ZALOGUJ SIĘ

MojeSlowniki.pl - zbiór najlepszych słowników online (multitłumacz)

zmodyfikowany: 11 lat temuostatnia aktywność: 8 lat temu
Odkryłam dziś bardzo przydatny serwis MojeSlowniki.pl. Jest to zbiór najlepszych słowników angielskiego online. Co ciekawe, autorami strony są twórcy eTutora :)

Wystarczy w pasku wyszukiwania wpisać interesujące nas słowo, a następnie już tylko przełączać się między słownikami klikając na odpowiednią ikonę. Duże ułatwienie i oszczędność czasu.

Aktualnie słowników jest 15.

http://mojeslowniki.pl/
bird
pauulla - Dzięki, przydatne :) - 11 lat temu
absolwentka - Ciekawe. Dziękuje za linka Bird;) - 11 lat temu
slawek4 - Dzieki Bird. - 11 lat temu
corapika - corapika - (Jestem po anglistyce 1 stopnia. Większość z tych 15 słowników jest mi znana, ale fakt, że są one wszystkie razem (bez wybierania ich poszczególnych adresów, a nawet bez wpisywania szukanego słowa do każdego z nich) jest NAPRAWDĘ wielką oszczędnością czasu!
Wielkie Dzięki za tą informację! Chociaż...
tak do codziennego użytku - i tak DIKI jest najlepszy! :-)) (a z jednojęzycznych - Oxford (oczywiście))
- 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 12

super to jest..\
Ameryka1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

extra;)) przydatne
Loli11

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Super, dzięki. Przyda się
K
katarzyna-jelen

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

naprawdę fajne,
M
matix0508

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Fajnie że na etutor.pl użytkownicy sobie pomagają i udzielają przydatnych rad. Także w tym przypadku jest ta wiadomość przydatna bo na pewno dużo osób skorzysta z podanej stronki :-)
J
jus.sen

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Serwis jest super, dzięki wielkie.
A
anialew

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Rzeczywiście, fajna sprawa z tymi słownikami. Aczkolwiek ten w eTutorze jest bogaty, więc odkąd korzystam z serwisu, nie szukam innych.
baassiam
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dobrze wiedzieć że coś takiego jest:)
N
nika1805

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

właśnie tego mi było trzeba :)
Dzięki!!!
B
bees

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Szukam translatora do tłumaczenia dużych tekstów.Im większych tym lepszy.Znalazłem jakiś specjalistyczny .Można mu skopiować 1000 słów na raz i płatny 10 zł/mc.Więc byłby nawet dobry,ale może znacie coś lepszego.Hej.
J
jarekmroz58
corapika - (super-fachowcem w tej dziedzinie nie jestem - ale spore doświadczenie mam) i też często chciałam tłumaczyć jak najdłuższe teksty -oczywiście- jak najszybciej. Ale prawda jest jedna: zależy Ci na szybkości - czy na jakości???
W tej sytuacji trzeba wybierać > albo jedno, albo drugie! KAŻDY TRANSLATOR jest MASZYNĄ!!! a żadna MASZYNA NIE ZASTĄPI UMYSŁU CZŁOWIEKA. (tym bardziej w długich tekstach).
...chociaż oczywiście trzeba umieć sobie "radzić". Jeśli chcesz - pytaj o szczegóły.
- 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

dobre pomocne :-)
M
mirek-co

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Pomocne jest to
barmac05

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki