ZALOGUJ SIĘ

Jak wyczyścić całkowicie konto i listę powtórek?

12 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
Witam,
chciałem wyczyścić stan nauki na moim koncie (bo coś średnio mi idzie i chciałbym zacząć raz jeszcze - nie szalejąc z powtórkami i próbując sobie wszystko ułożyć) jednak po wybraniu opcji czyszczenia konta zostało mi w powtórkach 103 zwroty/słówka/zdania.

Czy da się to jakoś poprawić aby usuwało wszystko?
yaso

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

https://www.etutor.pl/pomoc/powtorki.php#rozplanuj

Mozesz rozlozyc powtorki, jesli faktycznie uwazasz ze nie dajesz sobie z tym rady. To nie jest kasowanie historii, ale wydaje mi sie ze to lepsze rozwiazanie.

103 powtorki to nie dramat. Niektorzy z nas maja kilkaset dziennie i dają rade. Nie mniej polecam rozkladanie powtorek. Na przyszlosc nie dokladaj za duzo materialu na jeden raz ;)
DAD

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

CHodzi o to że chce wystartować od zera bo nauka była średnia. I chciałem sobie wszystko usunąć. Ale jeśli sie nie da to popracuje nad ich rozkładem.

Dzięki za pomoc.
yaso
jerzy_pozoga - Nie zapomnij w ustawieniach zminimalizować powtórek abyś potem nie miał dramatu w ilości na dobę. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mozesz zresetowac wykonane lekcje w kazdym momencie.
Wystarczy zaznaczyc dana lekcje np:
Lekcje, Poziom A1, Lekcja1, nastepnie na samym dole malo wyrazna opcja resetuj.
Usunie to postepy w nauce, jednak nie usuwa nagran i prac pisemnych (o ile pamietam).
Te mozna usuwac pojedynczo.
Co do powtorek, jest pewien sposob :)
Podczas ich wykonywania zaznaczaj wszystkie na 4 (swietnie).
To powinno w bardzo szybki sposob zalatwic sprawe.

Kolejna metoda na trwale usuniecie slowek z powtorek od kolegi Jerzego:
> jerzy_pozoga Dzięki. Mozna tam wejść przez Gramatyka/ Dodane do powtórek/ (na dole strony) Elementy dodane do powtórek.

Ostatnie radykalne posuniecie to reset wszystkiego:
Profil -> ustawienia -> Resetuj dane nauki (na samym dole po prawej stronie).


Pozdrawiam,
TopMan
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
TopMan - Podziel sie wynikami swoich poczynan :D - 12 lat temu
yaso - Właśnie ten radykalny sposób nie zadziałał. Usunąłem wszystko ręcznie i teraz uczę się poustawiać poprawnie konto i zaczynam naukę - czas najwyższy - mam nadzieję że się uda i tym razem coś się ruszy na poważnie i jakoś uda się nauczyć tego jak dla mnie piekielnego języka :)

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.
- 12 lat temu
jerzy_pozoga - yaso- napisałeś "piekielnego języka", rzecz w tym iż jest TAM wiele wyrazów wyjątkowych które wymagają zapamiętania. Np. mam zestaw 200 czasowników nieregularnych i powtarzam raz po raz aby nie zapomnieć w następnej lekcji.
Robię ćwiczenia pamięciowe np. wisielec, krzyżówki, itp.
Pozdrawiam -jkp
- 12 lat temu
yaso - Wiem że są czasowniki nieregularne do zakucia (cała spora lista), jest mnóstwo idiomów których używają ludzie. Ja angielskiego próbuje się nauczyć od paru lat i ciągle bezskutecznie :( wiem że to moja wina bo się nie potrafię zmobilizować i uczyć systematycznie, ale może tym razem się uda - muszę tylko w siebie uwierzyć :)
- 12 lat temu
jerzy_pozoga - cd- yaso, ja dopłaciłem do PREMIUM. A teraz regularnie, co tydzień piszę 2prace +1nagranie. Nauczycielka to wspaniała pomocna encyklopedia w gąszczu English grammar. Polecam.
Pozdrawiam -jkp
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Po usunięciu danych nauki, na czystym koncie do nauki zostają automatycznie włączone wszystkie listy słówek, które posiada użytkownik na koncie. To dlatego, po wyczyszczeniu danych nauki, pozostają do wykonania powtórki. Aby usunąć wszystkie powtórki należy otworzyć zakładkę z listami własnych słówek i usunąć z powtórek te listy, których nie chcemy powtarzać. Pozdrawiam! :)
japonskiwachlarz
esterka - Dobra rada dla czyszczących konta.

I ten szybki refleks... ;)
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jeśli jesteś na Chrome to
- wejdź na stronę powtórek: https://www.etutor.pl/repetitions
- naciśnij F12
- w oknie w którym się otworzy, wybierz zakładkę Console
- wklej skrypt poniżej i naciśnij enter.

var confirm = window.confirm;
setInterval(function(){
Repetitions.removeElement();
window.confirm=function(){
window.confirm = confirm;
return true;
};
}, 100);

Będzie usuwać powtórkę co 100ms
O
Object

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.