ZALOGUJ SIĘ

Co się dzieje na pasku ilość procent przerobionych lekcji ?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Co się dzieje na pasku ilość procent przerobionych lekcji?
Dopiero teraz zauważyłem bo ja bardzo często wracam do poprzedniej przerobione lekcje żeby dokończyć lub poprawić moją wypracowanie itd to wcześniej wiem ile procent a teraz widzę że za każdym razem mam pomniejszoną ilość procent to mnie gubi bo nie wiem czy mam pełne przerobione lekcje czy nie mam itd.
mjosek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

hej, tez mialam ten problem, to przez aktualizacje, dodali kilka rzeczy i jak sie wraca do przerobionych lekcji to sa jeszcze dodatkowe rzeczy, ktore sa do przerobienia,ale moim zdaniem ciekawa jest ta aktualizacja:

Aktualności
Aktualizacja kursu eTutor angielski
26 września 2012
Nasz flagowy produkt, kurs eTutor angielski, został właśnie zaaktualizowany. W kursie znalazły się między innymi nowe notatki gramatyczne oraz listy słownictwa.

Nad zmianami pracował przez ostatnie pół roku zespół kilkunastu osób - nauczycieli języka angielskiego i native speakerów. Efektem tych działań są między innymi zupełnie nowe notatki gramatyczne, które zastąpiły dotychczasowe materiały. Zgodnie z Waszymi sugestiami, od poziomu B1 w górę notatki gramatyczne pisane są w całości po angielsku. (Wkrótce udostępnimy także opcję podglądu tłumaczenia tych notatek po polsku.)

Listy słownictwa również uległy gruntownej przebudowie. Słówka do nauki w ramach lekcji podzieliliśmy na mniejsze porcje, łatwiejsze do przyswojenia. Wydzieliliśmy też specjalne listy obrazkowe z dodatkowymi ćwiczeniami utrwalającymi słownictwo na zasadzie skojarzeń dźwięku z obrazem (wzorowane na ćwiczeniu Obrazki w zakładce Ćwiczenia). Listy gramatyczne zostały podzielone na mniejsze. Oczywiście dotychczasowa historia powtórek elementów słownictwa i elementów gramatycznych została zachowana.
N
nelhi
mjosek - Aha i dziękuje za wyjaśnienie :).
Fakt to zauważyłem kilku zmian na e-Tutorze :) i będę musiał na nowo przestawić ;).
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

proszę, polecam się na przyszłość :).
N
nelhi

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki