ZALOGUJ SIĘ

89 zł zamiast 348 zł za roczny kurs języka angielskiego

zmodyfikowany: 11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
DAD
knorwid - Zgłaszałem 16 lipca niedziałające formatowanie i linkowanie - ma być naprawione "w nadchodzących dniach". - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

By wprowadzić trochę sprawiedliwościowi, myślę, że eTutor mógłby zrobić tymczasową promocję na przedłużenie ważności konta ;)

Przynajmniej nie było by w portalu masowego opuszczania i zakładania nowych kont.. czyli sztucznego nabijania statystyk portalu..
A
Arkadius.k
knorwid - Pełne poparcie. Nie pamiętam promocji z egzaminem dla dotychczasowych użytkowników. Swoją drogą - może właśnie o nabijanie statystyk chodzi... - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witaj DAD,
Właśnie dokonałem ODKRYCIE ! A można inaczej. Linkuje, linkuje ...a przed chwilą zrobiłem to tak:
1)zaznaczyłem lewym przyciskiem myszki twój cały link z "http://........", (było na niebiesko)
2)Kliknąłem prawym przyciskiem myszki na zaznaczenie i wtedy ukazał się kwadracik z kilkoma propozycjami do wyszukania. Jednym z nich była propozycja "wyszukiwanie przy pomocy dostawcy bing"-- TU klik!

I wyszło znaleźne, poniżej kopia z ekranu, patrz:

Cała Polska: eTutor.pl - roczny kurs języka angielskiego ...
gruper.pl/x.php/1,34470/Cala-Polska-eTutor.pl-roczny-kurs-jezyka...
Realizacja kuponu: wejdź na stron ... Realizacja kuponu wymaga założenia nowego konta w eTutor. O ofercie.
---------------------------
Na tym ogłoszeniu "gruper.pl" jest informacja: Ważność kuponu: od 28 I do 28 III 2013

To co zrobiłem przed chwilą jest powyżej.
Powodzenia, JKP.
jerzy_pozoga
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
DAD - To chyba kwestia przeglądarki i wyszukiwarki.

Nie mniej, powinien być normalny link, w którego powinno się tylko kliknąć :)

- 11 lat temu
jerzy_pozoga - Wczoraj również byłem zmartwiony. Zauważyłem u mnie brak aktywnych linków we wszystkich moich poprzednich pisanych tekstach. Pytałem się kolegi i również ma ten sam problem.
Pozdrawiam, JKP
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

też podane przezemnie linki są nieaktywne- spotkałam się już z taką sytuacją na innych forach- jednynym wyjściem - jest chyba metoda "kopiuj-wklej"-nie rozumiem dlaczego tak jest
zorija
japonskiwachlarz - Postaramy się w nadchodzących dniach poprawić formatowanie tekstu w działach forum. Przepraszamy za powstałe utrudnienia. - 11 lat temu
jerzy_pozoga - Dzięki japonskiwachlarz i zespołowi eT za przywrócenie aktywnych linków.
Aktywne linki bardzo ułatwiają mnie surfowanie w oceanie informacji na eT. Dziękuję. JKP
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Oferty na zakupach grupowych kierowane są do nowych użytkowników, którzy nie posiadali dotychczas konta w eTutor. Wbrew pozorom zakupy przez istniejących klientów na portalach zakupów grupowych nie są dla nas korzystne - ponad połowę wpłaconej kwoty pobiera serwis zakupów grupowych.

Istniejących użytkowników zainteresowanych zniżką na przedłużenie abonamentu prosimy o kontakt pod adresem [...]@etutor.pl. Udzielimy indywidualnej zniżki (w zależności od stażu w serwisie), bez konieczności zakładania nowego konta i utraty historii nauki.
pako
Pracownik eTutor
DAD - Pako

Świetny ruch. Faktycznie lepiej tak, niż oddawać bardzo dużą prowizję serwisom.

Brawo.
- 11 lat temu
Arkadius.k - Może zamiast wymuszać kontakt z obsługą, lepiej zrobić mailing do osób, którym konta wygasają? Np. tydzień wcześniej. Wy oszczędzicie czas pracownika, który musi na wszystko odpowiedzieć, a Ci, którzy akurat na ten wątek nie wejdą, będą dziękować, że eTutor dla o swoich użytkowników.
- 11 lat temu
renata_k - Witam,
@Arkadius.k - osoby, którym kończy się abonament są o tym powiadamiane mailowo. Kontakt z Działem Obsługi jest najlepszy z tego względu, że możemy wtedy poinformować użytkownika o bieżących promocjach oraz indywidualnie rozpatrzyć jego potrzeby.
Dlatego proszę się nie martwić o nasz czas :)

Pozdrawiam :)
Renata
Dział Obsługi Klienta ;)
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki