ZALOGUJ SIĘ

Powtórki.

14 lat temu
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak zwiększyć ilość powtórek. Czy lekcje raz dodane do powtórek można powtarzać kiedy się chce i ile razy sie chce. Nie mam na mysli testów bo tam to wiadomo,że można w nieskończoność :))) mam strasznie mało powtórek, chociaż uczę sie już 3 miesiące. Jest to mój pierwszy kontakt z jezykiem angielskim i nie jest mi łatwo. Z góry dziekuję i pozdrawiam wszystkich kursantów. :))
T
tesa5

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 18

By mieć więcej powtórek wejdź w:
1: Profil (prawy górny róg, mały obrazek z ludzikiem)
2: Ustawienie ( troszkę niżej, obok jeszcze mniejszy obrazek z narzędziem)
3: Zmień częstotliwość powtórek na wysoką.

By jeszcze częściej powtarzać słówka, to podczas powtórek nie wciskaj od razu obcji, że dany element umiesz już na 3-dobrze, lub 4-świetnie, ale dawaj sobie 2-kiepsko, lub 1-nie pamiętam, nawet jeśli będziesz pamiętać dane słówko. Wtedy program będzie Ci przypominał je o parę dni wcześniej, a poza tym będziesz miała szansę przypomnieć je sobie jeszcze tego samego dnia :-D


No i oczywiście, jeśli chcesz mieć więcej powtórek, to staraj się dodawać więcej nowych słówek do systemu nauki ;-)
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzięki za podpowiedź. To takie proste. Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuję. :))))
T
tesa5

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Chciałam zadać pytanie odnośnie powtórek. Do powtórek dodałam sobie całe zdania ale też same pojedyncze słówka. I czy moge w jakiś spasób powtarzać tylko pojedyncze słówka(mam mało czasu na powtórki i nauke całych zdań ,bo od niedawna ucze się angielskiego) a całe zdania te które zapisuje też chciałabym sobie czasami posłuchać a nie koniecznie umieć je wpisywać z pamięci, więc nie wiem co mam zrobić ... czy konieczne jest usunięcie wszystkich zdań które zgromadziłam, a dodawanie tylko słówek do powtórek?
Dodam jeszcze że chce powtarzać same słówka bo chce obserwować swoje postępy w nauce(średnia)
a jeśli w powtórkach co drugie słówko jest jakieś zdanie to to będzie nie miarodajne.
Prosze o odp.
asia1000

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

[quote=asia1000]Chciałam zadać pytanie odnośnie powtórek. Do powtórek dodałam sobie całe zdania ale też same pojedyncze słówka. I czy moge w jakiś spasób powtarzać tylko pojedyncze słówka(mam mało czasu na powtórki i nauke całych zdań ,bo od niedawna ucze się angielskiego) a całe zdania te które zapisuje też chciałabym sobie czasami posłuchać a nie koniecznie umieć je wpisywać z pamięci, więc nie wiem co mam zrobić ... czy konieczne jest usunięcie wszystkich zdań które zgromadziłam, a dodawanie tylko słówek do powtórek?
Dodam jeszcze że chce powtarzać same słówka bo chce obserwować swoje postępy w nauce(średnia)
a jeśli w powtórkach co drugie słówko jest jakieś zdanie to to będzie nie miarodajne.
Prosze o odp.[/quote]

Podziel listę słów na 2 inne: - zdania -słowa i wyłącz "zdania" za pomocą kliknięcia "czerwonego kółeczka" przy liście w panelu "Moje słówka" [url]https://www.etutor.pl/moje-slowka/[/url]

edycja:
sprostowanie-> nie za pomocą tego czerwonego kółeczka tylko "ticka" z lewej strony ;)
Ajdija
14 lat temuzmieniany: 14 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ajdija dziękuje Bardzo!! :)
Dobrze że są użytkownicy, którzy zawsze pomogą:D
asia1000

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam - wykupilam nowy kurs, ale pozostało mi wiele powtórek - czy jest metoda"wyzerowania" powtórek? Czy tylko metoda żmudnego usuwania pojedyńczych słów i zwrotów?Chciałabym od nowa zacząć cały kurs?!
Alinka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Usunąć raczej sama tego nie możesz. Ale jest narzędzie rozkładania powtórek - może z niego skorzystasz? Ewentualnie możesz spr napisać @ do administratora [url]https://www.etutor.pl/informacje/kontakt/[/url]
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W nowej wersji systemu pojawiła się opcja zresetowania historii nauki. Dostępna jest ona w panelu ustawień:

1) Należy kliknąć swoje imię i nazwisko w górnej części ekranu (obok przycisku Wyloguj)
2) Na dole strony z ustawieniami należy kliknąć link Resetuj dane nauki
3) Historia nauki zostanie skasowana po potwierdzeniu operacji poprzez podanie hasła do swojego konta

Proszę pamiętać, że operacja jest nieodwracalna - po skasowaniu danych nie ma możliwości ich przywrócenia.
pako
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mała uwaga: ten link znajduje się za blisko przycisku "zapisz ustawienia" i "zaznaczenia poziomu "c2". Ktoś, np ja mógłby niechcąco go wcisnąć z rozpędu... Nie lepiej byłoby go dać po lewej stronie?
Wampirka
14 lat temuzmieniany: 14 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A z jakiego tam rozpędu.
Czuje się na C2 zaawansowany (proficient), to niech tam klika
Z
zenstef

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tylko z eTutorem, to tego angielskiego na pewno się nie nauczysz
Z
zenstef

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

dzięki, że Ty chociaż mojego posta przeczytałaś, a Pako nie zdążył go wywalić jak ostatnio ponad dziesięć moich postów.Szkoda, że Pako wyrzucał ostatnio moje i Karoliny jak szliśmy do zgody w sprawie zamiany dotychczasowych abonamentów na Weba; po prostu-chęć zbicia kasy zwyciężyła nad nauką użytkowników
Z
zenstef

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

[quote=zenstef]jak ostatnio ponad dziesięć moich postów[/quote]
Pewne zasady na forum obowiązują. Widać, że tutaj jest spory syf, ale jak pisze na forach to kilka podstaw mogę wspomnieć:
- odpowiedź powinna nawiązywać do pytania głównego lub być związana z rozwojem dyskusji wywodzącej się z pytania głównego
- posiadasz ochotę pogadać z kimś, przekazać informację to pisz prywatną wiadomość (lub jeżeli takiej możliwości niema to chyba wypadałoby sobie odpuścić, lub użyć poszukać w google kontaktu, naszej klasy, facebooka itp)
- przestrzeganie tych zasad jest swoistym rodzajem kultury
- "Jeżeli źle się zachowujesz w lokalu to zostajesz wyproszony"
- Moderator pilnuje aby nie było syfu, usuwa posty nie zgodne z zasadami ( do kosza, osobiście wyznaję zasadę, że kosz powinien być publicznie widoczny )


Nie, żebym chciał się wymądrzać, pouczać, tylko po prostu irytuje mnie 50x czytać o spętanych językach kiedy szukam wartościowej odpowiedzi bo sam jestem ciekawy rozwiązania problemu postawionego w poście głównym.
Ajdija

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

eTutor dał Ci te kilkadziesiąt dni abonamentu za odpowiedzi w ,,Pytania" i wypruwasz teraz żyły dla świetlanej przyszłości eTutor?
Z
zenstef

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

[quote=zenstef]wypruwasz teraz żyły dla świetlanej przyszłości eTutor?[/quote]

Nie myślę. Ajdija napisał: "Pewne zasady na forum obowiązują." I ma rację. Także i mnie zaczyna denerwować to, że wchodzę na jakiś temat, przeczytam dwa, trzy wpisy i potem potykam się o Twój pełen jadu wpis. Zaczyna to być denerwujące i męczące. Weź załóż nowy temat. Całkiem Twój (możesz sobie go zatytułować: "Moje żale do eTutor") Będziesz mógł na nim pisać o tym co Cię boli, jakie są twoje rozczarowania w związku z eTutor, czego oczekujesz... Będziesz zadowolony. Inni także (nie będą musieli przebijać się przez Twoje wynurzenia na pozostałych tematach).

Trochę to brutalne, ale naprawdę cierpliwość moja uciekła napotkawszy kolejny Twój post...
Tez_ja

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jak po lewej stronie zobaczysz zenstef, to po prostu posta nie czytaj.
Wyluzuj się, nie czytaj moich postów do innych i weź się w końcu koleżanko za naukę.
Z
zenstef

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

[quote=zenstef]Jak po lewej stronie zobaczysz zenstef, to po prostu posta nie czytaj.
Wyluzuj się, nie czytaj moich postów do innych i weź się w końcu koleżanko za naukę.[/quote]

Ja ich już nie czytam, ale przewijać stronę muszę. A co do nauki: może mi się nie chce? Mam prawo do tego.
Tez_ja

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A co takiego mogłaś zyskać na przeijaniu, jak mój post był ostatni w tym temacie.
Po prostu: 12 wersów kolegi i chociaż moje tylko dwa i mam nadzieję, że kiedyś będziesz wiedziała o co chodzi.

ps. a komu chce się uczyć
Z
zenstef

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki