ZALOGUJ SIĘ

"eTutor - warto poczekać" - chyba naprawdę warto.

zmodyfikowany: 13 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Podczas myszkowania w necie, w nocy, natknęłam się na ten oto ciekawy wątek....który pozostawiam bez komentarza.
http://wielojezykowy.blogspot.com/
E
efogt
TopMan - Bardzo dobrze, ze w koncu ktos zaczyna pisac prawde o tym serwisie.
To, ze jest przereklamowany wszyscy wiemy.
Dodam, ze nie jest to jedyny taki watek w sieci.
- 13 lat temu
Ewa_G1967 - Co z tego że piszą prawdę; to wiemy że przereklamowany. Zastanawiam się tylko dlaczego Administracja milczy w tej sprawie w wątku który jest od wczoraj. - 13 lat temu
TopMan - Im wiecej bedzie niezadowolonych osob, tym szybsza bedzie reakcja etutor.
- 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
zenstef - Tak szczerze mówiąc to nie chodzi o jakieś tam niezadowolenie. Tu raczej chodzi
o szczerą wspólpracę
- 13 lat temu
bird - Miałam to samo - skończył mi się abonament, przedłużyłam, a kilka dni później otrzymałam maila z ofertą promocyjną. Trochę tak, jakby administracja chciała pokazać: patrz, jaka z ciebie frajerka. I to jest szacunek wobec użytkownika? Co to w ogóle ma być? To już mogli sobie darować tego maila! - 13 lat temu
zenstef - No,z takim czymś się jeszcze nie spoptkałem.
Aż nie wierzę. Kilka dni po zapłaceniu
i przedłużeniu Abonamentu dostałaś ofertę promocyjną?
- 13 lat temu
bird - Dokładnie, Zenstef. Fajnie, co? - 13 lat temu
TopMan - Sie tak nie spiesz nastepnym razem :))) - 13 lat temu
bird - Do Myszuli:
Lepiej - rozważę, czy następny raz w ogóle będzie.
- 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
zenstef - Tylko działajcie raczej sprawnie ;)
Na decyzję jakby tylko 10 godzin?
- 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 8

A może jest jakaś promocja? W poprzednich latach około wakacji były jakieś promocje. Szkoda, że np. z wykupieniem Abonamentu przez Groupon dowiadywaliśmy się z innych źródeł. Zakup Abonamentu przez Groupon to faktycznie była promocja i tylko szkoda, że nie można było przedłużyć swojego konta, a tylko zakładać kolejne.
A może faktycznie jest jakaś promocja, a tylko dowiadują się o niej tylko indywidualni odbiorcy. eTutor powinien w standardzie nas informować
o jakichkolwiek promocjach.
Z
zenstef

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Znając "promocje" w etutor- całkiem możliwe. Administracja niech się wypowie, bardzo proszę. Mi też kończy się abonament, mam czekać...
P
p-o-l-a

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie wiem o co chodzi ale mnie też się niedawno skończył abonament i nie miałam możliwości kupienia go za 99 zła jak to było w tamtym roku. Nawet nie miałam informacji że można przedłużyć abonament za 99 zł na cały rok.
Przykro kiedy coś takiego widzę tym bardziej że jestem sporo użytkownikiem tej platformy. Owszem wykupiłam abonament za 99 zł na 6 miesięcy bo niestety za cały rok nie stać mnie zapłacić.
Proszę jeśli to możliwe o informację lub ew sprostowanie Administrację!!!
Ewa_G1967
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

sam jestem ciekaw co na tego posta ADM odpowie i czy odpowie.

Zastanawiałem się nad tym i domyślam się jakiej argumentacji będą używać - zobaczymy.

Swoją drogą (w kontekście szczerej współpracy) jakiś czas temu ktoś się do mnie odzywał z pytaniem o to czy nie mam zastrzeżeń do zliczania poleconych przez ich system partnerski. Ciężko powiedzieć, ale samo pytanie od osoby postronnej budzi obawę o rzetelność.

Mogę się czepiać, ale eTutor potencjalne błędy ma też w warunkach programu partnerskiego - przy info o środkach jest:

(minimalna kwota do wypłaty: 500 zł)

zaś w regulaminie:

https://www.etutor.pl/informacje/program-partnerski/

jest:

Minimalna kwota do wypłaty to 500 zł netto. Wypłata następuje w ciągu 14 dni roboczych od momentu wpłynięcia do nas kompletu dokumentów koniecznych do jej realizacji. Wypłaty można dokonywać nie częściej niż raz na 30 dni.

Należy pamiętać, że w przypadku osób fizycznych kwota do wypłaty pomniejszana jest o podatek VAT oraz podatek PIT. Zaliczka na podatek dochodowy jest przez nas odprowadzana do odpowiedniego Urzędu Skarbowego.

czyli co? w panelu minimalna kwota to 500zł, a w regulaminie 500zł+podatek PIT lub VAT?:)

(wielojezykowy to mój blog)
A
auditlog
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu
pako - Nadrzędne znaczenie ma oczywiście regulamin programu partnerskiego. Doprecyzowaliśmy informację wyświetlaną w panelu partnera. - 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
pako - Jeśli chodzi o maila wysłanego kilka dni po wygaśnięciu abonamentu - to po prostu zbieg okoliczności. Zawsze gdy wprowadzimy promocję, trafi się ktoś, kto akurat przedłużył abonament lub komu parę dni wcześniej upłynął termin ważności konta. Jeśli jednak klient dokonał zakupu kilka dni wcześniej po regularnej cenie i zgłosi się do nas w ciągu 14 dni od zakupu, stajemy zawsze po jego stronie i przyznajemy dodatkowe przedłużenie abonamentu lub w miarę możliwości zwracamy mu różnicę. - 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
bird - To w takim razie proszę o zwrot różnicy. Czy muszę wystosować oficjalną prośbę via e-mail?
I czy otrzymam nowe materiały, o które wzbogacony został abonament promocyjny?
- 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
pako - Nowe materiały dostępne są dla wszystkich. Co do zwrotu nadpłaty - niestety od transakcji minął już prawie miesiąc, nie możemy dokonać zwrotu. Takie sprawy należy wyjaśniać możliwie szybko po zakupie. W ramach wyjątku możemy jednak zaproponować zamianę różnicy w cenie na dodatkowe 10 miesięcy abonamentu. - 13 lat temu
TopMan - No trzeba przyanac, ze jest to bardzo mily gest z Waszej strony. - 13 lat temu
bird - Dziękuję Pako. To poproszę dodatkowe 10 m-cy.
PS. Gdyby tak można było z życiem :)
Serdecznie pozdrawiam.
- 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
pako - Abonament został przedłużony. - 13 lat temu
bird - Bardzo dziękuję :) - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Do 25 sierpnia 2011 trwa promocja wakacyjna - https://www.etutor.pl/lato2011/.

Informację o promocji rozsyłamy stopniowo do wszystkich dotychczasowych użytkowników. Przy czym ze względu na dużą liczbę kont wysyłka rozłożona jest w czasie. Z promocji można jednak skorzystać bez czekania pod podanym wyżej adresem - przy czym kierowana jest ona jedynie do istniejących klientów eTutor.
pako
Pracownik eTutor
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu
TopMan - Milo, ze doczekalismy sie w koncu jakies odpowiedzi.
"Informację o promocji rozsyłamy stopniowo do wszystkich dotychczasowych użytkowników. Przy czym ze względu na dużą liczbę kont wysyłka rozłożona jest w czasie. ", czyli oznacza to ze wielu uzytkownikow moze dostac oferte promocyjna juz po jej zakonczeniu.
Mile...
- 13 lat temu
pako - Niestety jeśli rozsyłamy maile do naszych użytkowników w szybszym tempie, spotykamy się z blokadami ze strony serwisów oferujących konta pocztowe. - 13 lat temu
TopMan - To dajcie ludziom szanse i wrzuccie oficjalna informacje na stronie.
Nie wszyscy czytaja forum.
Pamietajcie, ze zostalo tylko kilka dni.
Pozdrawiam.
- 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
pako - Promocja skierowana jest do naszych dotychczasowych klientów, aby docenić ich staż współpracy z nami. Stąd nie umieszczamy informacji na jej temat w Aktualnościach serwisu. - 13 lat temu
dania57 - czy po wykupieniu po cenie promocyjnej kursu abonament zostanie dodany do aktualnego? jeśli pozostało mi 100 dni to abonament się wydłuży o 365 dni? i będę miała 465 dni dostępu do Etutora? - 13 lat temu
pako - Tak, abonament zostanie dodany do aktualnego. - 13 lat temu
TopMan - do pako:
Przewidujecie jakies specjalne znizki rowniez na pakiety premium?
- 13 lat temu
Ewa_G1967 - Jeśli to możliwe proszę o przedłużenie mojego abonamentu o kolejne 6 miesięcy. Zapłaciłam za swój abonament 1 sierpnia i do tej pory nie miałam żadnej informacji o jakiejkolwiek promocji. Korzystam z serwisu 2 lata więc chyba mieszczę się w ramach tych dotychczasowych klientów. A tak a propo nie wiem czy tu tylko chodzi o blokadę serwisów pocztowych.
Pozdrawiam i naprawdę prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.;)))
Ps/ Dziękuję za wcześniejsze odpowiedzi pako.
- 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
dania57 - czy ta promocja dotyczy wszystkich użytkowników czy tylko tych co otrzymają zawiadomienie na pocztę? - 13 lat temu
pako - Promocja dotyczy wszystkich dotychczasowych klientów. - 13 lat temu
zenstef - Wielkie dzięki pako, że ta sprawa się tak szybko wyjaśniła. Ale tak właściwie tylko i dzięki Esterze /efogt/ został poruszony ten temat. I teraz sie powtórzę ,,eTutor powinien w standardzie nas informować
o jakichkolwiek promocjach."
pozdrawiam
- 13 lat temu
Ewa_G1967 - Dziękuję za szybką reakcję. Pozdrawiam wszystkich!!! Wszystko dobre co dobrze się kończy;) - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Kochani:)
Bardzo dziękuję za zainteresowanie tematem i tak szeroki odzew. Ciesze się że sprawa się wyjaśniła i to na korzyść nas uczniów:) Dziękuję administracji eTutor za tak szybką odpowiedź i nie zignorowanie tematu który okazał się być dla wielu bardzo ważny. Za wszystkie plusy serdecznie dziękuję. Do następnego wątku:)
Pozdrawiam serdecznie :)
E
efogt
auditlog - dzięki za poruszenie. Napisałem u siebie drugą część:

http://wielojezykowy.blogspot.com/2011/08/etutor-ciag-dalszy-warto-poczekac.html

Z jednej strony OK, ekipa eTutor jakoś przygasiła pożar, ale niesmak pozostał - rozumiem, że jeśli ktoś się nie upomni o różnicę, to jego strata? wiem. czepiam się. (ale pech chciał, że akurat na mnie padł ten "zbieg okoliczności" związany z promocją)
- 13 lat temu
p-o-l-a - Mi się kończył abonament i też zbieg okoliczności- mail do mnie nie dotarł. - 13 lat temu
pako - @Auditlog: W supermarketach też są promocje. I jakoś nie słychać, żeby sklepy zwracały różnicę klientom, którzy kupili produkt kilka dni wcześniej za wyższą cenę. Nie rozumiem więc, o jaki niesmak chodzi? Mamy nie robić więcej obniżek? - 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
quantum137 - Ogólnie rzecz biorąc pako masz rację.
Zdarza się jednak, że zwracają, np. Apple po zakupie starego iPhona oddawał 100 dolarów klientom, którzy nie chcieli czekać na nowy i kupili pośpiesznie ten dostępny.
- 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
p-o-l-a - Dla mnie niesmakiem jest to, że była promocja o której nie wiedziałam. Dostawałam mail o tym abym przedłużyła abonament, a o promocji nie.Tylko dzięki forum mogłam z niej skorzystać. - 13 lat temu
auditlog - pako - naprawdę chcesz w ten sposób dyskutować?

przeczytaj komentarz Ev do wpisu, to może coś Ci zaświta:

http://wielojezykowy.blogspot.com/2011/08/etutor-ciag-dalszy-warto-poczekac.html

powiedzieliście A (czytaj: jeśli minęło 14 dni, to oddajemy różnicę), więc nie używaj argumentów z "supermarketu", bo to nieprofesjonalne. jak uważasz inaczej, to zapytaj kogokolwiek od PRu lub eCommerce - wytłumaczy Ci co to prosument i opinia o produkcie.
- 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wczoraj kupilem abonament za 99zl po tym jak wyczytalem na forum o promocji. Etutor przedluzyl mi go tylko o 6 miesiecy.
O to co napisali;

17 sierpnia 12:54
Witaj Wojciech ,

Abonament na kurs eTutor angielski został przedłużony do 3 marca 2012
na Twoim koncie chowek.

Aby rozpocząć naukę, przejdź na stronę:

https://www.etutor.pl/lekcje/?u=chowek

Zachęcam także do korzystania z bezpłatnego słownika angielskiego wbudowanego w kurs.
Zawiera on ponad 100 tys. znaczeń ilustrowanych obrazkami i nagraniami lektora.
Słownik możesz wywołać, klikając dwukrotnie myszką dowolne słowo w ramach lekcji.
Dostępny jest także pod adresem: https://www.diki.pl/

Życzę szybkich postępów w nauce :-).

Krzysztof Wojewodzic
kierownik ds. nauczania eTutor.pl

BRAK MI SLOW!!!!!!!!!
chowek
TopMan - Spokojnie,
Etutor nie jest grupa oszustow!
- 13 lat temu
chowek - Wlasnie rozmawialem z nimi przez telefon.
Jutro przesla mi odpowiedz na poczte.
Ciekawy jestem co napisza???
- 13 lat temu
dania57 - ale czy kupowałeś z tego linku co podał Pako? bo to jest istotne.
- 13 lat temu
TopMan - Dania ma racje.
Jesli kupiles na stronie, nie uzywajac linka promocyjnego to sie nie dziw, ze policzyli Ci po normalnej cenie.
Jesli jednak korzystales z linka od pako, na pewno wszystko zostanie wyjasnione.
Wystarczy tylko z nimi porozmawiac.
- 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
p-o-l-a - To chyba jakaś pomyłka, mi przedłużyli na rok. - 13 lat temu
Tez_ja - Tez na rok. Coś musiałeś pokopać w przelewie. - 13 lat temu
pako - Przelew nie był prawidłowo opisany i został potraktowany przez system jako standardowa wpłata na 6 miesięcy. Przedłużyliśmy już abonament na koncie "chowek" o dodatkowe 6 miesięcy. - 13 lat temu
chowek - Serdecznie dziekuje za przedluzenie abonamentu:)!

- 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A ja chcialam zapytac sie uzytkownikow, ktorzy juz od dluzszego czasu korzystaja z portalu, czy etutor czesto robi tego typu promocje? Zostalo mi jeszcze kilkadziesiat dni z abonamentu i nie wiem czy z gory sie nie zaopatrzyc na kolejne 365 dni.
I
Iguska
Wiolaen - Promocje się ogólnie zdarzają, szkolna na pewno... a może na święta coś będzie? :) - 13 lat temu
Ewa_G1967 - Najczęściej z tego co wiem to są w wakacje;))) - 13 lat temu
dania57 - ja na Twoim miejscu by się nie zastanawiała,następna promocja na pewno nie będzie za tydzień,może 6 grudnia ale kto to wie? - 13 lat temu
p-o-l-a - na Twoim miejscu też bym kupiła - 13 lat temu
Iguska - To kupuje!:) - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.