ZALOGUJ SIĘ

dlaczego nie ma możliwości zapłaty z góry wyłącznie na jeden miesiąc?

2 lata temuostatnia aktywność: 2 lata temu
cześć, aplikacja bardzo mi się spodobała i chciałem zakupić wersję premium. Dlaczego aplikacja pozwala na kupno premium minimum na 3 miesiące? nie ma możliwości zapłacić wyłącznie za jeden miesiąc? nie mam innej opcji, a nie chciałbym aby była sytuacja, że przestane korzystać z aplikacji i stracę 100 zl :((
Z
Z_akochany
piotr.grela - Nie ma abonamentu miesięcznego z powodu biznesowych. Większość ludzi ma do nauki języków obcych tzw. słomiany zapal, kupią kurs i parę razy wejdą i tracą ochotę na dalszą naukę. - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Zaakceptowana przez pracownika eTutor
Wydaje mi się, że to kwestia tego, że w miesiąc nikt się języka nie nauczy. Dostęp próbny do aplikacji jest i można ją przetestować, więc mogą zdecydować się Ci, którzy faktycznie chcą się języka nauczyć, a jak wspominałam, w miesiąc gór nie przeniesiemy :)

Co więcej, trzymiesięczny koszt kursu jest w przypadku większości języków tańszy, niż miesiąc nauki w szkole językowej, więc tak czy siak nikt, niczego nie traci.

Być może się mylę i jest opcja wykupienia kursu na krótszy okres, ale sama zawsze inwestuję w pakiety roczne, bo są najbardziej opłacalne. Dodam też, że przedłużając kursy, nabywamy praw do rabatów, więc jeżeli akurat sama platforma na oferuje zniżki, to ja np. mam w tej chwili 35% taniej każdy kurs na platformie ze względu na dokonane zakupy i staż w serwisie, co też jest fajnym "bonusem" i motywatorem do tego, że jeżeli uczymy się regularnie i dobrze nam idzie na platformie, to każdy, kolejny zakup mamy tańszy.

To tak z perspektywy użytkownika będącego z etutorem od 2015 roku :)
Esency93
londynwarszawianka - Piekny staz z eTutorem :) - 2 lata temu
Esency93 - A dziękuję, dziękuję - co prawda były drobne przerwy w międzyczasie, ale stworzenie kursu do hiszpańskiego skutecznie przyciągnęło mnie z powrotem do platformy :) Angielski już opanowany i każdego dnia biznesowo wykorzystywany, do niemieckiego coś nie mogłam się przymusić, więc hiszpański wywołał mój powrót - widzę, że dużo się ostatnio w eTutorze dzieje, więc wierzę, że jeszcze wiele szczęśliwych lat przede mną :) - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Możemy tylko potwierdzić słowa Esency93 ;)
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki