ZALOGUJ SIĘ

Przedstaw się!

16 lat temu
Witam wszystkich!

Do EnglishTutor trafiłem dość przypadkowo. Szukałem skutecznej nauki języka angielskiego i udało się :)

Dnia 26 Marca kończę kurs "English starter", puki co wykonałem około 5000 powtórek które dosłownie wpoiły mi słówka. Zamierzam tu zostać jeszcze bardzo długi czas ( do momentu aż wszystko będę mieć w małym palcu :). Uczę się ang. ponieważ po ukończeniu szkół wybieram się na stałe na wyspy. Poki co efekty są ogromne.

Z pewnością wiem że w naszym portalu jest starsze pokolenie, i pewnie młodsze od mojego ale uważam że wiek nie gra tutaj wielkiej roli. Bo chyba lepiej jak najwcześniej się uczyć języka.

Przedstawcie się i wy!

Pozdrawiam
TomaszP

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 70

no więc ja jestem z tego młodszego pokolenia :D
mam tylko 12 lat. uczę się angielskiego dosłownie od przedszkola.
pod koniec czerwca ( czyli jak skończy mi się rok szkolny) wyjeżdżam na co najmniej 5 lat do Anglii.
Pozdrawiam.
Marcelii89

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jestem a wyżu demograficznego. Nie potrzebuję już pracować. A angielski to po prostu realizacja moich marzeń z młodości. A obecne marzenia to podróże, stąd mój angielski z którego jestem "cieńki".Pozdrawiam.
S
superemeryt

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Superemerycie dobrze ,że zacząłeś uczyć się angielskiego-ja też mam trochę latek za sobą i jakoś daje radę .Systematyczność i wytrwalosc i powtarzanie do znudzenia!!!!!!!Moja przygoda z angielskim trwa od 5 lat,nie jestem b.dobra ale czuję się OK gdy wyjeżdzam np do Egiptu czy do Turcji .Pozdrowienia !!! Czupiratynka
czupiratynka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam Wszystkich bardzo serdecznie !
Mam na imię Sławek nigdy wcześniej nie uczyłem się języka angielskiego choć mam za sobą " parę wiosen", długo szukałem kursu, który pozwala na naukę w domu za pośrednictwem internetu. Na początku myślałem iż będzie to wyglądało inaczej tak jak w I klasie szkoły podstawowej litera z nią zdania , nauka czytania. Tutaj jest zupełnie inaczej są zdania odczytywane przez lektora, natomiast nie ma wytłumaczenia jak czytać , które litery są wymawiane, które nie a które są inaczej czytane niż napisane i dlatego nie mogę nadążyć za lektorem. Może jest ktoś kto objaśni mi ten temat i sprawi iż nabiorę trochę pojęcia o tym co się tu dzieje gdyż mam wrażenie iż jest to kurs dla tych co mieli kontakt z j. angielskim i podstawy mają już za sobą. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
M
mitral

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Być może ta strona pomoże w zrozumieniu podstaw dotyczących wymowy: [url]https://www.etutor.pl/podrecznik-angielski/wymowa-angielska/alfabet-fonetyczny.php[/url]
Wiadomo... trzeba zaczynać od słówek, jak najprostrzych i stopniowo przechodzić do trudniejszych.
Aga

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzięki Aga za pomoc, wskazana strona jest naprawdę przydatna. Czy znasz jeszcze jakieś strony w eTuTor.pl, których nie znam a mogły by się przydać?. Pozdrawiam. Mitral.
M
mitral

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hej, dopiero co się zarejestrowałam i od jutra zabieram się konkretnie za naukę :) Podoba mi się, że mogę się uczyć zawsze wtedy kiedy mam na to ochotę :P
A
Aicha
14 lat temuzmieniany: 14 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hej :) Stronka bardzo mi się podoba. I wciąga! :)
nefretete

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hejka przyznam się że jeszcze nie umiem poruszać się po tym kursie
zuzia1115
14 lat temuzmieniany: 14 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam!!!! jako nowa uczennica,,,,pozdrawiam serdecznie
Suzi77777

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam wszystkich mam na imie Agata lat 39 jezyka uczę sie od litopada 2009 r. metoda CALLANA ale coś mi w nim brakuje moze obrazków hihi , mam lepsza pamięc wzrokowa , mam nadzieje po waszych wypowiedziach że warto bedzie wykupić lekcje w ETUTOR i lepiej mi bedzie sie uczyć Pozdrawiam
A
agata1970

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam serdecznie mam na imie Dotota lat 32 kiedyś umiałam jezyk lepiej tak na mocne 4 na maturze,lecz długo nie miałam kontaktu z językiem i bardzo wiele zapomniałam.Najbardziej mi przeszkadza bariera językowa w kontaktach z przyjaciółmi.
sivudelek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mała poprawka.Mam na imię Dorota.
sivudelek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hej, mam na imię Mateusz ;) wiek 17 lat, uczeń liceum. Angielskiego uczę się od IV klasy planuje zdać FCE za około rok. Prowadzę angielską stronę od września i intensywnie pogłębiam wiedzę. Planuję wyjazd do Nowego Jorku o ile będzie taka możliwość.
Moje zainteresowania to: informatyka (programistyka) przede wszystkim, fizyka & matematyka, sport.

Pozdrawiam ;)
Ajdija
14 lat temuzmieniany: 14 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam. Nazywam się Mateusz, lat 20. Angielskiego uczę się od przedszkola, ale moje losy potoczyły się tak, że nie umiem zbyt wiele. Piszę maturę 2011 i mam nadzieję, że eTutor pomoże mi nieco podszkolić język. Jeśli chodzi o naukę, to nie kieruję się tym, że mam maturę do napisania, ale tym, że po prostu chcę znać jak najlepiej ten język, aby w przyszłości móc bezproblemowo podróżować po świecie. A jeśli mogę wykorzystać to podczas pisania matury, na przyszłych studiach i w zdobyciu pracy, to tym lepiej! :)

Póki co abonament na Web English wykupiony na 3 miesiące. Jeśli będzie motywacja i mobilizacja oraz efekty to przedłużę na kolejne 12 miesięcy.

pozdrawiam wszystkich!
crank127

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nazywam się Henryk Zając. Od dwudziestu lat naprawiam pralki. -_-
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam:)) Hmmm jestem ze Szczecina :) Należę do grupy ludzi którzy mają dużo za sobą i chyba mniej przed sobą..ale wszystko przede mną:))) Nie wiem czy wytrwam w nauce bo to trzeba by siedzieć i powtarzać a mnie w domku często i gęsto nie ma. To lekcje dla zagorzałych internautów. Uczyłam się przez długi okres francuskiego i to nie ułatwia nauki angielskiego niestety. Zaczynam od zera!!! Życzę sukcesów w nauce i pozdrawiam
I
iwko

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jeśli uczyłaś się francuskiego, to masz już pewne podstawy z angielskiego. Te 2 języki są jednymi z nielicznych w których się używa dużej ilości czasów :D
Niewiele, ale zawsze coś ;)
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hej mam na imie Piotr mam 24lata i przebywam w Londynie. Uważam, że ten kurs jest bardzo dobrą formą nauki dla takich osób jak ja, którzy przebywają w takim miejscu gdzie poprostu trzeba posługiwac sie tym jezykiem, by cokolwiek móc zrobić... tym bardziej jesli sie nie ma czasu, by zapiasc sie do szkoły, to wydaje mi sie ze najlepszym rozwiązaniem jest nauka własnie dzieki przez eTutor.pl:)
pozdrawiam
F
figofago

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Bardzo lubię grać w grę wisielca i pamięć bo szybciej łapię słówka i zwroty niż podczas tradycyjnego wkuwania. Może dlatego,że jest to nauka przez zabawę. Lubię rywalizować dlatego podglądam rankingi w tych grach.
J
JK760217

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.