ZALOGUJ SIĘ

Warto kupić premium ? Jade do pracy ??

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Witam.
Zamierzam po wakacjach wyjechać za granicę i potrzebóję dogadać się w j.angielskim.Czy warto kupić pakiet premium i codziennie cwiczyc tutaj ? Co polecacie ? Potrzeboje sie porozumiec,nie trzeba mi wszystkich czasow itd gramatyki
Pozdrawiam
dervi3

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

> Potrzeboje sie porozumiec,nie trzeba mi wszystkich czasow itd gramatyki

Skąd wiesz, że nie potrzebujesz wszystkich czasów (a jakie potrzebujesz)...?
To akurat prawda, wystarczą te najważniejsze ale czytając Twoje pytanie nasunął mi się żart gdy staruszka prosi lekarza zanim ten zdąży wymówić dzień dobry - "panie doktorze, jestem taka chora proszę wypisać mi te leki ABD, ESD".

W pracy przydadzą się też:
Hi-vis, safety boots, hard hat etc.;)

Poczytaj nasze forum

pzd!
quantum137
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Widzę że w polskim także ortografia nie jest potrzebna... w końcu się dogadujesz.

Premium nie załatwi za Ciebie umiejętności "dogadania" się. Nauczysz się tego na miejscu.
Tutaj możesz nauczyć się dobrych podstaw, aby później ci było łatwiej.
DAD

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Moim zdaniem, lepiej będzie wydać pieniądze na indywidualne lekcje angielskiego z nauczycielem, gdzie będziesz mógł porozmawiać po angielsku. Premium jest dobre dla kogoś, kto chce poprawić swoje błędy w pisaniu. Na twoim miejscu uczyłabym się więc tutaj nowych słówek i gramatyki (bez premium) i chodziłabym na zajęcia do prywatnego nauczyciela.
mceo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Inwestycja w konto premium to inwestycja w samego siebie, ale także obowiązek systematyczności. Raczej nie spodziewaj się efektów po tygodniu czy miesiącu. Jak będziesz sumiennie i najważniejsze CODZIENNIE wykonywać powtórki i dodawać nowe słówka, zdania, czy wykonywać gotowe lekcje to na pewno nauczysz się czegoś nowego.
Jest jeszcze jedna kwestia - żaden program czy strona nie zastąpi kontaktu z żywym człowiekiem, z którym możesz porozmawiać i poćwiczyć w praktyce to czego się nauczysz..

Podsumowując, jak chcesz uczyć się systematycznie i korzystać m.in. z gotowych lekcji (które są bardzo ciekawe) to warto zdecydować się na premium.
D
duszek90

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jeśli chcesz po prostu się dogadać to zwykła wersja w zupełności wystarczy. Premium może się przydać jak już wrócisz (lub pobędziesz za granicą jakiś czas) i odkryjesz potrzebę doskonalenia języka. Oczywiście ucz się gramatyki i poprawnego wysławiania, ale w obcym kraju na początek najbardziej przyda się znajomość słownictwa i umiejętność mówienia (co wcale nie jest tak trywialne jak się wydaje).
ala_nina

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wszystko zależy od twojego wolnego czasu, pieniędzy i oczywiście poziomu wiedzy. Jedno Ci mogę powiedzieć, jeśli gramatyka u ciebie kuleje, a weźmiesz prywatnego polskiego nauczyciela, to i tak wszystko sprowadzi się do tradycyjnej nauki, włącznie z gramatyką.
wacek6713

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki