ZALOGUJ SIĘ

Lista wszystkich elementów angielskich pominiętych w powtórkach

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Tak sobie klikam i klikam i w statystykach wpadłem na liste elementów.
Tam tez na elementy odrzucone. Ku mojemu zaskoczeniu jest tam 260 slówek. Ja z całą pewnościa nie kasowałem tych elementów (na pewno nie śwadomie).

Osobiście usunąłem może max 5 słówek, po czym stwierdziłem że to bez sensu, bo przecież jak mi raz na pół roku coś się pojawi co jest mega proste to nie grzech :)

No to chciałbym dodac to wszystko do powtórek, bo mi szkoda tego tak zostawić. Sa tam tez słówka nie do końca dla mnie mega banalne.

Jak dodać całą liste? Klikanie pojedyńczo jest męczące. Każde kliknięcie to przeładowanie strony i start listy odpoczątku.

Jak to zrobić, aby dodac całość?
Jak to się stało, że tyle słówek niby wywaliłem?
DAD
bird - Mnie także zastanawia ta lista, gdyż żadnego z moich 137 elementów nie usunęłam. - 12 lat temu
quantum137 - Podczas robienia powtórek zdarza mi się natknąć na słówko poniżej którego jest przykład niedodanego przeze mnie zdania. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że czasami jestem pewien, że zdanie to dodałem. Takie dziwne sytuacje zdarzają mi się dosyć często ale wydaje mi się, że te elementy jednak pozostają w mojej bazie. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
esterka - Na mojej liście było kilka słów z lekcji - musiałam się pomylić i zamiast dodać do powtórek - usunęłam. Większość to moje celowe działanie. Na tej liście są też efekty klikania w zielone krzyżyki, a potem w czerwone minusiki, np. w słowniku kliknęłam Ariadne's thread, a chwilę później się rozmyśliłam. I teraz Ariadne's thread figuruje na liście elementów odrzuconych. Sprawdziłam :) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Wszystko dodajecie do powtórek?
Moim zdaniem tam są elementy, których nie dodaliśmy do powtórek z zestawień nowych słówek z lekcji. Ja mam ich tam sporo, bo nie wszystko dodaje. Dodaję tylko to co mnie interesuje i co uznam za potrzebne.
absolwentka
DAD - Ja dodaje wszystko. NIe od razu oczywioście, ale wszystko. W ten sposób "zamykam" sobie pewne grupy słowek i mnie to cieszy ;)
Po prostu jak mi znikają te zielone kwadraciki oznaczajace poziom A1-A2 to widzę że robie progres. Dodatkowo nigdy nie widomo co w zyciu sie przyda, wiec ja nie dodaje tylko tego co mnie interesuje.

Bywaly juz w zyciu dziwne rozmowy na tematy o ktorych normalnie nie mysle :p
- 12 lat temu
esterka - Dodaję wszystkie słówka, ale tylko niektóre zdania. Podzielam zdanie Dada - każde słówko z lekcji może się przydać - 12 lat temu
absolwentka - Nie zaprzeczam. Sposób Dad`a jest lepszy, ale jak bym przerabiała wszystko to znowu czułabym "mus", a to mi nie sprzyja. Jakoś lubię się uczyć języków w totalnym chaosie, pod wpływem tego, na co mam ochotę;) Pozdrawiam! - 12 lat temu
esterka - I bardzo dobrze robisz - masz swój sposób i trzymaj się go, nie oglądając się na innych. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki