ZALOGUJ SIĘ

ability vs agility - różnica pomiędzy znaczeniem

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma wyrażeniami?
S
studentpwr

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

ability - zdolność
agility - zręczność/zwinność
quantum137
TopMan - Hehe, such a nice face.
Nastepnym razem ogol sie do zdjecia :)
- 12 lat temu
ipon - ability -umiejętność,zdolność
agility -sprawność.Może pomoże odróżnić oba słówka agile:zwinny,ruchliwy,sprawny.Jedna drobna literka a jak różne znaczenia ale j.angielski tak ma.Nasz ojczysty też nie jest gorszy w tym względzie.Miłej nauki
- 12 lat temu
quantum137 - Może pojadę nad morze i pokluczę po klucze do zamku bez zamków:)
Tak mi się napisało:D
- 12 lat temu
ipon - fajnie Ci się napisało to znaczy,że nie powinnam odpisywać na pytania bo będą podobne językowe eskapady po moich wpisach?Nie jestem zarozumiała i nie uzurpuję sobie Twoich odpowiedzi do moich wpisów to tylko czas ,odstęp czasowy dał mi impuls do napisania.Pozdrawiam - 12 lat temu
quantum137 - Chill out!...;) - 12 lat temu
ipon - Faktycznie chyba coś w tym jest ale parę tygodni temu udzieliłam odpowiedzi na pytanie, gdzie ktoś czekał na wg mnie nikogo.To dopiero była lekcja już tak na całe życie i z ręką na sercu warto było bo zapamiętałam bardzo dokładnie poprawną odpowiedż.Nie ma to jak nauka na własnych błędach.Zrelaksowana i wyluzowana pozdrawiam - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

B W PIERWSZYM WYRAZIE A W DRUGIM G ,RESZTA TAK SAMO
A
ANGGUN

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

No to ostatecznie nadal nie wiem... Nie różni się to niczym (tylko literką w wyrazie), czy różni sie to tym, że ability oznacza umiejętność - np. umiejętność gotowania, sprzątania, gry na pianinie. Zaś agility oznacza sprawność, zręczność, zwinność - czyli ogólnie mówimy o kimś, że ktoś jest zwinny, sprawny czyli np. umie szybko biegać, wymijać przeszkody itp. ?
S
studentpwr
Kardamon - Wygląda na to, że mają podobne znaczenie i że w niektórych przypadkach mogą być traktowane jako synonimy, przynajmniej ja tak to rozumiem na tym etapie nauki. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki