ZALOGUJ SIĘ

Ilość wykonanych ćwiczeń w statystykach...

12 lat temu
Kilka dni temu zrobiłem 413 ćwiczeń z zakładki „moje testy”, ale w statystykach mam podane „Najwięcej wykonanych ćwiczeń: 400 ”… Orientuje się ktoś czy ćwiczenia wykonane z zakładki „moje testy” nie są liczone do tych statystyk czy jest to jakiś błąd? Wydaje mi się, ze wcześniej były liczone:)

Pozdrawiam,
Paweł
Pawel3

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

Jeżeli od razu po zrobieniu ćwiczeń wejdziesz do statystyk to nie zobaczysz aktualnego wyniku. Odświeżanie to kilka sekund. Szczególnie w statystykach porównawczych z innymi.
Bilberry

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Chyba to nie o to chodzi. Miało to miejsce już 7 dni temu:)
Pawel3
DAD - Czy mogło to być w okolicach północy? Jeśli tak, to przeszło na kolejny dzień. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W testach jest też tak, ze jeśli oceniłeś element innego dnia na 1 lub 2, a wciąż robisz ten sam cykl, to ów element jest zliczany za pierwszym razem w danym cyklu, potem już nie. Czyli, nawet jeśli masz napisane, że zostało ci w danym cyklu do zrobienia np. 200 elementów w danym teście, to jest ich tyle, ale mniej będzie zaliczonych do statystyk, bo niektóre w danym cyklu powtarzasz - wcześniej zostały do statystyk wliczone. Koszmarnie się to tłumaczy pisząc, mam nadzieję, że coś pojąłeś ;)
knorwid

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ale nie Panowie, powiem inaczej:) w statystykach mam "Najwięcej wykonanych ćwiczeń: 400", a w zakładce Wykres postępów --> Powtórki w testach mam 7 kwietnia wykonanych 413... Jednego dnia to na pewno było i nie ma tutaj mowy o tym co Knorwid mówi :)
Pawel3

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

aaaa, teraz napisałeś to dużo jaśniej ;)) Ja zgłaszałem też nieprawidłową ilość zestawów słówek "do nauczenia", zatem statystyki czasem szwankują ;/ Ale tu nie ma sensu zgłaszać błędu. Z tego co widzę u siebie TESTY W STATYSTYKACH NIE SĄ TRAKTOWANE JAKO ĆWICZENIA. Ćwiczenia (te zliczane w miejscu o którym piszesz) to Fotolekcje, Obrazki, Dyktowanie i Krzyżówki. W zakładce PROFIL masz "pokaż publ. profil" potem "raporty dzienne" tam możesz to sobie sprawdzić dokładnie jak było danego dnia, zobaczysz że to się zgadza z tym co teraz napisałem. Niestety trzeba samemu pododawać. Pozdrawiam!
knorwid
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Thx za odp:) tak chyba już teraz łapie:P miałem tego dnia sporo zrobionych w testach zadania "tłumaczenie z angielskiego" a widać tego nie zlicza do statystyk ćwiczeń :)

Pozdrawiam
Pawel3
knorwid - Drobiazg ;) Zaakceptuj jakąś odpowiedź. Nie chodzi mi o punkty, ale potem wciąż będzie się to pokazywać jako "nierozwiązany" wątek. Udanego weekendu! - 12 lat temu
Pawel3 - Juz:) również miłego weekendu:) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki