ZALOGUJ SIĘ

Kryzys w nauce - STRASZNE myślę że minie

12 lat temu
Chyba mam kryzys w nauce. Przerabiam powtórki i jest ich tyle że nie posuwam się nic do przodu. Trochę mnie to zniechęca. Czy ktoś miał taki stan??
jsepiol
bird -
>Kryzys w nauce - STRASZNE myślę że minie
Pewnie, że minie. Jak wszystko, jak my ;)

>Czy ktoś miał taki stan??
A żeby tylko taki. I tylko z tego powodu ;)
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

quantum137
jsepiol - Twoja książka czy żartujesz? Skąd Ty to wszystko bierzesz? - 12 lat temu
violino - ROTFL - 12 lat temu
TopMan - > Skąd Ty to wszystko bierzesz?

Od googla :D
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Minie, bo też miałam takie chwile.
Ostatnio się opuściła mimo chęci, bo byłam na tyle chora, że nauka była dla mnie istną torturą i męczarnia, ale minęło;) Pozdrawiam!
absolwentka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A wiesz że podobnie dzisiaj myślałem,że chyba i mnie zaczyna również dopadać.
Zwalam to na sytuację praca,praca,praca rano wychodzą wieczorem przychodzę i jeszcze zajmij się nauką masakra.
Ale jak przedmówcy wyżej napisali i znając życie to przechodzi:-) mam taka nadzieję.
serbio

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Minie, choć muszę przyznać, że mnie dopiero teraz mija. Biorę się ostro do nauki bo dużo przede mną. Powodzenia wszystkim.
I
ilosoczek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ja szczerze powiem ze tez mam kryzys ale to dlatego,że ja kompletnie nie wiem od czego mam zacząc.Ja dopiero zaczynam jestem kompletnie zielona.Nie wiem czego mam sie uczyc najpierw zeby posunąc sie do przodu i zeby miec jakąś motywacje do nauki.Pomóżcie od czego zacząc i jak się uczyc.
I
isabel216

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ja też mam ostatnio mniej czasu bo uczelnia itp.
ale staram się robić te 120-150 powtórek dziennie jakie mam no i raz na 2-3 dni dodać z 50 elementów

ja traktuję naukę angielskiego jak dodatek ... mam inne zainteresowania ale tego języka warto się nauczyć

wystarczy systematyczna praca a efekty będą :)
tamarind17
absolwentka - Doskonale Cię rozumiem. Po pracy czasem nie mam na nic siły, a jednak obiecałam sobie i brnę dalej;) Owocnej nauki i oby, jak najmniej takich chwil;) Pozdrawiam! - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki