nauka innych języków

Sun, 11 Oct 2009 16:30:55 +0200
witam,
mam pytanie w sprawie nauki innych języków na etutorze. uczę się też hiszpańskiego, portugalskiego i niemieckiego. zaczęłam zapisywać własne listy słówek i zauważyłam, że w tych językach również są jakieś lekcje (oprócz portugalskiego)- gdy wchodzę w mój profil wyświetlają mi się jako lekcje rekomendowane, niedostępne. czy to również są kursy, które można opłacić, czy może to listy innych użytkowników? jeśli są to kursy do wykupienia, to w jaki sposób mogę zobaczyć przykładowe lekcje? próbowałam, ale coś mi nie idzie :) a, i bardzo proszę, może da się dodać klawiaturkę językową do portugalskiego? hiszpańskie i francuskie literki się do tego nadają, ale brakuje np. "a" z falką na górze.
pzdr
bozia [50]
 

Odpowiedzi: 2

dzieki. brutalne zycie zmusilo mnie niestety do uzywania windows 7 i albo jestem ciemna, albo sie nie da tutaj zrobic tej akcji z zaawansowanymi ustawieniami klawiszy.... tzn ja w tym grzebałam i nic. poza tym wiesz, ja potrzebuje portugalskiego, nie hiszp, bo hiszp tu jest.
bozia [50]
no tak też mam zamiar uczynic:) dzieki, pzdr
bozia [50]

Podobne wątki

Używamy cookies i podobnych technologii do analizy statystyk odwiedzalności i innych celów opisanych w Polityce prywatności.
Możesz określić ustawienia przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce.