ZALOGUJ SIĘ

fajna strona do nauki angielskiego i nie tylko :)

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
polecam stronę freerice.com do nauki angielskiego i kilku innych językow. Ja robię tak ze nieznane slowka tlumacze sobie od razu w diki i dodaje do powtorek. Przy okazji mozna pomóc glodujacym ludziom...
I
ifoma
quantum137 - Jak się zabiorą za tę stronkę tutorowicze to zabraknie ryżu w Chinach bo wszystko zostanie wysłane do Afryki hehe - 12 lat temu
ifoma - hehe :D nawet myslalam czy by nie stworzyc grupy etutorowej ale to chyba ktos z gory musialby dac pozwolenie - 12 lat temu
bird - Fajnie, że utworzyłaś na forum wątek o freerice, bo w Sugestiach Twój post się gubił.
Strona pozytywnie mnie zaskoczyła - w kwestii ryżu oraz tego, że mogę połączyć naukę angielskiego z biologią i sztuką.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
ifoma - ciesze sie ze komus sie spodobala stronka:) a co myslicie o utworzeniu takiej wlasnie etutorowej grupy? - 12 lat temu
quantum137 - hmmm muszę powiedzieć, że jest to dosyć oryginalna propozycja, jestem za jakby mnie ktoś pytał.
Trzeba tylko obczaić jak to zrobić:p
Coś w stylu kto chętny niech się "zapisze" w komentarzu.
Ma już ktoś tam konto i wie jak działa ta stronka?

PS. Założyłem przed chwilą tam konto.
Utworzonej grupie nie można zmienić później nazwy więc jeśli miałoby to być związane z nazwą tutora może by się administracja wypowiedziała czy co...?
Zawsze może być też inna nazwa, propozycje mile widziane:)
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
bird - Ifoma, mi tam wszystko jedno, ale jak utworzysz to się zapiszę :) - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
ifoma - wlasnie tez mi sie wydaje ze administracja by sie musiala wypowiedziec w tej sprawie...
w sumie dla etutora to by byla dodatkowa reklama, poprosze w nagrode rok gratisowego abonamentu ;) :D:D:D
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
quantum137 - Wysłałem im prośbę o wypowiedź w tym wątku, tak na wszelki wypadek jakby nikt tu nie zajrzał do jesieni;)
Tak na marginesie to paskudnie trudne są te słowa i to na relatywnie niskich poziomach!
Nie ma co, zawsze kolejny bodziec do nauki:)
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
quantum137 - Tak na marginesie to na tej stronie jest chyba wielu dziwaków.
Około miliona ćwiczeń w tabliczce mnożenia mnie przeraża... zwłaszcza, że wszystko jest na tym samym poziomie.. no ale rozumiem, szczytny cel.
Osobiście już chyba bym wpłacił pieniądze na Czerwony Krzyż niż marnował sobie miesiące życia. Słówka za to miodzio, szybko stają się mega trudne ale coś tam wchodzi do głowy:)
Wydaje mi się, że strona może być tylko drobnym uzupełnieniem, w sumie dobra do nauki synonimów, nic więcej.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
esterka - Jeżeli będzie grupa chętnie dołączę...

Kasa na ryż bierze się z reklam, czy tak? Nie chciało mi się wszystkiego dukać, tzn. czytać.
- 12 lat temu
quantum137 - Są podobno sponsorzy ale jak jest w rzeczywistości to kto to wie.
Na stronie jest w sumie mało materiału, działają od 5 lat jak mnie pamięć nie myli.
Test z gramatyki zrobiony jest lipnie, zresztą kto chce sam się przekona.
Na najwyższych poziomach - matematyka - poziom podstawówki, biologia poziom studiów, reszta jak dla mnie taka sobie, poza słownictwem, które mi się podoba.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
esterka - Pytałam z ciekawości. Nie chciałam czepiać się stronki, ale żadna kasa nie bierze się znikąd ;). My nie płacimy, więc chyba płaci ktoś inny. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 18

Witaj ifoma- coś TU nie pasuje z Twojej strony !
Pomagamy sobie wzajemnie w nauce English grammar, to rozumiem.

Owszem, bywają skomplikowane zagadnienia i wtedy szukamy pomocy, korzystamy z innych źródeł w internecie.
Ja uczę się na eTutor.pl - Tu mi się podoba !
Zasób możliwości jest naprawdę bogaty. Słownik bogaty i mnóstwo regułek z gramatyki.
Dwoję się i troję - tak wiele jeszcze mam do zapamiętania.

Pytanie- ifoma, co tam takiego jest warte do polecania ?
(Sprawdziłem , niczego godnego uwagi nie zauważyłem. )

Pozdrawiam- jkp
jerzy_pozoga
quantum137 - Byłem na stronce z 10 minut więc wiem niewiele, lecz na moje oko, można sobie w błyskawicznym tempie sprawdzić znajomość słownictwa.
Metodą kopiuj-wklej można natomiast bardzo szybko te testy opracować, np. w LibreOffice i wedle upodobania zmienić na fiszki/listy/testy - od wyboru do koloru:)
- 12 lat temu
quantum137 - .... wtf? Dodając komentarze nagminnie wyskakuje mi błąd!? - 12 lat temu
mceo - Ten błąd występuje od wczoraj, dosłownie w każdym momencie jak chcesz coś zapisać. Wprawdzie zapisuje, ale pojawia się komunikat o błędzie. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jerzy, co konkretnie Ci nie pasuje z mojej strony?

Po prostu polecilam strone ktora mi sie podoba aby inni tez mogli z niej skorzystac? Przeciez nie ma zadnego przymusu...
I
ifoma
jerzy_pozoga - W odpowiedzi, ifoma- rzecz w tym iż ja popieram jedną szkołę a z innych uzupełniam brakujące wiadomości. Natomiast w Twoim przykładzie odnoszę wrażenie braku zaufania do nauki w eTutorze.pl. I tu przytaczam przysłowie- lepszy jeden wróbel w garści niźli dwie sroki za ogon. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
mceo - Jerzy tu chodzi o idee. Freerice nie ma na celu zastąpić eTutora. Jest to dobra strona na sprawdzenie się w znajmomości słówek i dla zabicia czasu robiąc coś pożytecznego dla innych. Nie wiem czy zauważyłeś jaki jest cel tej strony: za każdą dobrą odpowiedź, dotują oni 10 ziarenek ryżu dla osób z krajów Trzeciego Świata.
Jednym słowem, sprawdzasz słownictwo, ćwiczysz słówka, ale uczysz się ich na eTutor.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
jerzy_pozoga - Witaj mceo- gdyby ifoma z tego "jakiegoś tam" programu wyłuskała kilka nieznanych nam bliżej słówek i podała tak na wzór wg. "bird"- to byłbym jej, ifomie wdzięczny.
Byłbym wdzięczny "ifomie" za wzbogacenie naszego eTutorka.
mceo- pisząc "chodzi o idee"-rozumiem ciebie ale jest sprzeczne z grzecznością w stosunku do redakcji naszego eTutorka.pl. To tak jak "cudze chwalicie a swego nie znacie".
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jerzy nie zmieściło się w komentarzu, więc piszę tutaj.

Jerzy rozumiem twój punkt widzenia, eTutor jest OK, dlatego tu jesteśmy, ale warto poznawać inne strony, by urozmaicać sobie naukę. Dla eT, freerice nie jest żadną konkurencją. Dodatkowo to jest forum, więc uważam, że nawet jak ktoś zareklamuje inną szkołę (zapyta o opinie) to też nic się nie stanie. Każdy z nas sam wybiera to, co mu najbardziej odpowiada, a konkurencja jest dobra, bo motywuje do ciągłego ulepszania platformy, a chyba o to nam wszystkim chodzi, co nie? Pozdrawiam serdecznie i podziwiam lojalność, mało już jest tak oddanych klientów.
mceo
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
jerzy_pozoga - mceo- członkowie redakcji eTutora.pl są na poziomie naszego europejskiego universytetu, pełni dobrej woli i inicjatywy a więc po co zaśmiecać innymi "stworami". Fajnie z tobą pogadać, popatrz na wyniki- mam już "-4" a więc czworo "nielojalnych".
I ja serdecznie pozdrawiam- jkp
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ciekawa stronka, dzięki za link!
Słownictwo na wyższych poziomach jest chyba brane z Encyklopedi Webstera, bo w życiu części słów nie widziałem na oczy, grrrr;)
quantum137
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
jerzy_pozoga - he, he...zapewne fan Webstera ? A ja lubię Webstera, tam wszystko znajduję włącznie ze źródłem pochodzenia słowa.
pozdro.
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jerzy, tak jak pisalam, z tamtej strony czerpię nowe slowka ktore i tak wstawiam do powtorek w etutorze. Jesli chodzi o nauke to jak dla mnie etutor nie ma sobie rownych. Ale to chyba nie znaczy ze jak zagladam na inne strony to zdradzam etutora:) zauwaz ze na freerice mozna tez sie uczyc innych rzeczy, jak biologia, geografia itd, a wszystko to jest po angielsku wiec masz okazje sprawdzic swoja wiedze. Co w tym zlego???

Jak do tej pory nie trafilam na freerice na slowko ktorego nie byloby w diki, ale jak trafie to z pewnoscia je dopisze tak jak bird. Pozdrawiam
I
ifoma
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
jerzy_pozoga - ifoma- dla mnie eT jest znakomitym źródłem, podstawą do nauki English grammar.Zdarza się, uzupełniam wiadomości z innych źródeł z pomocą przyjaciół zaangażowanych. Tu na "eT" brakuje jedynie możliwości pogadać z nauczycielem a szkoda.
ifoma- krytycznie odniosłem się do twojej chwalonej propozycji z powodu mieszanki. Ja jestem za wzorcowymi, sprawdzonymi źródłami wiedzy w English.
Już poprawiłem. I ja pozdrawiam.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
ifoma - Ja rowniez, zapomnijmy o sprawie :) - 12 lat temu
jerzy_pozoga - Hi ifoma- witaj w grupie zaangażowanych. Tak rzadko widuję Ciebie na forum.
Jest TU wiele do poczytania, wiele ciekawych stron owej gazety, powodzenia, trzymaj się.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
ifoma - dopiero sie rozkrecam :) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Strona z ryżem dla głodujących to piękna idea, więc jestem za.
Natomiast nie podoba mi się inna sprawa. To jest forum i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Również to odmienne. Jerzy tak zrobił, nikogo nie obraził. Jego lojalna postawa, choć w tym punkcie niepotrzebna, jako że tamta strona eT. nie zastąpi, jest godna szacunku. Jeżeli ktoś się nie zgadza z czyimś zdaniem ma prawo kulturalnie polemizować, co zresztą w tym wątku ma miejsce. Minusy absolutnie nie powinny służyć jako głos przeciw innej opinii lub zdaniu, jeżeli nie naruszono zasad obowiązujących na tym forum. Jeżeli tak będziemy postępować nasze forum umrze, ponieważ mało kto będzie miał odwagę napisać, co naprawdę myśli. Świat będzie lepszy, jeżeli będziemy zbierać ryż dla głodujących, ale także szanować odmienny światopogląd. To się chyba nazywa tolerancja.
esterka
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
bird - Ja już dawno pisałam, że na forum nie powinno być punktacji. Poza tym gros ludzi lubi być w bezpiecznym stadku i idzie za głosem większości - tutaj to się przejawia grupowym minusowaniem: aha, dostał/a minusa, czyli pewnie mu/jej się należy, więc szkoda czasu na głębsze zastanowienie nad treścią (a dziś ludzie nie czytają tylko omiatają wzrokiem). "A masz!" spełnia też rolę rozładowania frustracji czy odegrania się (urażona duma, itp.). - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
bird - Istnieją też słuszne minusy/plusy, ale ogólnie punktacja nie jest wiarygodna. Dużo by pisać, np. o tendencji do brania strony znanego użytkownika na niekorzyść nowego. Nieraz też widziałam jak obraźliwa treść otrzymuje plusy.
Ergo: etutorowa punktacja jest bezużyteczna (no chyba, że posłuży badaniom nad konformizmem i kumoterstwem). No i nie daje ryżu.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
esterka - Nie wiadomo czy nie jest brana pod uwagę przy przyznawaniu bonusów osobom z czołówki rankingu. Dla wszystkich pozostałych jest bezużyteczna, a jednak niektórych te minusy bolą. Niepotrzebnie jeden drugiego posądza. Sama się przekonałam jak mylne są te posądzenia. Mądrze użyte minusy mogą pełnić pozytywną rolę lecz uważam, że administracja powinna czuwać nad tym czy wypowiadając się nie przekroczyliśmy pewnych granic. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
bird - Zdaje się, że ci z czołówki dostają bonusy, ale tutaj pojawia się kolejna kwestia - punkty zbierają głównie odpowiadający na pytania i poprawiający prace, a przecież eTutor to portal dla uczniów, nie nauczycieli. Poza tym niektórzy (i to mieszkający na Wyspach) mają poważne braki i to z poziomu A1, a mimo to tupet, aby "pomagać" i (jak to było?) "wnosić swoją wiedzę do serwisu". Z kolei są tu osoby z przyzwoitą wiedzą, ale i umiejętnością jej samooceny (nauczanie to też odpowiedzialność). - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
bird - Administracja na straży sprawiedliwości? Etutor kieruje się własnym interesem - zależy im na klientach, a szczególnie na tych, z których mają większy pożytek, więc jeśli ci ostatni wystosują pod czyimś adresem inwektywy to administracja sprytnie rozłoży ciężar (opryskliwy atak ustawi w jednym szeregu z wyważoną obroną). - 12 lat temu
quantum137 - A ja swoje minusy lubię bo w większości przypadków są sprawiedliwe i skłaniają do refleksji. Pozwalają mi pozbyć się swoich niedociągnięć i po to tu jestem.
Taki niepozorny minus może przynieść plusa w realu, może i to ogólnikowe ale czasami się sprawdza.
Osoba z cytatu też dostała kilka minusów, ciekawe od kogo, przecież wyraziła tylko swoje zdanie.
Też jestem za zniesieniem tych głupkowatych punktów na forum.
Tyle ode mnie:)
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
bird - To ciekawe, bo "w większości przypadków" nie zgadzasz się z czyjąś negatywną oceną i wchodzisz w konflikt. - 12 lat temu
quantum137 - Jeśli negatywna ocena jest po złości to i owszem, co innego krytyka poparta sensownymi argumentami. Nie przypominam sobie bym w takich sytuacjach upierał się przy swoim, mam tu na myśli naukę angielskiego a nie forumowe dyrdymały.
Wybacz mi Malwino ale wolę swój czas poświęcić na naukę zamiast na kolejne szukanie dziury w całym.
Pozdrawiam Cie serdecznie.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
bird - Niepotrzebnie się zabezpieczasz kończąc rozmowę, gdyż nie zamierzałam prowadzić dalszej konwersacji i podawać przykładów świadczących na Twoją niekorzyść.
Ja również pozdrawiam.
- 12 lat temu
esterka - "Administracja na straży sprawiedliwości"
Bird, każde szanujące się forum powinno mieć adminów mających oko na to co się dzieje. Etutorowe oko widzi dobrze, zwłaszcza linki do konkurencyjnych serwisów;). Błotem możemy obrzucać się do woli, a bronić się musimy sami. Mamy broń - plusy i minusy. Bardzo to wygodne dla eT.
- 12 lat temu
esterka - Ja swoich minusów nie analizuję, ale obserwuję. Z reguły nie wiem, co się komuś nie podobało. Jestem z pokolenia, które przeżyło urawniłowkę i jedynie słuszny światopogląd, w którym i tak nikt nie wiedział, o co chodzi.
I teraz cenna jest dla mnie wolność słowa, nie naruszająca dobra i czci innych osób. Nie będę więc grzmieć w jedną trąbę z obawy przed nic nieznaczącymi minusami.
Za to marzy mi się taka awaria systemu, że każdy mógłby zobaczyć, kto i jak "głosował" :)))
- 12 lat temu
mceo - "Za to marzy mi się taka awaria systemu, że każdy mógłby zobaczyć, kto i jak "głosował" :))
Dobre Esterka, zagrzmiałoby tu wtedy ostro, oj zagrzmiało ;))
Co plusiki i minusiki z nas robią ;))
Mogę zapytać co to było to "urawniłowkę" ???
- 12 lat temu
esterka - Jestem przekonana, że najpierw zdziwiłabym się w rodzaju "i ty Brutusie ..." A potem oczywiście pazurki poszłyby w ruch :).
Urawniłowka - tak się popularnie mówiło o założeniu systemu komunistycznego, że wszyscy mieliśmy być równi, a w praktyce to wyglądało tak, że wszyscy niczego nie mieliśmy i nikt nie mógł się wychylać, ale np. osoby z książeczką partyjną nie musiały mieć wiedzy i wykształcenia, żeby dochrapać się całkiem poważnych stanowisk. Zaraz, zaraz, a jak to jest dziś?
- 12 lat temu
mceo - I to jest dobre pytanie "Zaraz, zaraz, a jak to jest dziś? "... Urawniłowka w przebraniu kapitalizmu ;)
Pozdrawiam serdecznie
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja ze swojej strony mogę polecić http://polakpotrafi.pl/projekt/Bibliobird
Może już o tym słyszeliście , ale nie będę nic opisywał , pod tym linkiem jest wszystko.
Nie mam zamiaru robić żadnej konkurencji dla e-tutor. Długo się zastanawiałem czy umieścić ten link , ale mam nadzieję , że przyda się wielu osobom w osłuchaniu się z językiem.
Jeśli mam dostać za to ogrom minusów to trudno ale chcę tylko pomóc ponieważ oferta jest ciekawa.

Pozdrawiam,
joke1
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
bird - BiblioBird? :) Przyjrzę się temu, dzięki :) - 12 lat temu
quantum137 - Jestem pod wielkim wrażeniem, bardzo zdolny koleś!
Opanować na takim poziomie nasz język w 5 lat to olbrzymie osiągnięcie.
- 12 lat temu
bird - Czego nie potrafią niektórzy Polacy i w lat kilkadziesiąt. Brawo dla Davida za elegancję w mowie i piśmie. "Amerykanin potrafi." - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
quantum137 - To zależy jakich ma się znajomych;) - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
joke1 - Podpisuje się pod Waszymi wypowiedziami.
Na jego blogu jest dużo informacji i widać , że David ma wiele pomysłów jak pomóc w nauce języka.
- 12 lat temu
bird - >To zależy jakich ma się znajomych;)
Miało być błyskotliwie, a wyszło jak zawsze.
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam

Pojawiła się w tym temacie propozycja, aby na stronie freerice.com utworzyć grupę z nazwą eTutor w tytule. Cieszy nas ta inicjatywa i oczywiście nie mamy nic przeciwko.

Pozdrawiam
Z
zolty
quantum137 - W takim razie kto założy tutorową grupę, może Ty Marcinie?
Prawa do nazwy i wszystko co z nią związane należą do Was.
- 12 lat temu
zolty - Dziękuję za propozycję, jednak uważam, że grupę powinna założyć pomysłodawczyni, czyli ifoma :) Proszę tylko o przesłanie nazwy grupy do akceptacji, najlepiej na adres [...]@etutor.pl. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, przepraszam wszystkich za opoznienie w tym temacie ale jestem w trakcie sesji na studiach... Wlasnie wyslalam maila do administracji wiec czekamy na odpowiedz. Nie spodziewalam sie takiego odzewu :) ciesze sie ze jestescie tak chetni do pomocy innym. czy chcecie zeby grupa byla "open" czy "invite only"? czekam na wszelkie propozycje od Was. Co byscie chcieli zebym wpisala w opisie grupy itp. Zaproponowalam nazwe po prostu eTutor. Jezeli macie jakies pomysly zwiazane z tym przedsiewzieciem to piszcie:) Pozdrawiam
I
ifoma
quantum137 - Połamania ołówka!
Moje zdanie jest takie:
Chyba lepiej jak będzie grupa invite only, bo inaczej będziemy mieli ludzi spoza portalu a nie o to chyba chodzi...
- 12 lat temu
ifoma - dzieki:) w piatek ostatni egzamin, wiec moze do tego czasu wszyscy wypowiedza sie w temacie i bede wiedziala co robic. Dalam rowniez propozycje zeby to administracja zalozyla grupe gdyz tak naprawde jestem dopiero kilka miesiecy na etutorze i dziwnie sie czuje zakladajac taka grupe, tak bardzo zaszczytnie:) - 12 lat temu
quantum137 - Ok, nie ma pospiechu.
Marcin napisał wyżej, że widzi raczej Ciebie jako założycielkę, oczywiście nie ma tutaj żadnego przymusu ale myślę że to dobry pomysł.
Nie będę już zajmował miejsca w komentarzach, bo pewnie się rozrosną w miarę przybywania nowych ryżo-maniaków;)
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

sluchajcie eTutorowicze, zostala wstepnie zaakceptowana nazwa grupy eTutor Polska. podoba sie? :) to jak, jedziemy z tym koksem? macie jakies pomysly co wpisac w opisie grupy? Quantum dal propozycje zeby grupa byla invite only. ja popieram. wypowiedzcie sie prosze zebym mogla jutro zamknac temat i bedziemy zbierac ryz :D aha i jeszcze jedno, czy w opcjach wybrac wszystkie dostepne tematy czyli biologia matematyka itd czy tylko angielski? proponuje wszystkie, zeby nikt nie czul sie ograniczany :) czekam na odzew i pozdrawiam
I
ifoma
esterka - Jestem w pełni za. Poprosiłabym o wszystkie tematy. - 12 lat temu
bird - jw. :) - 12 lat temu
absolwentka - popieram;) - 12 lat temu
quantum137 - Jestem za wszystkim. - 12 lat temu
serbio - popieram i również jestem za. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ok:) piszcie jeszcze co wpisac w opisie grupy. czy po polsku czy po angielsku, czy moze w obydwu jezykach? ktotko czy cos wiecej o nas? wszelkie pomysly mile widziane
I
ifoma

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

grupa zostala stworzona, zapraszam :) wyglada na to ze oprocz nazwy grupy wszystko mozna edytowac wiec jakby byly jakies sugestie to piszcie. nie wiem jeszcze na jakiej zasadzie dolacza sie do grupy, mysle najpierw trzeba sie zalogowac na freerice.com i tam wyszukac grupe. Ja nie moge sprawdzic bo nie mam takiej opcji jako zalozycielka, ale to wyjdzie w praniu :)
I
ifoma

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

poprawka, zrobilam jednak grupe otwarta, bo nie widze tam zadnej opcji zapros. Mysle ze na poczatek tak bedzie latwiej
I
ifoma
bird - Group -> Create group -> Group settings -> Membership request (Open, Invite only) - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
ifoma - Bird, super ze juz dolaczylas:):):) wybralam wczesniej opcje invite only, ale nie widzialam wtedy zadnej opcji zeby kogos zaprosic. probowalam tez dolaczyc z zewnatrz z innego konta i rowniez nie widzialam nic w stylu popros o zaproszenie/dolacz ani nic takiego. Dlatego zmienilam na open i widze ze nie ma problemu z dolaczeniem wiec tak jest chyba lepiej. Witam pierwsza czlonkinie i od razu liderke :) tak jak pisalam wczesniej gdybyscie chcieli cos zmienic to piszcie - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zerknalem na strone... u mceo widzialem tabliczke mnozenia, wiec nie wiem co to za angielski :p

Szkoda ze google po najechaniu na slowo tlumaczy, ale jest to jakas alternatywa na slowka.
Mozna faktycznie znalezc inne dzialy, ktorych nie ma na eT.
DAD
ifoma - hehe, no co, nie mozna sobie matematyki przypomniec? ;] pewnie liczył po angielsku:p - 12 lat temu
mceo - taaa, sprawdzałam stronę, chemia też była, ale 1000 ziarenek zdobyłam za angielski ;p - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
mceo - DAD, nie myśl, nie zastanawiaj się, tylko się zapisuj i zbieraj ziarenka ;)

ps. nie wiem jak to zrobiłeś , ale u mnie google nic nie tłumaczy
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
DAD - Nie wiem jak, mam chyba jakąs wtyczke z google.

Dołączyłem. Póki co bawie się geografią :) Podroze to moja pasja :)
- 12 lat temu
mceo - ;) - 12 lat temu
absolwentka - A ja poszłam na łatwiznę, bo słówka z angielskiego były za trudne dla mnie, a więc bawię się niemiecki- angielski;) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Joined in. Checking how it works.
piter_c
ifoma - welcome:) - 12 lat temu
piter_c - Checked! Over level 30 it becomes genuinely difficult. Word "hemidemisemiquaver" just struck me down. I think it can add variety to the ETutor's learning scheme. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ta strona jest trochę dziwna albo ja czegoś nie rozumiem.
Jestem a przynajmniej myślałem, że jestem w grupie eTutor Polska cały czas.
Za każdym razem trzeba po zalogowaniu wybierać grupę co jest dosyć dziwne.
Jestem w tej chwili na stronie i po wybraniu grupy nie pokazuje, że tam jestem!

Już przemilczę częste lagi i okazjonalne nienaliczanie ziarenek, pewnie są na jakimś darmowym albo lipnym serwerze.

Czy ktoś z Was ma tak samo?

PS. Member since: January 1, 1970
...?!? LOL
quantum137
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
absolwentka - Mi za każdym razem (przy każdym logowaniu) muszą wysyłaś hasło do konta. Hasło ciągle zmieniam na to samo i nic. Wyloguje się i, aby się zalogować muszę przejść przez to samo;( - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
quantum137 - Dziwne... ja z hasłem nie mam problemu ale czasami mnie "wyrzuca" z grupy, mimo że jestem zalogowany i zbieram wtedy ziarenka gdzie indziej, ech. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
DAD - Ja nie mam problemów z tym. Może jedynie to że nie odśweża mi za bardzo ilości zebranych ziaren :) - 12 lat temu
mceo - Ja nie mam żadnych problemów, poza tym co ma DAD.
U każdego widzę, że ma Member since: January 1, 1970
- 12 lat temu
chinyere - niestety za kazdym razem zanim zaczniesz zbierac musisz wejsc do grupy i kliknac play. to chyba dlatego ze mozna byc w kilku grupach naraz. moze po prostu czasem zapominasz tak jak ja wejsc najpierw do grupy:) tez sie wkurzam jak zapomne :D ale idziemy jak burza :):):) nie jest to idealna strona ale mam nadzieje ze naprawde przekazuja ten ryz. no i tematy nauki uwazam ze sa dosc ciekawe - 12 lat temu
chinyere - tak w ogole to ja ifoma tylko z grouponowego konta:) - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
DAD - No to ja już wiem dlaczego mi nie zliczyło ziarenek. Po prostu zbierałem je jako ja DAD. Jak kliknałem teraz PLAY w grupie eT, to zlicza mi w grupie.

Mało to intuicyjne chyba, ale ma jakiś sens, gdyby się było w kilku grupach.
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Promowanie konkurencyjnych stron jest niezgodne z regulaminem i może skutkować zablokowaniem konta.
N
nauczycielangielski
esterka - Strona wcale nie jest konkurencyjna. Moim zdaniem, jako narzędzie do nauki języka ma niewielką wartość. Ziarenka zbieramy w celu charytatywnym - i właśnie o to chodzi. - 12 lat temu
serbio - Ester to nie rozchodzi się o stronkę z ziarenkami ryżu tylko o inną stronę która została usunięta.
Choć muszę przyznać że dziwię się (żadna to nie była konkurencja dla etutor)to stronka z samymi zadaniami.
- 12 lat temu
esterka - Masz ci babo placek! Wielki Brat tu zamiatał? Nie czytałam parę dni forum, więc jestem ciemna i pojęcia nie miałam, że była inna stronka ;) Fajnie, że mnie oświeciłeś - dziękuję.

Tyle tych wszystkich stron w necie, zadań, quizów, testów - i niewiele to daje. Wszystkiego nie ogarnę, nawet mam wrażenie, że obfitość materiałów zastępuje sam proces uczenia się, dlatego wrzuciłam na luz z tymi stronami.
- 12 lat temu
esterka - Ciekawa jestem czy Sokole Oko czyta wszystko, co piszemy, od dechy do dechy? - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

świetna strona-dzięki
zorija

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki