ZALOGUJ SIĘ

Nowa aplikacja mobilna eTutor.

7 lat temuostatnia aktywność: 4 lata temu
No tak, wszystko super. Ale mnie sie zupełnie nie podoba. Jak bede chciała korzystac z etutor na poziomie strony internetowej to, otworze przegladarke i bede korzystac. A tu sie okazuje, ze jest to samo. Z ta roznica, ze zawiesza niemozliwie latwo i szybko, trzeba wyjsc z apki, wylaczyc tele i od nowa wszystko.
Zamiary fajne, ale jesli apka oferuje to samo co strona www, to nie bardzo widze sens.
I teraz rozumiem, czemu usunieto Słówko dnia :(

przepraszam, że w wielu miejscach bez polskich znaków, ale nie widzac czemu na etutorze szaleje mi klawiatura e ŋ, , a ɒ , n ð , c ʊ - w innych miejscach w sieci jest ok ...
T
trampek26

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 9

Mi ta aplikacja nie chce dzialac off-line.
piotr.grela

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzień dobry. Dziękujemy za informacje - nasza aplikacja przeszła szereg zmian i cały czas testowane są jeszcze nowe funkcjonalności. Nowa aplikacja nie posiada trybu off-line.
dawidturek
trampek26 - a jak w aplikacji sprawdzic ile slowek na dany dzien zostalo?
ja mam takie paczki po 20 porobione, no to widze, ze mam to do zrobienia, ale jak sprawdzic calosc, bo na stronie no to widze, tak jak teraz ze mam 323
- 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tryb off-line był jedną z nielicznych przewag aplikacji nad korzystaniem ze strony z poziomu przeglądarki internetowej. Bez tego to muszę się zgodzić z trampek26 że równie dobrze można sobie otworzyć przeglądarkę :-( No cóż... szkoda.
B
Barbara.m
mlesniewska1 - Czyli teraz bez dostępu do internetu się nie da korzystać z aplikacji eTutor na smartfona? - 7 lat temu zmieniany: 7 lat temu
Barbara.m - Na to wygląda. :-( W tej sytuacji nie wiem jakie zalety ma aplikacja w stosunku do przeglądarki. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,

proponuję mieć zainstalowaną aplikację starą i nową. Stara aplikacja działa w trybie off-line.

https://play.google.com/store/apps/details?id=io.etutor.mobile

Pozdrawiam
?
Gość
Barbara.m - Tak właśnie mam. Szczególnie, że jak pisałam w innym wątku w starej aplikacji mamy w jednym miejscu wszystkie nagrania co ogromnie ułatwia słuchanie. - 7 lat temu
mlesniewska1 - Niestety starej wersji już nie można ściągnąć i zainstalować. Podobnie robi wiele firm ze swoimi starszymi wersjami aplikacji. - 7 lat temu
Barbara.m - Oh jak dobrze zatem, że nie usunęłam starej :-) Ale i tak pewnie za jakiś czas przestanie działać :-( - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,

starą wersję instalowałem wczoraj, więc można było. Jak długo będzie można nie wiem. Wystarczy kliknąć w poniższy link. Jest tam wersja stara i nowa. Mam nadzieję że nowa wersja będzie ulepszona i wystarczy jedna.

https://play.google.com/store/apps/details?id=io.etutor.mobile

Pozdrawiam
?
Gość
trampek26 - po kliknięciu w link pojawia się następujący komunikat:
"Ta treść nie jest jeszcze dostępna w Twoim kraju.
Chcemy jak najszybciej udostępnić Twoje ulubione treści w większej liczbie krajów.
Zajrzyj tu znowu."
- 7 lat temu
Gość - Ja mieszkam w Polsce i u mnie działa. Wchodziłem na stronę gdzie jest nowa aplikacja do pobrania i tam jest również stara aplikacja. Jeżeli u was jest inaczej, to nic więcej nie poradzę. Radzę napisać do etutor. - 7 lat temu
trampek26 - sskorupski, moze to dziwnie zabrzmi, ale ja tez z polski jestem i tu mieszkam ... - 7 lat temu
Gość - Przepraszam, jeśli cię uraziłem, nie miałem takiego zamiaru. Byłem przekonany że każdy w Polsce ma jednakowy dostęp do tej strony, wynika z tego że nie. - 7 lat temu
trampek26 - spokojnie :) zgadzam się z tym co napisałeś. To jest też info dla ludzi w etutor.
- 7 lat temu zmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nadal nowa apka się zacina. Błąd pobierania danych i tak w około.
Zrobię 5 słówek i trzeba resetować, tel wyłączać, jakiś cyrk, z czasem przerobię aż (wow) 30 i też się zawiesza.
T
trampek26

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zweryfikowaliśmy działanie aplikacji mobilnej w ciągu ostatniej pół godziny na kilku różnych urządzeniach z systemami Android i iOS, i nie zaobserwowaliśmy żadnego zacinania się aplikacji, błędów pobierania danych czy też innych sytuacji, które wymuszałyby restart urządzeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub zaobserwowania czegoś niepokojącego w działaniu, prosimy o kontakt pod adresem: [...]@etutor.pl.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podpinam się pod temat. Czy można dostać namiary na starsze wersje aplikacji mobilnej na androida. Najchętniej 5.0.4 lub 5.0.3, bo w nowa wersja ma pewną niedogodność, przez którą niewygodnie się z nią pracuje.
J
Jerronimo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

możesz pobrać starszą wersję aplikacji w sklepie apknite ;)
marthaprice
Barbara.m - U mnie od kilku dni stara wersja nie działa :-(
Po wejściu w powtórki kręci się kółko ale nic się nie pokazuje.
- 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki