ZALOGUJ SIĘ

Jokes! English and Polish. Welcome.

zmodyfikowany: 12 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Mac Gregor's son returned from school deeply satisfied with himself,
"Dad, I've just saved sixpence car fare, running all the way back home behind the bus."
"Spendthrift!" the father cried out,
"Why didn't you run behind a taxicab to save three shillings?"
-----------------------------------------------------
Syn Mac Gregora wrócił ze szkoły bardzo z siebie zadowolony.
-Tato, właśnie zaoszczędziłem 6 pensów na bilet, biegnąc całą drogę ze szkoły za autobusem.
-Rozrzutnik! -krzyknął ojciec.
-Dlaczego nie pobiegłeś za taksówką, żeby zaoszczędzić 3 szylingi?
--------------------------------------------------
Wg.ZAMEK-Wydawnictwo Humoru i Satyry 1/94.
Tłumaczenie:Stanley Chałupa
jerzy_pozoga
absolwentka - ;)))))))))))))) - 12 lat temu
jerzy_pozoga - He,He absolwentka! Witam. Będę tobie wdzięczny za następny kawałek (Duży) ale już w odpowiedziach. A znasz coś więcej? Napisz najlepiej w wersji wg. przykładu u góry. Będzie dobre dla wszystkich studentów "na wesoło"!
Pozdrawiam-jkp
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
granat - Ach ten angielski humor.. ;P Kocham takie sucharki - 12 lat temu
Elwirka777 - Hah świetny wątek, niestety tylko jeden plusik mogę Ci dać ale chętnie kliknęłabym 100 :)))))
naprawdę super pomysł z tymi dowcipami :)
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
jerzy_pozoga - Witam elwirka777-setka na humor? Napisz coś tam. Tx. - 12 lat temu
absolwentka - Zastanawiam się czy tylko ja nie wiedziałam o istnieniu: https://www.etutor.pl/dowcipy/ - 12 lat temu
Ewa-Sally - Nie tylko. Ja też. :)
A jak się dowiedziałaś?
- 12 lat temu
askawska - Ja też nie wiedziałam, ale to akurat nic dziwnego, bo jeszcze nie skończyłam "rozkminiać" etutora do końca. - 12 lat temu
absolwentka - Wpisałam w wyszukiwarkę "angielskie dowcipy" i 3 pozycja na 1 stronie wyszukiwania to dowcipy etutor;) Potem szukałam w panelu menu czy mogę się tam dostać inaczej, ale nie znalazłam możliwości przez panel menu etutor. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
dania57 - a czy to jest dostępne ze strony etutora? Jestem na etutorze,ale nigdzie nie widzę takiej zakładki. A szkoda skoro ma prawie ten sam adres. - 12 lat temu
absolwentka - Dania57: Szukałam, ale nic nie znalazłam. Wygląda na to, że można się tam dostać tylko przez linka. - 12 lat temu
dania57 - dla mnie to dziwne,że nie ma dostępu z głównej strony etutora. A może to nie jest główna strona???? Przecież czytając dowcipy też można się uczyć.
PS ciekawe ile jeszcze takich "podstron" jest ukrytych???
- 12 lat temu
absolwentka - I don't know! Pisząc to byłam przekonana, że tylko ja nie wiem o istnieniu podstrony z dowcipami. W końcu ktoś te dowcipy tam wrzuca (no chyba, że tylko admini). Pozdrawiam! - 12 lat temu
TopMan - Wszystkie podstrony sa na samym dole mapa.
Nastepnie Materiały - język angielski.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
dania57 - dzięki za info. Rzeczywiście wszystko jest. - 12 lat temu
Bilberry - do takich ważnych materiałów powinien być bardziej widoczny link :P - 12 lat temu
askawska - zgadzam się - 12 lat temu
Marg0 - zgadzam się, powinna być osobna zakładka - super sprawa te dowcipy słówka łatwiej "wchodzą" do głowy ;) - 12 lat temu
anialew - Też nie wiedziałam, a link faktycznie powinien być bardziej widoczny - to chyba powinno być w sugestiach, wtedy byłby może odzew ze strony etutor. Dzięki za wiadomość. Pozdrawiam - 11 lat temu
Otus - Eee, ja tam żadnej mapy na dole strony nie mam. :( - 11 lat temu
Otus - No fajnie, ale w zakładce "O nas" nie ma żadnej mapy. :D - 11 lat temu
barwa.jesienna - Bo mapa czasem jest, a czasem nie;)
Kiedy się loguję, na stronie z hasłem mam inną stopkę, w której jest mapa. Po zalogowaniu stopka wygląda inaczej i mapy nie ma.
- 11 lat temu
Otus - Ale głupota... - 11 lat temu
jfifielski - to jest najgłupsze co widziałem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 55

Nowe podejście do nauczania angielskiego?

Only for more advanced users. Be prepared for English humour.

http://www.youtube.com/watch?v=Xw2bTpyHGCE&feature=related

Have fun :)
piter_c
quantum137 - - 12:45... bald, bald
- ...for fuck sake...
hahaha!!!
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
Bilberry - aaa, to gość z The Office, ta to angielski humor - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

DAD

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Co musi powiedzieć dziewczyna, aby poderwać chłopaka?
Cześć.
Bilberry

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

nie jest to klasyczny dowcip- ale zagadka - podobno test na inteligencję

Heaven or Hell


When a person dies, he will be walking along a path. At the end of the path, it splits up into two different ways. One way is to Heaven and One way is to Hell.

An Angel which will only tell the truth is guarding the Hell's Gate. A Devil which will only tell lies is guarding the Heaven's Gate. They both looked the same so by looking at them, you will not know who is the Angel and who is the Devil.

Without knowing anything about himself, not even knowing that he had died. He can only ask ONE question to determine which way is to Heaven.

What will the question be?

Hint: Questions like "Am I dead?", "Are you an angel?" won't work. This is a IQ question and the answer is logical.
zorija

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

To dopiero kawał... dzisiaj bawi jak nigdy!

http://www.youtube.com/watch?v=tOPJXCDsMLI
quantum137
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.