ZALOGUJ SIĘ

Nowości w eTutor

zmodyfikowany: 12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
W sumie nie znalazłem takiego wątku, to założyłem nowy temat.

Dzisiaj zauważyłem, że w ćwiczeniach w listeningu po zaznaczeniu odpowiedzi automatycznie pojawia się ikonka czy odpowiedz jest poprawna. W sumie fajne to :)

Do tej pory trzeba było przycisnąć przycisk "dalej", a jak były jakies błędne odpowiedzi, trzeba było cofać się stronami, aby móc poprawić błędną odpowiedź.

Wprawdzie jeszcze chyba nie działa to do końca poprawnie, bo w moim ćwiczeniu tylko połowe zadania tak wyświetla, ale uważam że to dobry krok.

Inną zmianą jest zmiana koloru w ćwiczeniach - "Pamięć". Zamiast zielonego tła jest teraz niebieskie, choć żadna to różnica w funkcjonalności :p

Good Job :)
DAD
Jokasta - Podoba mi się ta zmiana tła w Pamięci. Niby szczegół, a cieszy. :) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Kto głosował

 

Odpowiedzi: 5

A czy widzieliście nowe fiszki? Od kiedy są? Wyglądają na bardziej "wypasione" niż wcześniejsze, chociaż to pewnie wersja "beta" (na razie nie zgrywa się układ na stronach, no chyba że błąd jest u mnie).

Nie lubię wydruków, szczególnie fiszek, ale tym razem mam zamiar wydrukować coś z Business English, żeby mieć jakieś materiały, gdy mi abonament wygaśnie.
Mam atramentówkę i z przerażeniem patrzę, ile też tuszu pochłoną. Czyżbym była ostatnim dinozaurem z drukarką atramentową? Wchodzi tylko 8 fiszek na stronę. Bardziej odpowiadała mi poprzednia wersja - korzystałam z tego w urlopie. Pomimo drobnego druku i tak poradziłam sobie bez okularów.

W zasadzie to dla mnie żaden problem. Ostatecznie obejdę się bez fiszek, jak wspominałam, nie przepadam za nimi.
esterka
jerzy_pozoga - Witaj esterko- we Wrocławiu w punktcie biorą 10 gr. za stronę druku. Jeżeli mam coś większego na uwadze to zgrywam na USB flash drive (jump drive), drukują , a potem już odbieram komplet "zbindowany" tzn. oprawiony w plastikowe okładki z zawiasami. Tanio i dobre to ! A wg mojej oceny drukowanie w domu jest ok.3..5x droższe.
Pozdrawiam- jkp
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
absolwentka - Masz racje. Ja też tak robię. Przez 5 lat studiów tyle drukowałam, że mam bardzo dużą zniżkę w drukarni i nie opłaca mi się kupować tuszu. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
knorwid - Wyjdę na etatowego zrzędę. (Nie jestem taki, jednak ostatnie ulepszenia...) Mam mieszane wrażenia co do nowych fiszek, tamte były dla mnie lepsze, choć te mają przykładowe zdania. Znów ładniej/efektowniej/wodotryskowo i bajerancko, nie wiem jeszcze tylko czy efektywniej. No ale dla nowego użytkownika na pewno jest OK, bo wygląda to naprawdę dobrze. Grafik zrobił dobrą robotę. Choć wolałbym by skupił się np. na przyciemnieniu białego tła ;)) - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zauwazylem ze podczas przerabiania lekcji, a dokladniej sluchania gdy zaznaczymy dana odpowiedz to odrazu nam sie pojawia na czerwono ze zle lub na zielono ze dobrze. Mysle ze to troche zly pomysl, gdyz do tej pory robilem tak ze podczas pierwszego sluchania zaznaczalem to co mi sie wydaje za poprawne a nastepnie w drugim sluchaniu chcialem upewnialem sie czy aby napewno jest to dobra odpowiedz i dopiero wtedy dalem sprawdz. Teraz nie mam takiej mozliwosci gdyz odrazu mi pokazuje ze jak zaznacze np true ze jest to zla odpowiedz.
D
Dex92
esterka - Fakt! Odpowiedź jest natychmiast przetrawiona. Masz rację, to nie jest dobry pomysł. Uczyłam się podobnie jak Ty. Teraz mi przyjdzie zaznaczać na kartce, bo chcę sama dojść jaka ma być właściwa odpowiedź. Z niektórych nietrafionych lub zbędnych nowości można nie korzystać, a tej nie da się zignorować.
Widzę tu ciacho dla amatorów statystyk - zablokować odsłuchanie lekcji do 1 razu do czasu, aż się nie rozwiąże quizu. Potem ilość punktów oraz czas do statystyk i mierzymy efektywność ;) Oczywiście żartuję.
- 12 lat temu
DAD - To właśnie napisalem w temacie tego wątku. Chyba zbyt skomplikowanie to opisałem :p - 12 lat temu
esterka - Dobrze napisałeś, ale ja od razu nie załapałam jak to działa. Niedawno przerabiałam lekcję, na dole można było wybrać "check". Zależy jaki kto ma styl uczenia się. Ja lubię samodzielnie, powoli dojść do wszystkiego. Bywało że trudne czytanki odsłuchiwałam 3, a może i 4 razy, i uzupełniałam lub zmieniałam odpowiedzi. Teraz jest to bardzo quizowe, szybkie, może szykowane pod mobilne zabawki. - 12 lat temu
esterka - Przy okazji mam mały problem z listeningiem - może to moja pogarszająca się z wiekiem pamięć albo niemożność skupienia się. W tego typu testach zdarza mi się nie pamiętać, które zdanie powiedziała Sara, a które Leon. Pewnie padłabym na egzaminach, jednak ucząc się tutaj, uznałam że nie muszę sobie przegrzewać zwojów mózgowych pamiętaniem, czy to Sara nie lubi pomidorów czy Leon. Robię błąd? - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Na początku pomyślałem że to fajne, ale faktycznie jak źle zaznacze, to już teraz nie słucham tego po raz kolejny aby upewnić się co do odpowiedzi...

Nie wiem do końca co o tym sądzić...
DAD
Gaelle - To nie jest dobry pomysł, bo to niczego nie utrwala i nie zmusza do wysłuchania nagrania porządnie. - 12 lat temu
knorwid - Ciesze się, że odnalazłem ten wątek na forum, bo od kilku dni pomstuje na to rozwiazanie, a poniewaz zabralem sie ostatnio za lekcje 'w podrozy' sadzilem, ze to tylko tam, wiec "krzyczalem po cichu" - jesli tak jest w 'normalnych' lekcjach, to jest to bardzo zły pomysł. Choć też na samym poczatku mi się podobał. Nie trwało to długo ;/
ZLIKWIDUJ TO DROGI ETUTORZE! Przycisk 'sprawdz' wystarcza.
- 12 lat temu
chinyere - moze lepiej napiszcie w sugestiach to predzej etutor wezmie to pod uwage - 12 lat temu
DAD - Admistracja przeniesie to w odpowiednie miejsce ;) - 12 lat temu
esterka - Robię każdy punkt po kolei, tzn. gdy zachodzi potrzeba cofam nagranie, żeby się upewnić - w razie trudnej lekcji zamiast 4 razy będę ją odsłuchiwać 8 razy. Może mi wyjdzie na dobre... - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
Otus - Popieram. Zlikwidować wyskakujące znaczki. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zmiany zostały wprowadzone w konsultacji ze specjalistami od e-learningu. W chwili obecnej nie planujemy powrotu do poprzedniej wersji serwisu. Jeśli jednak uważacie, że wprowadzona zmiana jest "na gorsze" i macie pomysły, jak wybrnąć z tej sytuacji, opiszcie nam je - postaramy się coś zaradzić :D Pozdrawiam :)
japonskiwachlarz
knorwid - Nie jestem typem, który narzeka by narzekać, jednak naprawdę ta zmiana nie jest na lepsze. Serwis jest chyba jednak dla uczniów a specjaliści ... cóż. Uczę się tu już trochę i po kilkudziesięciu(!) ćwiczeniach z nową opcją nadal nie daję się przekonać ;/ Możliwe, że tak jak jest komuś pasuje, ale skoro można było to łatwo zmienić, to może jakaś opcja gdzie te "zielone ptaszki" nie będą się pokazywały. W tym momencie istnienie przycisku 'sprawdź' traci sens. Wolałbym by był, a owe 'ptaszki' były dla mnie niewidoczne ;) Mnie nie motywują, powodują 'pójście na łatwiznę' ;( Ładnie to wygląda, ale dla mnie to tylko "wodotrysk". - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Pojawiła się nowa sugestia. Niezadowolonym ze zmiany polecam. Pozostali i tak nie stracą nowej "funkcjonalności".
https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/206390-Wyskakujace_znaczki_przy_odpowiedziach.html
knorwid
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.