Tygodniowe wyzwanie eTutora. Zacznij jesień z energią

02.10.2019

Powrót do listy wpisów

Ciężko Ci wrócić do nauki po wakacyjnej przerwie? Mamy coś, co temu zaradzi i pomoże Ci rozpocząć jesienną naukę języków obcych z przytupem. Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniowe wyzwanie - checklistę z zadaniem do wykonania na każdy dzień tygodnia.
 

Najwięcej wysiłku i motywacji kosztuje nas zawsze to, aby zacząć coś robić. Nieważne czy chodzi o poranny jogging, zdrowe odżywianie, wcześniejsze chodzenie spać czy naukę języka. Jeśli już podejmiesz wyzwanie i będziesz kontynuować daną czynność przez jakiś czas, wpisze się ona na stałe w Twoją codzienność i po jakimś czasie będzie dla Ciebie tak naturalna jak… poranna kawa w biurze!

Weź udział w jesiennym wyzwaniu eTutora

Postanowiliśmy być taką powakacyjną kawą i pomóc Ci obudzić w sobie siłę i motywację do nauki języków obcych. Dlatego rzucamy Ci wyzwanie! Podejmiesz je?

 

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie listę zadań do wykonania na każdy dzień. Zadania są proste i dalekie od tradycyjnych, a co najważniejsze - ich wykonanie zajmie Ci około 15 minut. Brak czasu nie będzie więc wymówką!

Jak korzystać z checklisty?

  1. Kliknij w banner lub link i pobierz plik.
  2. Wydrukuj checklistę.
  3. Codziennie wykonuj jedno zadanie i odhaczaj je.

Nie wahaj się! Nie pozwól, aby ogarnęłą Cie jesienna nostalgia. Zacznij jesień z pozytywną energią i motywacją do nauki!
 

Weź udział w wyzwaniu i pobierz checklistę

 

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online

Sprawdź

Pomoc i wsparcie