ZALOGUJ SIĘ

Business English eTutor

zmodyfikowany: 12 lat temu
Kliknęłam w zakładkę "Słówka", a tam niespodziewana "podzakładka" Business English. Niestety nie mogę zajrzeć, gdyż wyświetla komunikat, abym opłaciła abonament etutor (a przecież mam). W tej "podzakładce" jest 88 słówek (tak mi pokazuje). Jakaś nowość? Ktoś, coś wie;)
absolwentka
Pawel3 - Ja mam identycznie :) myślę, że coś się szykuje i jeśli trochę jeszcze poczekamy to będzie dostępne dla nas:) generalnie to by się jeszcze lekcje z Business English przydały:P tak jak są od niedawna "w podróży" :) - 12 lat temu
joke1 - Może nie ma tak wielkiego popytu na Business English i udostępnią nam jakąś część , zobaczymy. - 12 lat temu
jerzy_pozoga - Witam absolwentka -u mnie również to samo 88 !!!
Słówka businessu i wspaniałe wykłady oglądam na
http://www.EngVid.com -znakomite, polecam "free"
Fajne wykłady (ba, kawałki...) z JAMESem !
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 12

Potwierdzam, iż ten dział jest w przygotowaniu - takiej informacji udzieliła mi moja eTutorowa opiekunka :) pozostaje nam zatem czekać, aż dział ruszy.
J
jredlicka-dysko
jerzy_pozoga - Witam jredlicko-dysko- dzięki za info.
ja poczekam z ciekawości do NOWOŚCI.
Np. miałem pozawieszane aż 9 "złotych" kłódek w Gramatyka/popularne listy słówek ..?
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
absolwentka - Dzięki z informacje;) - 12 lat temu
Pawel3 - Thx za inf:) ja już nie mogę się doczekać:D - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

https://www.etutor.pl/kursy-angielskiego/business-english/
szkoda tylko, że ta część jest dodatkowo płatna :( 12 months - 729 zł, uch, dla mnie zdecydowanie za dużo.
hotaru85
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
agnes84 - Witam ! A ja dziś przypadkiem trafiłam na Business English za 79zł. tu: http://gruper.pl/x.php/1,15919/Cala-Polska-Lang-Media-najnowszy-roczny-kurs-online-eTutor-Business-English.html Polecam wszystkim zainteresowanym! - 12 lat temu
quantum137 - 79 zł zamiast 729 zł za najnowszy roczny kurs online eTutor Business English w serwisie eTutor.pl.

To dopiero zniżka!
- 12 lat temu
hotaru85 - podejrzewam, że ta promocja jest dla osób, które nie są jeszcze klientami. prawdopodobnie nie da się użyć tego kodu na istniejącym już koncie. - 12 lat temu
Ewa_G1967 - hotaru najlepiej zapytać. A nóż widelec można. - 12 lat temu
absolwentka - 729 zł to sporo... Jak dojdę do odpowiedniego poziomu to się zastanowię;) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

No wszystko jest git, ale ja przed zakupem, chciałbym zobaczyć co to jest.
Kupowanie w ciemno to lipa troche...
DAD
hotaru85 - zgadzam się, powinna być możliwość 7-dniowego przetestowania za free. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hmm... na początku pojawia się platforma diki, która robi małe zamieszanie:
https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/103110-Czym_rozni_sie_etutor_od_nowego_kursu_diki_angielski_.html/0#unread
wytłumaczone tym, iż nowy kurs posiada, prócz obecnego dorobku etutora, lekcje Business English. Później pojawia się możliwość dokupienia zakładki Business English za 49 zł/rok:
https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/112845-Obiecana_znizka_na_diki_angielski.html
a teraz lekcje Business English za 729zł, lub chwilowo po promocji za 79zł...
Business English fajna rzecz, ale w tym wypadku, dla mnie, to tutaj nieco za dużo zamieszania.
D
darek.k

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Cena kursu Business English skalkulowana została na podstawie kosztów jego produkcji (około 100 dialogów i tekstów z nagraniami native speakerów, liczne ćwiczenia i materiały dodatkowe), z uwzględnieniem faktu, że spodziewana grupa docelowa będzie mniejsza od kursów ogólnego języka, takich jak eTutor angielski. Ponieważ jednak kurs dopiero co wystartował, planujemy przeprowadzić kilka akcji promocyjnych, gdzie będzie dostępny z atrakcyjną zniżką.
pako
Pracownik eTutor
darek.k - Czy w takim razie obecna promocja gruponowa wspomniana wyżej jest akcją promocyjną skierowaną do obecnych, czy jedynie nowych klientów?
Poza tym faktycznie przydałby się jakiś "wgląd" w nowy kurs. Przykładowa lekcja, zdjęcia, nagranie. Nie za bardzo wiadomo czego się spodziewać:)
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Moje pytanie brzmi czy mogą ten pakiet zakupić już stali użytkownicy platformy e tutor po promocyjnej cenie?!
Ewa_G1967

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Np. ja Business dokupiłem w grudniu za 49 zł

https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/112845-Obiecana_znizka_na_diki_angielski.html/0#unread

Co ciekawe kilka godzin temu dopisano, że oferta jest już nieaktualna, więc pewnie obecna oferta będzie droższa.
R
radmar2
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.


pako
Planujemy zaoferować materiały Business English po Nowym Roku. Obecnie możemy zaproponować ich dokupienie w cenie 49 zł / rok - proszę w takim przypadku dokonać przelewu na konto podane na stronie kontakt, podając w tytule wpłaty swój login i dopisek "Business English".

Zastanawiam się nad słowem dokupienie.
Czy oznacza to, że trzeba mieć dwa pakiety by korzystać z kursu biznesowego?
Jeśli nie to nie powinna być mowa o "dokupowaniu", tylko zwykłym kupieniu.
quantum137

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Istniejących użytkowników zainteresowanych zakupem kursu Business English w promocyjnej cenie prosimy o kontakt na adres [...]@etutor.pl.

Lekcje po wykupieniu będą dostępne jako nowa zakładka, tak jak lekcje W podróży.
A
agazerka
hotaru85 - a ile wynosi ta promocyjna cena?:) - 12 lat temu
DAD - Tak, ja bym chciał w promocyjnej cenie, ale nawet jakby to było przysłowiowe 5zł, to chciałbym wiedzieć na co mam je wydac. Dlaczego nie można zobaczyc co się kupuje? - 12 lat temu
Pawel3 - Słusznie. Też jestem zainteresowany, ale najpierw chciałbym zobaczyć jak to wygląda 4-7 dni by wystarczyło :) - 12 lat temu
absolwentka - Gdy trafiłam na etutor to jedna lekcja była darmowa i mogłam zobaczyć, co to. Mogliby Państwo zrobić podobnie z Business English eTutor. Pozdrawiam! - 12 lat temu
Pawel3 - Już jest zakładka z 2 pierwszymi lekcjami, super:) Ja za jakiś czas skorzystam:) - 12 lat temu
absolwentka - Faktycznie. Nawet nie zauważyłam;) - 12 lat temu
DAD - Wiele się nie dowiedziałem, ale jakiś obraz juz mam :) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy wyświetlają się Wam prawidłowo listy słówek biznesowych? Mi niestety nie :/
M
monikasasin
DAD - Jeśli nie masz wykupionego abonamentu, to tak niestety będzie... - 12 lat temu
monikasasin - Właśnie w tym problem, że mam wykupiony ... lekcje działają prawidłowo, a listy słówek już nie. - 12 lat temu
absolwentka - W takim razie radziłabym napisać do administracji strony w tej sprawie. Na dole strony masz zakładkę "kontakt". Pozdrawiam;) - 12 lat temu
monikasasin - wczoraj napisałam, czekam na odpowiedź w tej sprawie :) pytam na forum z ciekawości czy jestem odosobnionym przypadkiem, czy może inne osoby mają podobny problem. Również pozdrawiam :) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wiecie może ile lekcji jest do przerobienia? :) Może ktoś kto wykupił pokusi się o krótką relację?:) jak wam się podoba?:)
Pawel3
jerzy_pozoga - Witaj Pawel3- ja sprawdziłem 2 darmowe lekcje, dobre, mocne. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witaj Pawel3- Ja również jestem TYM zainteresowany, to DOBRE, CIEKAWE !
-----------------------------------------------------------------------

W zakładce u góry jest GRAMATYKA/ potem BUSINESS ENG. 88.

Wyświetli się cały zestaw aktualnych lekcji na tym Business w ilości 220 lekcji.
Wg. mnie to dobre aby się nauczyć pisać "LISTY FORMALNE" - to ważne !

PS.strasznie dużo, nie wiem jaką mam szansę kiedykolwiek nauczyć się TEGO.
A świadectwo ? Obawiam się iż TO nierealne marzenia.

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia w nauce, powodzenia- jkp
jerzy_pozoga
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
Pawel3 - Racja jest tam inf, dzięki za podpowiedz :) 220 lekcji to bardzo dużo, ale dobrze, będzie się czego uczyć:) Zapewne lekcje są sensownie tematycznie porozkładane więc może nie będzie tak strasznie:)

Pozdrawiam i również życzę wytrwałości :)
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.