ZALOGUJ SIĘ

Znikające powtórki, gdzie są?

11 lat temuostatnia aktywność: 8 lat temu
Miałam na dziś ponad 100 powtórek, zrobiłam 50 z nich więc zostało mi kolejne 50, które powinno przejść na kolejny dzień jeśli nie zrobię wszystkiego danego dnia, ale te 50 słów do powtórzenia zniknęło, tak jakby przepadły i wyskoczyło mi o północy tylko powtórki nowe na dany dzień, to gdzie są te, których nie zdążyłam powtórzyć wczoraj?
Ewelina79

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Może chodzi o: "Uwaga: Dodatkowe powtórki elementów ocenionych na 1 lub 2 nie przechodzą na następny dzień. Oznacza to, że jeśli powtórki te nie zostaną wykonane do północy w dniu, w którym nastąpiło wystawienie negatywnej oceny dla danego elementu, to dodatkowa powtórka dla tego elementu zostanie skasowana z kolejki powtórek. W takim przypadku element będzie powtarzany kolejny raz dopiero w dniu, który wyliczył nasz algorytm." ?
futbolowa
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
Ewelina79 - A gdzie to znalazłaś? Zajrzałam do swoich statystyk, a tam figuruje, że wczoraj zrobiłam 111 powtórek, a to na pewno nieprawda, bo zrobiłam połowę. - 11 lat temu
piter_c - Powtórki ocenione na 1 i 2 są uznawane statystycznie za zrobione. - 11 lat temu
Ewelina79 - Chyba macie rację, one mi nie przepadły.
"Co się dzieje z dodatkowymi powtórkami niewykonanymi w danym dniu?

Dodatkowe powtórki zaplanowane na dany dzień powinny być wykonane w dniu, kiedy została wykonana oryginalna powtórka. Jeżeli nie uda się ich wykonać, zostaną usunięte z kolejki powtórek przez nasz system. Oczywiście samo słówko pozostaje w powtórkach, będzie ono po prostu powtarzane za kilka dni."
- 11 lat temu
futbolowa - Przytoczony przeze mnie cytat pochodzi z działu 'Pomoc' :) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wszelkie informacje dotyczące powtórek znajdują się w zakładce Pomoc. Tak, jak napisała @futbolowa - elementy nie powtórzone w danym dniu zostają usunięte z powtórek na następny dzień, ale pozostają w systemie i zostają rozdzielone do powtórzenia w nadchodzącym czasie. W razie wątpliwości, zawsze warto zaglądać na stronę https://www.etutor.pl/pomoc/powtorki.php
japonskiwachlarz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

...........................
T
tomasz.d
8 lat temuzmieniany: 8 lat temu
P
PawelStroz
tomasz.d - ........................... - 8 lat temu zmieniany: 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Moim zdaniem wszystkie te 'ulepszenia' w etutorze, nie sa po to aby pomoc uzytkownikom w nauce ale po to aby sie wykazac, ze jest sie potrzebnym w firmie i kolejny projekt sie zrealizowalo.

Nie musicie budowac jakis tam wodotryskow, zwykla rzecz by ucieszyla, jak mozliwosc pisania notatki do slowka z telefonu komorkowego, jak narazie, te notatki czesto wyswietlaja sie poza ekranem telefonu.
piotr.grela
8 lat temuzmieniany: 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki