ZALOGUJ SIĘ

Dlaczego w zdaniu "The police had decided who the accomplice was" nie ma następstwa czasów?

4 lata temuostatnia aktywność: 4 lata temu
Generalnie najpierw ktoś był współwinnym a dopiero po tym policja o tym zdecydowała.
A zawsze mi mówiono aby następstwa czasów przeszłych pilnować.
A
adam.radke

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Cześć,

czy mogę prosić o wskazanie, gdzie znajduje się wspomniane zdanie? :)
klaudia.dol
Pracownik eTutor
klaudia.dol - Dziękuję :)

Rzeczywiście, we wskazanym zdaniu czas Past Perfect został użyty w niewłaściwym miejscu. Poprawiłam treść zdania, a tutaj link do hasła: https://www.diki.pl/slownik-angielskiego?q=accomplice

Zachęcam do zgłaszania podobnych uwag na [...]@etutor.pl
- 4 lata temu
tlstar - Pani Klaudio, nie zawsze jest to zgłaszanie oczywistego błędu. W wielu przypadkach (jak też pewnie w tym) jest to wyrażenie wątpliwości do innych uczestników forum, czy jest to poprawna forma. A, że najlepiej uczyć się na błędach czy przez rozwiązywanie problemu, to jest to też swoista nauka dla wszystkich czytających. - 4 lata temu
klaudia.dol - Zgadzam się :)
Jeśli jednak ktoś nie chciałby dzielić się swoimi wątpliwościami na forum, zawsze może skorzystać z opcji Zgłoś sugestię. Zależy mi na tym, aby wszyscy użytkownicy wiedzieli, że istnieje taka możliwość.
- 4 lata temu zmieniany: 4 lata temu
adam.radke - Przepraszam, ale moją intencją było skierowanie prośby o wyjaśnienie, (nie byłem przekonany, że to błąd). Gdybym przypuszczał, że to błąd to skorzystałbym ze zgloś sugestie. - 4 lata temu
klaudia.dol - Nie ma problemu. Mam nadzieję, że teraz wszystko jest już jasne :) - 4 lata temu zmieniany: 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.