ZALOGUJ SIĘ

Czy też czasami macie w powtórkach słowa/frazy z lekcji, których jeszcze nie przerabialiście?

4 lata temuostatnia aktywność: 4 lata temu
Cześć,

czasami mam problem z robieniem powtórek - wydaje mi się, że jestem pytany o słowa, które jeszcze nie pojawiły się w lekcjach.

Gdy potem wykonuję lekcje okazuje się, że dopiero przyszedł czas na ich poznanie. Zazwyczaj dzieje się tak, gdy wykonam np. 2 lekcje z bloku tematycznego, który składa z 5.

Czy też się Wam to zdarza?
R
rsadlo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Zaakceptowana przez pracownika eTutor
Nie ma takiej możliwości. Zawsze w menu Słówka można sprawdzić kiedy element został dodany, ile razy powtarzany itp.
T
tlstar

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nigdy takiego "defektu" nie zauważyłem. Myślę, że mózg/pamięć płata nam różne figle.
Może się jednak zdarzyć, że jakieś słowo pozwala się dodać do powtórek w różnych lekcjach.
Czy posiadane konto na eTutorze jest używane tylko przez jedną osobę?
parseq
4 lata temuzmieniany: 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzień dobry,

Jak słusznie zauważył Pan Tlstar, słownictwo samoistnie nie dodaje się do modułu powtórek. Jeżeli chce Pan sprawdzić ilość dodanych elementów oraz czas ich dodania do modułu, to poniżej przesyłam link do strony -

https://www.etutor.pl/words/elements-in-repetitions/all
P
paulinawit97

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję za informację, pewnie faktycznie mózg płata mi takie figle :)
R
rsadlo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W powtórkach mam ponad 20 tysięcy elementów (sukcesywnie dodaję, obecne najczęściej po 10 dziennie, i nie usuwam niczego) więc zdarza się, że jakieś zdanie pojawi się po tak długim czasie, że już go nie pamiętam.
K
KBPL

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.