ZALOGUJ SIĘ

Jak mogę cofąć lekcję np. z karty 5/6 do początku karty 1/6

5 lat temuostatnia aktywność: 4 lata temu
Nie mogę cofnąć lekcji będąc na karcie 5/6 aby zobaczyć np. kartę 2/6. Tak nie powinno być!!!!
?
Gość
lifififi - W prawym górnym rogu znajdują się 3 pionowe kropki, po naciśnięciu pojawiają się przyciski do nawigacji (coś takiego: < >) - 5 lat temu
Gość - Proszę sprawdzić, to nie działa w ramach lekcji, te znaki przerzucają np. do 7 lekcji , a nie do 2/6. - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

W trakcie przerabiania listy słówek nie ma możliwości cofnięcia się od jeden element. W systemie ważne jest, aby najpierw przerobić całą listę słówek od początku do końca, aby następnie w razie konieczności rozpocząć jej przeglądanie od początku.

Zachęcam w takim przypadku do wypróbowania wersji alternatywnej, czyli kliknięcia w menu w postaci trzech niebieskich kropek i wybrania "Lista elementów". Opcja ta wyświetli wszystkie dostępne na liście hasła i pozwoli dodać wybrane do modułu powtórek :)
piotrek0515
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

OK, ale to nie ten problem. Ja chciałbym wrócić do dowolnego słówka z lekcji już przerobionej, a wracam do początku i przerabiam cały materiał od początku!
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki