ZALOGUJ SIĘ

jak odblokować -Nie udało się załadować strony. Spróbuj ponownie poźniej.

4 lata temuostatnia aktywność: rok temu
nie mogę wpisywać zdań przy powtórkach bo występuje ten komunikat
M
maeria

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Może masz problemy z internetem...
Ja mam tak z internetem komórkowym kiedy jestem w pociągu wjeżdzącym do tunelu lub gdy np. w dużym skupisku ludzi stacja metra, centrum handlowe zbyt wiele urządzeń chce połączyć się jednocześnie z jednym BTSem.
piotr.grela
4 lata temuzmieniany: 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Najpewniej problem z połączeniem internetowym, możesz spróbować wyczyścić również przeglądarkę - czasami pomaga.
F
Foxymf

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hi maeria- ja polecam program NORTONa, darmowy do sprawdzania swojego komputera. Z powodu ostatnio, grasujących hackerów . U mnie czasami mam problem- i ciężko mi zidentyfikować o co chodzi. to łączę się z "Power Norton Eraser" i wyjaśniam sprawę. https://support.norton.com/sp/pl/pl/home/current/solutions/kb20100824120155EN

Pobierz i uruchom Norton Power Eraser - bezpłatne narzędzie do usuwania wirusów i oprogramowania .
………..
Pozdrawiam. sprawdź.
jerzy_pozoga
jerzy_pozoga - Hi- u mnie dzisiaj również miałem ten komunikat "Nie udało się załadować strony. Spróbuj ponownie poźniej." "wystąpił błąd". Ale wynikało to z błędu na naszym Et podczas szukania znaczenia danego wyrazu. A przy innych nie było kłopotu. - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.