlasnie, no to juz wiem czemu tego nie mialam. Dzieki za podpowiedz :) - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki