ZALOGUJ SIĘ

Jak usunac lekcje z moich lekcji

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Dziś trochę czytałem pytania i po jakimś czasie wchodzę na swoją stronę profilu. Patrze a w moich lekcjach trochę lekcji zostało. I mam pytanko. Jak je usunąć? Próbowałem już wchodzić w lekcje i naciskać X i nie działa. Pomożecie?
P
pawelm1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

"Moje lekcje" to zawsze 3 ostatnie lekcje w które 'wchodziles', nie usuniesz ich (nie da sie), mozesz wejsc w inne, jesli chcesz by inne Ci sie wyswietlaly.
knorwid
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ja też miałam podobny problem, ale wydaje mi się, że to się wiąże z aktualizacja na etutor , i jak są nawet lekcje które sie przerobiło, potem się wraca do nich to są dodatkowe rzeczy do przerobienia.
a oto informacja o aktualizacji:

Aktualizacja kursu eTutor angielski
26 września 2012
Nasz flagowy produkt, kurs eTutor angielski, został właśnie zaaktualizowany. W kursie znalazły się między innymi nowe notatki gramatyczne oraz listy słownictwa.

Listy słownictwa również uległy gruntownej przebudowie. Słówka do nauki w ramach lekcji podzieliliśmy na mniejsze porcje, łatwiejsze do przyswojenia. Wydzieliliśmy też specjalne listy obrazkowe z dodatkowymi ćwiczeniami utrwalającymi słownictwo na zasadzie skojarzeń dźwięku z obrazem (wzorowane na ćwiczeniu Obrazki w zakładce Ćwiczenia). Listy gramatyczne zostały podzielone na mniejsze. Oczywiście dotychczasowa historia powtórek elementów słownictwa i elementów gramatycznych została zachowana.

Aktualizacja jest bezpłatna dla wszystkich użytkowników kursu eTutor angielski. Dziękujemy, że jesteście z nami!
N
nelhi
ala_nina - Też to zauważyłam po ostatniej aktualizacji. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki