ZALOGUJ SIĘ

Pytanie Leona-czy słychać w nagraniu ARE

12 lat temu
Czy w pytaniu Leona ,,What are you doing in this shop?-słychać ARE ??-ja tego nie słyszę.
ciasteczka
ggosia84 - witaj przed chwila tez tego sluchalam i rzeczywiscie nie slychac are - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Ja słyszę, to jest dość krótkie "a" przed you
grzegi44
ciasteczka - Witaj,może rzeczywiście jest tak,ale ja nie mogę tego usłyszeć.Natomiast słychać jakiś dźwięk,lecz nie umiem go dokładnie określić.Widocznie jeszcze nie potrafię wychwycić takich krótkich wyrazów.(albo mam problemy ze słuchem z powodu wieku) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wejdź sobie na zakładkę transkrypcja z prawej górnej strony i tam jest każde zdanie w osobnym pliku. Będziesz mogła słuchać wybrany kawałek dokładnie ile razy Ci się podoba i na pewno się wsłuchasz. Można również wcisnąć tłumaczenie dialogu u samego dołu. Pozdrawiam.
slawek4
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
ciasteczka - Witaj,dzięki.Widziałam transkrypcję i odsłuchiwałam każde zdanie i tylko w tym konkretnym zdaniu nie słyszę tego słowa. - 12 lat temu
slawek4 - Nigdy nie słychać dokładnie słowa are. Od Anglika usłyszysz dosłownie coś, jak dłuższe,,a''. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
ciasteczka - Witaj.Może masz rację,ale w innych nagraniach było słychać i wydawało mi się,że tu wystąpił mały błąd. - 12 lat temu
ciasteczka - Witaj,raz jeszcze.Co oznacza to kółeczko przy Twoich wpisach? - 12 lat temu
slawek4 - Nie widzę żadnego. - 12 lat temu
ciasteczka - Witaj.Z prawej strony u góry tam gdzie znajduje się minus i plus widnieje też czerwone kółko. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

zainstaluj darmowy odtwarzacz VLC do pobrania z www.videolan.org. ktory umożliwia odtwarzanie audio i video w zwolnionym lub przyśpieszonym tempie. Do Firefoxa doinstaluj dodatek DownloadHelper, który umożliwia zapisywanie wszelkich plików audiovideo ze stron www to w końcu usłyszysz to "are"
grzegi44
ciasteczka - Dzięki.tak zrobię. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki