ZALOGUJ SIĘ

Listy słówek "Lekcje eTutor angielski " - gdzie w lekcjach są te słówka?

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Witam,

Ostatnio na stronie jest dużo zmien, aktualizacji, poprawek. Jedne dobre inne złe. Ale nie tego dotyczy pytanie. W ramach tych wszystkich zmian, w którymś momencie nastąpiły też zmiany w listach słówek. Bardzo mnie cieszą porządki w tym zakresie i poszerzanie list. Jednak ostatnio zaobserwowałam zmianę, która sprawia, że czuję się zagubiona.

Dotychczas było tak, że listy słówek w ramach sekcji "Lekcje: eTutor angielski ..." były ściśle związane z lekcjami i wchodząc w listę elementów było widać odwołanie do lekcji w której jest dana lista słówek. Odkąd eTutor decyzją osób decyzyjnych zlikwidował możliwość przechodzenia w ramach danej listy słówek do kolejnego elementu bez podjęcia decyzji co do niego (dodania do powtórek bądź pominięcia) zaczęłam po kolei dodawać elementy do powtórek. W pewnym momencie miałam dodane wszystkie elementy z poziomu A1. I różnie z pozostałych poziomów. Ostatnio zauważyłam, że pojawiło się tam kilkadziesiąt list słówek. Co więcej, gdy wchodzę w listę elementów danej listy, to mam odwołanie do lekcji. Klikam w to odwołanie i jestem przenoszona do lekcji. Ale nie widzę tam takiej listy słówek! Czy to oznacza zapowiedź jakichś zmian w podziale lekcji? Czy te listy jeszcze po prostu nie zdążyły się pojawić w lekcjach ale jeśli uzbroimy sie w cierpliwość to w najbliższym czasie się pojawią? Czy też eTutor zmienił logikę podziału list i teraz to, że lista słówek jest w sekcji "Lekcje:..." już nie będzie wcale oznaczało, że dana lista pojawia się w lekcjach z danego poziomu?

Chciałabym wiedzieć czego się spodziewać i jak planować naukę/powtórki...

Pozdrawiam.
B
Barbara.m

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.