przywrócenie poprzedniej funkcji wyświetlania listy "moich testów"

9 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
proszę o przywrócenie zakładki "moje testy" widoczną w górnej części paska - "przedzieranie " się do testów poprzez zakł."ćwiczenia" wymaga więcej czasu -szczególnie jak testów się ma więcej .
zorija

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Kto głosował

Odpowiedzi: 2

Dążymy do uproszczenia menu nagłówku strony, które jest zbyt skomplikowane dla nowych użytkowników. Dlatego opcję Moje testy przenieśliśmy do zakładki Słówka. Link do testów znajduje się też w zakładce Ćwiczenia. W tej chwili nie planujemy przywracać tej opcji do głównego paska menu.
pako
Pracownik eTutor
zorija - a skąd wiadomo,że nowi użytkownicy mają takie trudności ze zrozumieniem nagłówka strony? - 9 lat temu
knorwid - Pozwolę sobie wtrącić swe 3 grosze: Jeśli upraszczać, to zastanowiłbym się nad kolejnością elementów w menu. Powtórki i Słownik -moim zdaniem- są zdecydowanie w mało sensownych miejscach - staram się tu wczuć w nowego użytkownika, bo ja już 'jadę' na pamięć. Taki samo mało logiczny bałagan dotyczy kolejności w Ćwiczeniach.
P.S.) Doceniam jednak wszelkie zauważalne zmiany/ulepszenia, niech tylko będą dopracowane i wg jakiegoś logicznego klucza.
- 9 lat temu zmieniany: 9 lat temu

Zorija całkowicie się z Tobą zgadzam. Zabranie zakładki "moje testy" z menu głównego utrudnia korzystanie z serwisu etutor.

Pako ciekawe jak doszliście do tego, że wcześniejszy układ był skomplikowany dla nowych użytkowników. Ja 3 miesiące temu też byłem nowym użytkownikiem i układ dla mnie był intuicyjny. Teraz, po zmianie jest skomplikowany.

Ciekawe ilu użytkowników zapytaliście co sądzą o zmianie, którą wprowadziliście.
rab.tomaszewski

Pomoc i wsparcie