ZALOGUJ SIĘ

Jak usunąć wszystkie elementy z powtórek?

10 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
Witam , mam pytanie jak usunac wszystkie powtorki , bez wchodzenia na kazde slowko i usuwanie go?
dziekuje za odpowiedz
K
krus2

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Aby zresetować informacje dotyczące postępów nauki w eTutor.pl, a między innymi historię powtórek, należy wejść na stronę:

https://www.etutor.pl/profil/resetuj-konto/

i postępować zgodnie z zawartymi na niej wskazówkami. Proszę pamiętać, że po skasowaniu danych o postępach nauki nie ma możliwości ich przywrócenia.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: [...]@etutor.pl

Pozdrawiam :)
renata_k
Pracownik eTutor
krus2 - dziekuje za wskazowki,
pozdrawiam :)
- 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,
chciałam usunąc powtórki ,zresetować informacje o postępach w nauce - postępowałam zgodnie z zawartymi wskazówkami - bez powodzenia - proszę o pomoc
pozdrawiam Danuta
D
danuta1916
tlstar - Kompletnie nic się nie zresetowało? Jeśli nic, to znaczy, że zakradł się jakiś błąd w systemie. Bo to jeszcze ze 2 tyg. temu działało. - 6 lat temu
danuta1916 - co w takim razie nalezy zrobic ? - 6 lat temu
tlstar - Nie odpowiedziałaś, czy zupełnie nic się nie zresetowało. Jeśli faktycznie NIC z tych rzeczy, które powinny (po zatwierdzeniu zgodnie z instrukcją swoim hasłem do serwisu), to znaczy, że jest jednak jakaś "awaria" systemowa. I w takim przypadku polecam napisać mail na [...]@etutor.pl. Osoba z mojej rodziny na przełomie roku resetowała swoje konto i wszystko to co powinno prawidłowo się wyzerowało. Osobno jedynie należy usunąć "ręcznie" stworzone własne listy z opcji "Twoje słówka". - 6 lat temu zmieniany: 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

@danuta1916 - z tego co widzę w systemie, wszystkie dodane przez Panią słowa do powtórek zostały poprawnie usunięte :). Gdyby pojawiły się dodatkowe pytania, prosimy o kontakt, a postaramy się pomóc. Pozdrawiam
aleksandra.rosiek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.