ZALOGUJ SIĘ

Biura podróży w UK pomocne w wyborze ciekawego wyjazdu

12 lat temu
Witam Was serdecznie!!!
Chciałabym zapytać tych którzy mieszkają w UK lub znają się na rzeczy i mieszkają w Polsce aby podzielili się wiedzą na temat biur podróży w Uk z których można skorzystać. Chciałabym pojechać właśnie stamtąd bo słyszałam że można tam znaleźć za całkiem rozsądną cenę ciekawą wycieczkę.
Ewa_G1967
slawek4 - Spiesz się Ewa póki funt jest taki tani. - 12 lat temu
TopMan - Ewa jakie tam biura podrozy.
Ryanair lub Wizzair-najtansze bilety do UK, rezerwujesz hotel np: booking.com, troche poczytaj o miejscach wartych zwiedzenia i Enjoy your trip!.
Nie daj sie okrasc biurom podrozy, czasem warto skorzystac, ale wczesniej sprawdz w/w opcje.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
Bilberry - tak jak pisze TopMan, najlepiej tanie linie i tani hotel, np. www.travelodge.co.uk - 12 lat temu
jerzy_pozoga - Ewa- proszę, nie zapomnij o ubezpieczeniu przed wyjazdem !
Najważniejsze ubezpieczenie medyczne !
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
TopMan - Tak Ewo, Jerzy ma racje-UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE jest bardzo wazne.Nie zycze nikomu zle, ale zwykle zatrucie i wizyta w szpitalu pozbawi Ciebie wszystkich oszczednosci lub narazi na powazne problemy finansowe.
W IE za samo wezwanie karetki kasuja 150 euro!
- 12 lat temu
jerzy_pozoga - Dopisek- EWO- Byłem za granicą. Pojechałem zdrowy.
W ciągu kilku godzin pojawił się u mnie stan krytyczny.
Juz na wejściu do szpitala z mojej karty VisaClassic potrącono ok. 400 USD. INSURANCE COMPANY zagraniczne-B. WAŻNE ! A OIOM ok.2500 usd/dobę pobytu.
Mam rachunki na pamiątkę. Życzę dobrego zdrowia!
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
TopMan - No to teraz Ewa na pewno pojedzie :))) - 12 lat temu
jsepiol - Ha, Ha TopMan ma rację jeszcze kilka przykładów o kłopotach zdrowotnych? Nie.... Ewa się nie wystraszy ... miłego wyjazdu. Teraz i ja się zastanawiam czy to nie jest dobry pomysł. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

z biurami podróży trzeba teraz ostrożnie, najbardziej znane i prawie najstarsze Thomas Cook ma teraz duże problemy finansowe

ogólnie rzecz biorąc polecam wraz z kupnem wycieczki kupić także ubezpieczenie, dziś firmy padają z dnia na dzień, a nie byłoby miło znaleźć się w obcym kraju bez ubezpieczenia
Bilberry
TopMan - Nie tylko biura podrozy, linie lotnicze tez.
W zeszlym miesiacu MALEV- kluczowy wegierki przewoznik poszedl na dno z dnia na dzien.
Tuz wczesniej Spanair, ogromna flota.

- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

http://www.lastminute.com/
albo jak ktos wczesniej pisal , z liniami lotniczymi . bylem 2 razy z easyjetem , loty hotele , troszke posiedziec i ciekawe ceny mozna ogarnac pozd
biff303

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i pomoc. Mam nadzieję że znajde coś dla siebie.
Dzięki za porady o ubezpieczeniu;))) Myślę że nie zraziliście mnie tą wiedzą. Cieszę się że można na WAS liczyć. A z tymi biurami to chyba rzeczywiście lekko przesadziłam. Może macie jakieś inne pomysły na wyjazd z UK;?!
Ewa_G1967

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja tam wolę wyjazd zorganizować sobie sam, na razie przeglądam sposoby poruszania się po Londynie i z ciekawych rzeczy które znalazłem, to różne karty dla turystów:

zwiedzanie:
http://www.groundline.uk.com/shopping/tickets-details.asp?Id=39

korzystanie z komunikacji miejskiej:

http://visitorshop.tfl.gov.uk/travelcards/7-day/product/7-day-travelcard.html
R
radmar2

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

przed zwiedzaniem proponuje wczesniej kupic bilety przez internet, jest taniej i nie ma stania w kolejkach, tz sa kolejki ale mniejsze pozdr
biff303
jerzy_pozoga - Witaj biff303- 1)ja się spotkalem ze sprzedażą biletów miesięcznych na komunikację miejską w punkcie wielkiego supermarketu oraz info turystycznej. 2)A czy są automaty na przystankach ?
A wiesz coś o tym ?
pozdrawiam- jkp
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.