ZALOGUJ SIĘ

Czy można kupić podręcznik z inf. gramatycznymi dokładnie tymi, które są podawane w trakcie nauki?

8 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Jeżeli chodzi o materiał zawarty w kursie internetowym, to nie ma wersji książkowej. Można z niego korzystać wyłącznie na platformie ;-)
kasia.szczep
Gość - Wielka szkoda. Materiał gramatyczny jest naprawdę świetnie podany. Nawet bardzo skomplikowane sprawy staja się łatwe. Chylę czoła przed autorem/ami. - 7 lat temu
pkomarek1 - zawsze możesz sobie zapisać stronę z interesującym cię materiałem - jest kilka metod, od zrzutów ekranów i zapis w postaci pliku graficznego (jpg), poprzez wygenerowanie pdf po zapisanie strony w jakimś przyjaznym formacie. Ja osobiście wolę zapisywać stronę w jednym pliku mhtml, ale musisz sprawdzić, czy twoja przeglądarka daje taką możliwość. Ja korzystam z Opery i dla niej taki plugin jest. Zdaje się, że Firefox też to ma, a już na pewno to powinno być w IE, bo to chyba ich format - 7 lat temu
kasia.szczep - Dziękujemy Pani Basiu za miłe słowa ;-) Platforma powstała z myślą o innowacyjnej metodzie nauki, stąd brak materiałów w formie tradycyjnej. Pozdrawiam ;-) - 7 lat temu zmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.