ZALOGUJ SIĘ

🟠 [Wątek eTutora] Już wkrótce nowy kurs w eTutorze

2 lata temuostatnia aktywność: rok temu
Ciao amici!
Świetna wiadomość dla wszystkich, którzy marzyli, aby poznać język słonecznej Italii. Na naszej platformie już w przyszłym tygodniu pojawi się nowy kurs, eTutor włoski.

Na start kurs eTutor włoski będzie zawierał ponad 300 lekcji, ponad 300 dialogów, ciekawostki kulturowe, komiksy i gry językowe, czyli cały pakiet, za który tak lubicie eTutora ;)
Na początek udostępnimy Wam dwa poziomy nauczania: A1 oraz A2, ale kolejne są już w opracowaniu (B1 planujemy udostępnić w pierwszej połowie przyszłego roku, a następnie poziom B2).

Razem z kursem pojawi się też najnowszy brat w rodzinie słownikowej - Diki włoski.
Będzie to wersja testowa, ponieważ cały czas pracujemy nad rozbudowaniem bazy słów. W momencie premiery do Waszej dyspozycji oddamy blisko 7000 haseł.

Mamy nadzieję, że dzięki tym nowościom Wasza środa od razu zrobiła się bardziej słoneczna. A jedyne danie, jakie dzisiaj rekomendujemy na kolację… to pizza. Buon appetito!
marta.kopa
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Super, bo Etutor to bardzo dobra koncepcja nauki języków obcych. Im więcej rodzajów kursów tym lepiej. Ja to mam marzenie trochę nauczyć się języka chińskiego...
piotr.grela
2 lata temuzmieniany: 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Super! Bardzo dobra wiadomość, choć nie planowałam nauki włoskiego w najbliższym czasie. Planujecie może wydanie bardziej egzotycznych języków? Sama zainteresowana byłabym np. koreańskim, czy japońskim a w przyszłości także, jak wspomniał piotr przede mną - chińskim.

Zakładam, że w pierwszej kolejności postawicie na bardziej popularne języki jak francuski, ale jest jakakolwiek szansa na większą egzotykę, czy na razie nie ma tego nawet w planach?
Esency93
karol.k - W tej chwili skupiamy się na rozwoju hiszpańskiego i włoskiego. Dlatego nie możemy na ten moment powiedzieć zbyt wiele o perspektywie długoterminowej. Możemy tylko zapewnić, że i krótkoterminowo, i długoterminowo w eTutorze wiele się będzie działo :) - 2 lata temu zmieniany: 2 lata temu
dhuode - A jakie widoki na słownik Diki hiszpański w formie aplikacji? - 2 lata temu
adrianna.wu - Jak tylko aplikacja będzie dostępna, będziemy informować na bieżąco :) - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Świetna nowina! :D Zawsze chciałam się nauczyć włoskiego ;D A odkąd uczę się z eTutorem angielskiego to bardzo poprawiła mi się znajomość języka (zaczynałam od słabego A1). Mam nadzieje, że włoski będzie równie fajnym kursem ja angielski. Pozdrawiam! :D
Lwiatko.z.Cintry
karol.k - Bardzo miło nam to słyszeć! A w kurs włoskiego wkładamy mnóstwo serducha, więc jesteśmy przekonani, że się spodoba :) - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Miałam nadzieję na francuski. Może będzie następny w kolejności?
L
lechatgris
adrianna.wu - Nie traćmy nadziei :) - 2 lata temu
drHouse - Podbijam - czekam na francuski już od kilku lat....eh - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja także czekam na francuski z niecierpliwością 🙂
K
KKM_091
adrianna.wu - Dla wszystkich oczekujących na francuski mamy wspaniałe wieści, zachęcam do zapoznania się z naszym wpisem - https://www.etutor.pl/forum/thread/1492871-Watek_eTutor_Juz_wkrotce_nowy_jezyk_w_naszej_ofercie_-_eTutor_francusk.html?unread - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki