ZALOGUJ SIĘ

Zmiany na e-tutor

zmodyfikowany: 11 lat temuostatnia aktywność: rok temu
Zauważyłem pewne zmiany na naszym kochanym tutorku. W zakładce pytania zastosowano dodatkowy podział i jest np. zakładka "ciekawe". Zastanawiam się co powoduje dodanie pytania do tej zakładki.Przecież nie ma ludzi jednomyślnych, więc to co dla mnie jest ciekawe, dla innych może być nudne.
Pod profilem pokazuje się poziom tutorowicza, tyle, że nie bardzo wiem na jakiej podstawie jest on sklasyfikowany.
Trochę to dziwne bo w aktualnościach nie znalazłem nic na ten temat.
wacek6713
barwa.jesienna - Zdaje się, że każdy z nas ma inaczej posortowane wątki. Ja na pewno nie mam tego samego w zakładce "ciekawe", co Zorija. - 11 lat temu
zorija - ja mam np.dzisiaj : Kiedy zastosujemy anymore, a kiedy any more? -Jaka jest roznica miedzy this is/it is? -Have czy have got? to są pierwsze 3 (koło nich jest gwiazdka,) też tak masz? - 11 lat temu
Gość - Przy każdym pytaniu jest gwiazdka niebieska. Po kliknięciu na gwiazdkę zmienia kolor na złoty i pojawia się w zakładce obserwowane. - 11 lat temu
zorija - to wiem - ale czy ty też masz taką samą kolejność pytań w zakładce "ciekawe"? - 11 lat temu
barwa.jesienna - A ja mam jeden ze swoich wątków, nie najciekawszy nawet dla mnie ;). Zorientowałam się Zorija, że mamy różne wątki, bo wczoraj napisałaś, że Twój jest sprzed 2 lat. - 11 lat temu
Gość - Have czy have got?
Jaka jest roznica miedzy this is/it is?
Iguska - ostatnia odpowiedź: 2 lata temu, plus trzy inne.

Jest pięć pytań, za każdym razem po wejściu jest inna kolejność.
- 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
zorija - ciekawe od czego zależy taki a nie i układ - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 9

Obserwowane, Ciekawe, Najnowsze.

Tak teraz część wątków widać podwójnie/potrójnie...
Czyli jeszcze większy bajzel niż był przed zmianą!

Nowe filtry to natomiast śmiech na sali, dodatkowo występują w kilku miejscach i są inne - dobra, jest to kwestia przyzwyczajenia ale algorytm sortowania nie działa poprawnie!
Teraz zamiast przechodzic między zakładkami, w których i tak nie ma tematów, które powinny sie w nich znaleźć, trzeba dodatkowo "odklikać" poprzednie w którym się było.

Poczytaj wątki ipon jak jeszcze w nich nie byłeś, trochę tam przemyśleń o tych zmianach.

PS. Co do kategorii "ciekawe" to nie mam zielonego pojęcia na jakiej podstawie są klasyfikowane, sam jestem ciekawy odpowiedzi:)

narx!
quantum137
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
Tez_ja -
Wydaje mi się, że są to pytania najczęściej powtarzane na forum. Sami widzicie, że przynajmniej raz w miesiącu ludzie pytają o różnice: "Have czy have got". Forum jest bardzo nieczytelne i znalezienie odpowiedzi na takie pytania sprawia dużo kłopotu. Może to dobrze, że pytania najczęściej się powtarzające będą "przypięte" u góry.
- 11 lat temu
DAD - Tylko co mają zrobić ci który nie chcą ich tam widziec, bo znają odpowiedz? :)
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mam nadzieję, że powróci stara szata graficzna i ewentualnie jakieś nowe funkcjonalności, np. zgłaszanie postów z pozycji danego tematu. Jak na razie nikomu się ta zmiana nie podoba.
Ewelina79
wacek6713 - Chciałem napisać tylko "to racja", ale system nie przyjmuje tak krótkiego komentarza, znowu bzdura. - 11 lat temu
Ewelina79 - Ale tak było już wcześniej z komentarzami, że trzeba pisać zdania złożone ;) Wystarczy przeklikać spacją i można wysłać. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

zauważyliście,że przy powtarzaniu "moich testów" nie wyświetla się z boku licznik ,który informował,ile jeszcze elementów pozostało do końca listy? Po co właściwie są te całe kosmetyczne poprawki?
zorija
marryd - Licznik jest na stronie, tyle że coś się na stronie poprzesuwało. W efekcie trafił do drugiej linii i jest przysłonięty przez pole z pytanie. Zmiany są, może i dobrze, tylko powinny być lepiej testowane przed ich wprowadzeniem. Ale licznika przy „Dyktowaniu” i „Obrazkach” jak nie było tak nie ma. - 11 lat temu
slawek4 - Mam nadzieję, że wkrótce usuną awarię. Mi też bardzo doskwiera brak licznika. - 11 lat temu
Gość - Na dole po prawej stronie jest znaczek "i". Po najechaniu na niego kursorem jest pokazywana statystyka powtórek. To częściowo może zastępować licznik który był na górze. Mam nadzieję że wróci licznik na swoje miejsce. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

@zorija - to niestety nie jedyne zmiany/skuchy. Piszę 'niestety', bo te graficzne, które widzę są ... [wstaw tu sobie coś brzydkiego ;)]
"Hotaru" w Sugestii https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/sugestia/193057-Opcja_ukryj_menu_proporcje_obrazek-tekst.html zauważyła zniknięcie opcji 'ukryj menu' w Powtórkach.

Ja narzekam na [powtarzam wpis z w/w sugestii, bo tam rzadko kto zajrzy] zmiany w Pytaniach. Wszystko się 'rozjechało graficznie'. Mam nadz., ze to przejściowe, bo wygląda fatalnie (zielone 'ptaszki' pod kwadratem z ilością odpowiedzi, w sumie więc 2 kwadraty). Wystarczyło zamiast tych 'kropelek' oznaczających nowe odp./koment. zamienić kolor kwadratu (niebieski?żółty?pomarańczowy? - w profilu przeczytane są na niebiesko, w Pytaniach 'łosiowe'), a tak są dwa kwadraty. Z jednym się to tak nie 'rozjeżdża'. Zamiar słuszny, wyszło ..., ech :/

Do tego lekcje w spisie i moduły w lekcjachna niebiesko, były chyba czarne albo granatowe lub ciemno szare. Nie pamiętam, ale to dowód, że tamten odcień nie raził. Ten jasnoniebieski jakoś źle wygląda. Auuu!
knorwid
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

I tak sobie w ramach partnerstwa i w ramach tutorowego hasła ,aby Uczeń był szczęśliwy możemy otworzyć się na nowe udogodnienia.Knorwid im więcej tego badziewia ku szczęśliwości Uczniów ,im bardziej protestujemy tym bardziej jesteśmy ignorowani.Chodzi o to, aby wyeliminować element niezadowolonych poprzez permanentne ignorowanie ich uwag a pozostaną tylko Ci ponad 2 mln uczniów zadowolonych,którzy nigdy nie zabierali głosu.Piszesz Ty Drogi Knorwid pisze jeszcze kila osób jest nas coraz mniej bo po każdej nowości wprowadzanej przez Tutora a nieakceptowanej przez trzon wiernych i aktywnych niestety Ci aktywni się wykruszają.Moja refleksja?Nie wiem dlaczego Tutor,który przyciągnął do siebie miliony tak nie szanuje jednostki.Czy tu jednak chodzi o ilość ?Sledzę dział sugestii i odpowiedzi Tutora w tym kwartale zrobimy to,w następnym tamto.Terminy minęły dział sugestie powinien raczej zostać usunięty a my uczniowie nie powinniśmy krytykować.Za małe pieniądze mamy program na pewno lepszy niż inne cieszmy się.Jeśli brak nam informacji na Tutorze to Google pękają w szwach od informacji gramatycznych.A ,że Tutor nie lubi tych co zadają pytania niewygodne i walczą o lepszy program ,i szatę ,i to wszystko co składa się na dobre relacje no cóż ...............
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Łoo, matko. Forum jest jeszcze brzydsze niż było. A licznik słówek cały czas szukam w górnym rogu. :P

Fajnie, że wprowadziliście "cenzurę" w słowniku. Dobry pomysł. Żeby nie było,że tylko narzekam. :)
Otus
jerzy_pozoga - Witaj Otus,
Ja, nie narzekam na wielobarwne Pismo. Kolory ulegają zmianie wraz ze zmianą pory roku.
Małe dzieciaki uwielbiają rysowanie kolorowymi kredkami a ja dziś już starszy, lubię patrzeć na kolorowe malowidła i żywe kolory w przyrodzie.
Pozdrawiam, JKP.
- 11 lat temu
Otus - Nie mam pojęcia o jakich kolorach piszesz, ale fajnie, że się podoba. :) Ja również lubię różnobarwną przyrodę. - 11 lat temu
jerzy_pozoga - Sie ma Otus,
Rzecz w tym iż napisałeś "Łoo, matko. Forum jest jeszcze brzydsze niż było." Twoja krytyka. A mnie to nie razi, ponieważ im bardziej kolorowo na eT tym łatwiej zapamiętuję haszcze gramatyki english. Z nautry jetsem wzkorowcem.
- 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hi,
"Spis stron lekcji według typu",
https://www.etutor.pl/lekcje/spis-stron/?newLessonPageType=SONG&learningLevels%5B%5D=A1&learningLevels%5B%5D=A2&learningLevels%5B%5D=B1&learningLevels%5B%5D=B2&learningLevels%5B%5D=C1&learningLevels%5B%5D=C2
--------------
Dzisiaj 3wrz2013 odkryłem nowości na eTutorku. Te zmiany mnie bardzo ucieszyły. Nie wiem ile jeszcze NOWEGO jest. Dzisiaj w ramach nauki słuchałem z wyboru wiele ciekawych piosenek wraz z tekstem. Piosenki z YouTube na ekranie a pod spodem teksty angielsko-polskie w tłumaczeniu. Bardzo dziękuję redakcji eTutorka.pl.
Pozdrawiam, JKP.
jerzy_pozoga
jerzy_pozoga - Hi,
Na stronie "Ćwiczenia z angielskiego" odkryłem skrót na "Diki Podcasty". Fajne TO.
Już wysłuchałem dwa podcasty. Dziękuję redakcji.
Serdecznie pozdrawiam, JKP.
https://www.etutor.pl/cwiczenia/
- 11 lat temu
absolwentka - Ja też jestem zadowolona. Staram się nie szukać dziury w całym, bo na pewno bym coś znalazła. Dogodzić się wszystkim nie da. Strona się cały czas rozwija i coś kosztem czegoś. Pozdrawiam ;) - 11 lat temu
knorwid - Ten spis stron lekcji wg typu to już jest dość długo ;) Na pewno rok.
https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/192118-Czy_jest_gdzies_zakladka_z_wszytskimi_nagraniami_lektorow_czytajacymi_.html

Podoba mi się nowa belka (ta pomarańczowa), tylko ikonkę koperty bym nieco bardziej 'upomarańczowił', bo gdy jest biała wciąż wydaje mi się, że mam nową wiadomość :)
- 11 lat temu
jerzy_pozoga - Hi knorwid, Bystry jesteś! Ja nie pamiętam jak było jeden rok temu. Ale dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam, JKP. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

to pewnie nie koniec zmian, tak szybko zmieniają że nie ma się co przyzwyczajać;) zobaczymy co będzie dalej...
rupcio

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

a ja dzisiaj zauważyłam,że jak się kliknie na czyjś awatar -to pod danymi na temat użytkownika podana jest dokładna aktywność tej osoby - wszystkie zadane pytania i udzielane odpowiedzi
zorija
jerzy_pozoga - Hi zorija, własnie TAK uczyniłem na Twoim AVATARze i rzeczywiście tak jest.
Pozdrawiam, JKP
- 10 lat temu
bird - Ta funkcja jest już od bardzo dawna (w latach). - 10 lat temu
zorija - ale heca- a ja to dopiero teraz odkryłam - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki